Depilacja Nóg Woskiem - Depilowanie Nóg - Time for Wax
nasze usługi

Depilacja nóg

Jeżeli chcesz, aby Twoje nogi wyglądały pięknie i były idealnie gładkie przez cały rok, nie tylko latem, to koniecznie skorzystaj z usług Time for Wax! Na terenie całej Polski posiadamy 28 salonów, które zajmują się profesjonalną depilacją woskiem nóg oraz innych partii ciała. Wizyta w naszym salonie będzie prawdziwą przyjemność, dlatego jeszcze dziś odwiedź jeden z naszych salonów! 

Zobacz pozostałe usługi

depilacja woskiem
Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji nóg, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera! 

Bezpieczeństwo i higiena

W naszych salonach priorytetem dla nas jest dobro klienta – zarówno jakość wykonywanej usługi, jak i warunki, w których się ona odbywa. Właśnie dlatego podczas depilacji korzystamy nawet z kilkudziesięciu jednorazowych szpatułek, dzięki czemu depilacja jest bardzo higieniczna!

Jedyny taki salon w Polsce!

Time for Wax to pierwsza w Polsce sieć salonów, która zajmuje się tylko depilacją woskiem. Na rynku działamy od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy liderem w branży! 

Depilacja nóg z Magic Wax

Wiele osób rezygnuje z depilacji woskiem, gdyż boi się bólu, który może wystąpić podczas zabiegu. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie naszego autorskiego produktu Magic Wax, czyli unikatowego wosku, który sprawia, że depilacja staje się praktycznie bezbolesna! 

Time for Wax – odkryj inny wymiar depilacji woskiem

Time for Wax to miejsce stworzone z myślą zarówno o kobietach, jak i o mężczyznach, którym zależy na tym, aby ich ciało zawsze pozostawało perfekcyjnie gładkie. Oferujemy profesjonalne – wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów zabiegi depilacji woskiem całego ciała. Depilacja woskiem nóg to jeden z najczęściej wykonywanych w naszym salonie zabiegów. Nic w tym dziwnego! Która kobieta nie chciałaby mieć pięknie wydepilowanych, gładkich i lśniących nóg przez cały rok, nie tylko latem? Każdy z naszych salonów, a na terenie Polski jest ich już ponad 20, zatrudnia wykwalifikowane kosmetyczki, które przeszły dziesiątki szkoleń i dokładnie wiedzą, w jaki sposób pozbyć się niechcianego owłosienia z każdej części Twojego ciała. Dodatkowo, dużą wagę przykładamy do higieny naszej pracy. Każdy z naszych klientów jest zapraszany do czystego, sterylnego gabinetu, który każdorazowo jest dokładnie sprzątany i dezynfekowany. Podczas depilacji korzystamy z jednorazowych szpatułek do nakładania wosku. Każde nałożenie to nowa szpatułka. Wiemy, że zabieg przeprowadzony w ten sposób będzie bezpieczny zarówno dla klienta, jak i dla osoby przeprowadzającej depilacje. Efektem korzystania z naszych usług jest perfekcyjnie gładkie ciało, którym możesz cieszyć się nawet kilka tygodni po depilacji! Podczas depilacji woskiem nóg oraz innych obszarów ciała korzystamy z dwóch produktów – paskowego wosku płynnego oraz naszego autorskiego wosku – Magic Wax. Jest to produkt dostępny tylko w naszych salonach, który gwarantuje dużo mniej bolesną depilację. Jest to wosk polecany klientom z niskim progiem bólu oraz takim, którzy pierwszy raz korzystają z depilacji woskiem. W naszych salonach jest możliwość wydepilowania prawie każdej części ciała. Najczęściej Panie decydują się na depilację bikini oraz właśnie nóg. Nogi możemy depilować w całości lub skupić się na jednej, pojedynczej części, jak: stopy, łydki, kolana i uda. 

Depilacja woskiem nóg – dlaczego warto skorzystać z naszych usług? 

Niestety, u wielu osób hasło “depilacja woskiem” do dzisiaj budzi przerażenie i kojarzy się z ogromnym bólem i długotrwałym problemem z podrażnieniami na depilowanym fragmencie skóry. Jest to całkowicie błędne! Po pierwsze dlatego, że zabieg przeprowadzony przez profesjonalistę, który dokładnie wie, w którą stronę powinno się wyrywać włosy oraz jak naciągnąć skórę, nie jest bardzo bolesny. Oczywiście, każdy klient ma indywidualny próg bólu i podczas depilacji będzie odczuwał go inaczej, jednak gwarantujemy, że “nie taki diabeł straszny”, a depilacja woskiem wcale nie jest bardzo nieprzyjemna. Nasze kosmetyczki dokładnie wiedzą, w jaki sposób powinny rozmawiać z klientem, aby czas w naszym salonie upłynął mu w miłej, ciepłej i domowej atmosferze. Staramy się minimalizować odczuwany stres i zapewniać maksymalny komfort. Dodatkowo, w naszej ofercie posiadamy wosk Magic Wax, który jest rewelacyjnym produktem dla tych, którzy naprawdę wpadają w panikę, na myśl o depilacji woskiem. Zabieg przeprowadzony przy użyciu tego produktu jest naprawdę zdecydowanie mniej bolesny. Spora grupa naszych klientów twierdzi, że depilacja z Magic Wax nie boli w ogóle i że już nigdy nie skorzystaliby z zabiegu przy użyciu innego wosku. Jest to dla nas niesamowita radość i wyróżnienie, bo Time For Wax został stworzony właśnie po to! Aby zapewnić naszym klientom bezpieczną, bezbolesną depilację, która przynosi fantastyczne rezultaty – jedwabiście gładką, miękką i lśniącą skórę. Co jeszcze daje nam depilacja woskiem? Długotrwały efekt! Codzienna depilacja jednorazową maszynką jest naprawdę problematyczna. Włoski odrastają grubsze, mocniejsze i ciemniejsze, a my jesteśmy zmuszeni, aby każdego dnia je usuwać. Jeżeli zdecydujecie się na zabieg depilacji woskiem, to możecie mieć pewność, że nieestetyczne włoski znikną na kilka tygodni! Co więcej, regularne korzystanie z tej formy depilacji powoduje, że włosy odrastają cieńsze, jaśniejsze i rzadsze. 

