Epilacja laserowa w Time for Wax

Efektywność epilacji laserowej 

Być może zastanawiacie się, skąd wziął się pomysł na epilację laserem. W końcu jesteśmy firmą, która wyspecjalizowała się w depilacji woskiem i tym właśnie zajmujemy się od kilkunastu lat. Wosk uwielbiamy całym naszym firmowym sercem i nadal będziemy wykonywać zabiegi wykorzystujące wszystkie jego zalety. Równocześnie przyszedł czas na rozszerzenie oferty, jaką dla Was mamy.

 

 

Często pytałyście (i coraz częściej pytaliście) nas o depilację laserową. Zależało Wam na tym, by mieć idealnie gładkie ciało na lata, a jednocześnie chciałyście i chcieliście o nie zadbać w naszych salonach – miejscach, które znacie i lubicie – oraz oddając się w ręce kosmetyczek, którym ufacie. Długo zastanawiałyśmy się nad tematem i rozważałyśmy rozwój w tym obszarze. A kiedy już podjęłyśmy decyzję o wejściu w epilację laserową, przez ponad rok przygotowywałyśmy się do tego kroku, żeby zapewnić Wam najlepsze urządzenie. Zbadałyśmy rynek, przetestowałyśmy wiele sprzętów, przeszkoliłyśmy się i zdobyłyśmy nowe umiejętności. Po wielu miesiącach przymiarek, prób i testów wybrałyśmy nowoczesny laser, który ma atest medyczny, odpowiednio dużą moc i kilka długości fal. To zapewni Wam pożądany rezultat i komfort w trakcie zabiegów.


Producent lasera, na który się zdecydowałyśmy jest firmą uznaną i cenioną na rynku, stale unowocześnia oferowany sprzęt i wdraża usprawnienia, które przekładają się na skuteczność epilacji i zadowolenie klientów. Model, na którym pracujemy w Time for Wax, jest nową wersją lasera diodowego. Ma on akredytację medyczną i jest wyposażony w innowacyjne rozwiązania, m.in. system chłodzenia naskórka, co jest szczególnie istotne dla osób wrażliwych na ból – dzięki tej technologii epilacja stanowi niewielki dyskomfort. Sprzęt ma moc 5000 W, a głowica z plamką 10 cm2 sprawnie niszczy nawet głęboko umiejscowione mieszki włosowe. Urządzenie zostało zaprojektowane i stworzone tak, że efektywnie usuwa owłosienie niezależnie od koloru skóry i włosów – sprawnie rozprawi się nie tylko z ciemnymi włoskami, ale również z jasnymi i rudymi.        

 

Jesteśmy pewne tego sprzętu i zadowolone z ostatecznego wyboru. Mając na uwadze parametry urządzenia i jego technologiczne zaawansowanie, wiemy, że do osiągnięcia całkowicie gładkiej skóry powinna wystarczyć seria 7 zabiegów.

 

Chcemy Ci zapewnić komfort, przekonanie o efektywności sprzętu i o tym, że ta inwestycja daje ogromne poczucie wygody i zadowolenia na wiele lat. Zależy nam na Twojej radości z gładkiego ciała, dlatego w Time for Wax nie skończysz serii zabiegów inaczej niż z pełną satysfakcją J  

 

 

Close Menu