Depilacja Karku Woskiem - Depilowanie Karku - Time for Wax
nasze usługi

Depilacja karku

Time for Wax to miejsce stworzone dla tych, którzy chcą szybko i skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia z karku oraz innych części ciała. Oferujemy naszym klientom innowacyjne rozwiązania i produkty, dzięki czemu często do nas wracają. Jeżeli chcesz, aby Twoja skóra zawsze była idealnie gładka i miękka, to zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów! 

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji karku, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera! 

Brak terminarza

To, co wyróżnia nas na rynku, to fakt, iż nie prowadzimy zapisów “na godziny”. Możesz odwiedzić nasz salon bez wcześniejszego umawiania, a gwarantujemy, że zawsze znajdzie się dla Ciebie wolny gabinet! 

Znajdź salon w swojej okolicy!

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź salon Time for Wax w bliskiej okolicy swojego domu! 

Bezbolesna depilacja karku

Jeżeli do tej pory unikałeś depilacji woskiem, bo dochodziły Cię słuchy, że jest to zabieg wyjątkowo bolesny, to właśnie dla Ciebie stworzyliśmy nasz produkt Magic Wax! 

Time for Wax na rynku

W branży działamy już od wielu lat, dlatego dokładnie wiemy, czego oczekują od nas nasi klienci. Nasza wiedza, doświadczenie i umiejętności sprawiają, że zawsze do nas wracają. Jeżeli chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów Time for Wax, to zapraszamy do jednego z naszych salonów. 

Depilacja karku woskiem

Depilacja woskiem to innowacyjna metoda, która pozwala na szybkie i skuteczne pozbycie się niechcianego owłosienia. Dzięki regularnej i częstej depilacji włosy osłabiają się, stają się rzadsze oraz jaśniejsze. Depilować woskiem można każdą część ciała, jest on całkowicie bezpieczny dla skóry, a zabieg przeprowadzony prawidłowo, w sterylnych i higienicznych warunkach, nie będzie powodował dużych podrażnień na naszym ciele. Kobiety najczęściej decydują się na wydepilowanie tą metodą okolicy bikini, nóg, rąk, wąsika oraz pach. Natomiast w przypadku mężczyzn, popularnymi miejscami, które depilują panowie, są plecy, pośladki, okolice lędźwi oraz właśnie kark. W przypadku wszystkich tych miejsc depilacja odbywa się w podobny sposób. Wosk nakłada się na skórę, a następnie szybkim ruchem zrywa wraz z włoskami. Zależnie od tego, jakie miejsce naszego ciała chcemy wydepilować, możemy stosować różne rodzaje wosków. W przypadku dużych obszarów, czyli właśnie pleców, klatki piersiowej, czy karku, zalecamy stosowanie płynnego wosku paskowego. Zabieg ten polega na zaaplikowaniu produktu na skórę, a następnie oderwaniu go wraz z włoskami, przy pomocy specjalistycznych pasków, które w 100% są wykonane z delikatnej bawełny. Do mniejszych obszarów skóry polecamy nasz innowacyjny, unikatowy wosk – Magic Wax. Jest to produkt, nad którym pracowaliśmy ponad 4 lata. Każdy składnik tego wosku został dokładnie przemyślany. Magic Wax składa się z produktów naturalnych, a wyprodukowany jest na bazie wosku pszczelego. Dużą zaletą stosowanie Magic Wax jest to, że produkt nie przykleja się bezpośrednio do depilowanego obszaru skóry. W wosk wtapiają się tylko włoski, które poprzez szybkie pociągnięcie są usuwane z naszej skóry wraz z cebulkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu depilacja jest dużo przyjemniejsza, a ból zniwelowany do minimum. Bardzo często spotykamy się z opinią wśród naszych klientów, że zabieg był całkowicie bezbolesny. Magic Wax nie powoduje podrażnień, skóra jest piękna i idealnie gładka już pierwszego dnia.

Dlaczego warto wybrać Time for Wax?

