nasze usługi

Depilacja klatki piersiowej

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia jednego z 28 salonów Time for Wax, które znajdują się na terenie całej Polski. W naszych salonach zajmujemy się profesjonalną depilacją woskiem klatki piersiowej oraz innych części ciała, dzięki czemu pozbędziesz się owłosienia szybko, skutecznie i na długo! 

depilacja woskiem komfortowa
Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji klatki piersiowej, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Najwyższe standardy obsługi klienta

W Time for Wax przykładamy szczególną wagę do zadowolenia i komfortu naszych klientów. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji. Dzięki miłej i przyjemnej atmosferze depilacja przestaje być stresująca! 

Bezbolesna depilacja z Magic Wax!

Wiemy, że wielu naszych klientów obawia się bólu, który może towarzyszyć podczas depilacji woskiem. To właśnie dla nich stworzyliśmy wosk Magic Wax, który sprawia, że depilacja przestaje być bolesna.

Doświadczenie, umiejętności i wiedza

Nasze kosmetyczki to wykwalifikowane specjalistki, które uczestniczyły w wielu profesjonalnych szkoleniach, dzięki czemu posiadają zarówno dużą wiedzę, jak i umiejętności praktyczne. 

Depilacja klatki piersiowej woskiem – profesjonalne zabiegi depilacji w Time for Wax!

Wydawać by się mogło, że salony kosmetyczne oferujące depilację woskiem odwiedzają tylko kobiety… Nic bardziej mylnego! Pokaźną grupę klientów pragnących usunąć zbędne owłosienie na swoim ciele stanowią mężczyźni. Idealnie wydepilowane pachy, kark, tors oraz nos i uszy znacząco poprawiają higienę i wygląd. Na usunięcie włosów często decydują się panowie uprawiający sport i pragnący zwiększyć swoje wyniki osiągane na basenie czy sali treningowej. Szczególnie popularną usługą jest depilacja torsu u mężczyzn. Dzięki poprawnie wykonanemu zabiegowi nieestetyczne włosy nie wystają spod koszuli i nie są widoczne pod cienką tkaniną. Wynik domowego zabiegu wykonywanego przy pomocy maszynki i pianki do golenia pozostawia wiele do życzenia. Znacznie lepszy efekt pozwala uzyskać profesjonalny zabieg wykonany w gabinecie kosmetycznym. Depilacja torsu u mężczyzn woskiem pozwala cieszyć się gładką skórą bez podrażnień nawet przez kilka tygodni.

Bezbolesna i komfortowa depilacja torsu u mężczyzn

Problem z owłosieniem, które pojawia się na klatce piersiowej, w dużej mierze dotyczy głównie mężczyzn. Jednakże, kobiety, które mają problemy hormonalne, również mogą borykać się z tego typu problemem, przez co ich poczucie własnej wartości i atrakcyjności jest bardzo zaniżone. Pamiętaj, że niechciane owłosienie to nie jest problem, z którym nie można sobie poradzić! W naszych salonach zajmujemy się profesjonalną depilacją woskiem, która umożliwia pozbycie się włosków nawet na okres kilku tygodni! Depilacja sama w sobie odbywa się bardzo szybko i sprawnie, a jednocześnie jest niezwykle dokładna. Kosmetyczki, które pracują w naszych salonach, dokładnie wiedzą, w jaki sposób przeprowadzać zabieg, aby był on dla klienta jak najbardziej przyjemny, a jednocześnie skuteczny i długotrwały. Podczas naszej pracy korzystamy z profesjonalnych produktów najwyższej jakości – paskowego wosku płynnego oraz naszego autorskiego kosmetyku Magic Wax, który w całości wykonany jest ze składników pochodzenia naturalnego. Podczas wykonywania zabiegu potrafimy wykorzystać nawet kilkadziesiąt jednorazowych szpatułek, gdyż każdą kolejną warstwę produktu, nakładamy przy użyciu nowej. Jest to rozwiązanie niezwykle higieniczne i zapewniające maksimum bezpieczeństwa – zarówno dla naszych klientów, jak i dla osób, które wykonują zabiegi.

Jak przygotować się przed pierwszą wizytą w Time for Wax?

Istotne jest, aby przed przybyciem do gabinetu na zabieg depilacji woskiem, odpowiednio przygotować do niego partie ciała, które będą poddawane depilacji. W pierwszej kolejności należy wykonać dokładny peeling ciała. Po pierwsze złuszczasz w ten sposób martwy naskórek i usuwasz zrogowaciałą skórę. Po drugie „odsłaniasz” włoski, które są dużo bardziej podatne na depilację. Jest to ważne głównie w przypadku osób, które mają częste problemy z wrastającymi włoskami. Ważne jest również, aby skóra była odpowiednio nawilżona. Jeśli będzie za sucha, to depilacja może spowodować powstawanie podrażnień, a nawet pękanie naczynek krwionośnych i powstanie siniaków. Nie wolno również przesadzać w drugą stronę. W dniu depilacji zrezygnuj ze stosowania silnie natłuszczających produktów do skóry, jak olejki, kremy i balsamy, gdyż wosk mniej przyklei się do Twojego ciała, a sama depilacja będzie mniej skuteczna i dokładna. Istnieje również kilka zasad, do których należy się bezwzględnie stosować, aby zabieg był całkowicie bezpieczny dla Twojej skóry. Kluczowe jest, aby przed depilacją nie korzystać z sauny i solarium. Skóra jest wtedy podrażniona i dużo bardziej delikatna, co może prowadzić do tego, że zabieg spowoduje powstanie skutków ubocznych – zaczerwienień i podrażnień.

Jeżeli widzisz, że Twoja skóra nie jest w dobrej kondycji, to również zabieg depilacji woskiem powinien zostać przesunięty na inny, bardziej dogodny termin. Jeżeli masz zerwany naskórek, a na Twoim ciele widnieją podrażnienia, zadrapania oraz rany otwarte, to w takiej sytuacji nie należy wykonywać zabiegu depilacji woskiem. To samo dotyczy problemów z żylakami lub popękanymi naczynkami krwionośnymi.

Depilacja woskiem klatki piersiowej – czym kierować się wybierając odpowiedni salon?

Jeżeli chcesz, aby depilacja woskiem była nie tylko skuteczna, ale i całkowicie bezpieczna dla Twojej skóry, to zwróć uwagę na miejsce, w którym wykonasz zabieg. W pierwszej kolejności istotne jest to, kto depiluje Twoją skórę i jak to robi. W Time for Wax pracują kosmetyczki, które przeszły wiele szkoleń praktycznych i teoretycznych, dzięki czemu o depilacji woskiem wiedzą już niemal wszystko. Zwróć uwagę również na to, czy w salonie, który wybierasz, depiluje się przy pomocy rolki czy szpatułki. Dużo lepszym rozwiązaniem jest szpatułka, jednak wymaga ona większego doświadczenia. Dlaczego jest to lepsza alternatywa? Zabieg jest dużo bardziej higieniczny i bezpieczny dla klienta.

Jeżeli chcesz skorzystać z zabiegu profesjonalnej depilacji woskiem, to serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia jednego z salonów Time for Wax. Obecnie, na terenie całej Polski, mamy otwartych prawie 30 salonów. Obserwuj nas na Instagramie i Facebooku, aby mieć pewność, że nie ominie Cię żadna promocja i zniżka na zabiegi depilacji woskiem w naszym salonie!

Close Menu