Jest kilka istotnych powodów, dla których powinieneś skorzystać z usług właśnie naszych salonów. Po pierwsze – tworzący go ludzie. Zatrudniamy wykwalifikowane kosmetyczki, które posiadają ogromną wiedzę oraz umiejętności, które pozwalają na bezpieczne i szybkie pozbywanie się niechcianego owłosienia praktycznie z każdej części ciała. Najczęściej wykonywanym przez nas zabiegiem jest depilacja okolic bikini i nieskromnie mówiąc – naprawdę jesteśmy w tym dobrzy. Po drugie – miła atmosfera i indywidualne podejście do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że depilacja woskiem może być dla wielu naszych klientów problematyczna i niekomfortowa. Dokładamy wszelkich starań, abyście czuli się w naszym salonie dobrze, dlatego cała wizyta, od Waszego przyjścia, aż do momentu opuszczenia salonu – odbywa się w miłej, kameralnej i przyjaznej atmosferze. Po trzecie – dbałość o czystość całego salonu, gabinetów zabiegowych oraz procesu depilacji. Higiena jest dla nas bardzo ważna, dbamy o to, aby wszystko co robimy było wykonywane w sposób sterylny. Podczas samego zabiegu depilacji woskiem wykorzystujemy nawet kilkadziesiąt jednorazowych, drewnianych szpatułek. Każde kolejne nałożenie wosku na skórę odbywa się przy użyciu osobnego, czystego patyczka, W ten sposób dbamy o bezpieczeństwo każdego klienta. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to nasz autorski produkt, z którego jesteśmy niesłychanie dumni, czyli już wcześniej wspomniany Magic Wax. Jeżeli chcesz się przekonać, że depilacja woskiem może być bezbolesna, a cały proces przyjemny i komfortowy – zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych 28 salonów!

Depilacja woskiem karku – przeciwwskazania do zabiegu

Na ten rodzaj zabiegu decydują się w dużej mierze głównie panowie, chociaż oczywiście kobiety również korzystają z tego typu usługi. Na kark nakładamy wosk, a następnie zrywamy go za pomocą bawełnianych pasków. Kosmetyczka może przyklejać wosk w różnych kierunkach, gdyż włosy, które pokrywają tę część ciała, nie rosną równomiernie. Kark depilujemy partiami, aby zabieg był skuteczny i jak najbardziej komfortowy dla naszego klienta. Jednak, należy pamiętać o tym, że depilacja woskiem nie jest dozwolona dla wszystkich i istnieją różne przeciwwskazania, które zabraniają wykonywania tego zabiegu. W pierwszej kolejności kosmetyczka zada Ci pytanie, czy przyjmujesz leki retinopochodne oraz na bazie witaminy A. Są to środki, które mają działanie wysuszające i ściągające i stosuje się je również do leczenia trądziku lub innych chorób skóry. Zażywanie tego typu środków uniemożliwia wykonanie zabiegu depilacji woskiem. Jeżeli na Twoim ciele występują żylaki lub masz tendencję do pękających naczyń krwionośnych, to również w tym przypadku tego typu zabieg jest odradzany. To samo dotyczy przewlekłych chorób skóry, na przykład łuszczycy. Nie wolno wykonywać depilacji woskiem, jeżeli w przeciągu kilku dni przed planowanym zabiegiem korzystaliśmy z solarium lub intensywnie opalaliśmy się na słońcu. Świeżo opalona skóra może być podrażniona i obolała, a na takiej skórze zabiegów się nie wykonuje. Ważne jest również zadbanie o odpowiednią kondycję naszego ciała – nie może być ono bardzo wysuszone, gdyż w momencie zrywania wosku, może dojść do przerwania ciągłości skóry lub pojawienia się podrażnień. To działa również w drugą stronę. Nie należy przychodzić do salonu z mocno natłuszczoną skórą, gdyż wosk nie będzie w stanie porządnie się przykleić, a co za tym idzie – depilacja może się nie udać. Wszelkiego rodzaju zaczerwienienia, otwarte rany oraz podrażnienia, również są przeciwwskazaniami do skorzystania z tego rodzaju zabiegu.

Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnej usługi depilacji woskiem karku lub innej części ciała – koniecznie sprawdź Time for Wax w swojej najbliższej okolicy. Zachęcamy również do zaobserwowania nas na Instagramie oraz polubienia na Facebooku – bardzo często wrzucamy na nasze social media informację dotyczące aktualnych promocji i zniżek na nasze usługi. Do zobaczenia w salonie!

Close Menu