Historia powstania depilacji woskiem nóg, czyli kiedy to wszystko się zaczęło 

Depilacja woskiem w dzisiejszych czasach to niezwykle popularna metoda pozbywania się niechcianego owłosienia, z której każdego dnia korzysta coraz więcej osób. Zabieg przeprowadzany w profesjonalnych salonach Time for Wax różni się jednak zasadniczo od tego, jak wyglądało to na samym początku. Aby cofnąć się do genezy, czyli momentu, w którym ktoś odkrył, że wosk pomaga pozbyć się z ciała włosów, musimy wspomnieć o Starożytnej Grecji i Rzymie. Zanim wosk stał się popularny, w pierwszej kolejności zabieg wykonywano przy pomocy smoły. Nie było to jednak najlepsze rozwiązanie, gdyż smoła zawiera substancję toksyczne, które maja bardzo negatywny wpływ na cienką warstwę skóry. Nie nadaje się ona do bezpośredniego kontaktu z ludzkim ciałem. Pierwszy raz, gdy usłyszano o depilacji woskiem, było to za czasów rządów Juliusza Cezara. Takie informacje znaleziono w pradawnych manuskryptach Etrusków. Etruskowie łączyli wosk w odpowiednich proporcjach z innymi składnikami roślinnymi, które miały właściwości nawilżające oraz odżywcze. 

W XVIII wieku, gdy ludzie nie do końca zdawali sobie sprawę, jak niezwykle istotne jest dbanie o higienę, po ulicach miasta panoszyły się choroby, robaki oraz gryzonie, np. szczury. Mieszkańcy miast nie do końca zdawali sobie sprawę z konsekwencji, jakie to za sobą niesie. Zaczął im jednak przeszkadzać brzydki zapach, którym miasta były wręcz przesiąknięte. Powstały pierwsze manufaktury perfum. Wraz z ich rozwojem ludzie również zaczęli zwracać większą uwagę na swój wygląd i zapach, dzięki czemu higiena zaczęła powoli wkraczać do ich domów. Dużym problemem była nadmierna potliwość ciała. Szybko zauważono, że owłosienie ma na to duży wpływ. Przełom nastąpił w pierwszej połowie XX wieku – w roku 1915, a to wszystko za sprawą magazynu modowego Harper’s Bazaar, który opublikował reklamę przedstawiającą kobietę z uniesionymi rękami – pozbawioną włosów pod pachami. Coraz więcej kobiet, a później również i mężczyzn, zaczęło również pozbywać się owłosienia z tych okolic ciała. Było to przede wszystkim higieniczne, gdyż skóra nie pociła się aż tak szybko, ale również dużo bardziej estetyczne. Aktualnie, z roku na rok, depilacja staje się nieodłącznym elementem życia każdej kobiety i coraz większego grona mężczyzn. Ludzie lubią dbać o swoje ciało, sprawiać, aby ich skóra była piękniejsza i gładsza, dlatego coraz chętniej korzystają z depilacji woskiem. Jest to jedna z najlepszych form depilacji, gdyż pozwala na dłuższy okres czasu pozbyć się owłosienia z każdej części ciała, a dodatkowo, nie jest to zabieg bardzo kosztowny, jak np. w przypadku depilacji przy użyciu lasera. Jeżeli chcecie się przekonać, że depilacja woskiem to skuteczny i praktycznie bezbolesny sposób na pozbycie się niechcianych włosków, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z jednego z naszych salonów! 

Depilacja nóg woskiem – z jakiego produktu warto skorzystać? 

W naszym salonie oferujemy dwa rodzaje wosków: paskowy wosk płynny oraz nasz autorski produkt, z którego jesteśmy naprawdę niesłychanie dumni i zadowoleni – Magic Wax. W przypadku paskowego wosku płynnego zabieg polega na rozprowadzaniu na wybranym obszarze skóry wosku, który wcześniej został podgrzany do odpowiedniej temperatury. Nasze kosmetyczki nakładają produkt przy użyciu specjalistycznych szpatułek, pamiętając o tym, że jedna szpatułka = jedno zanurzenie w wosku. Takie rozwiązanie jest bardzo higieniczne i pozwala na zapewnienie stu procentowego bezpieczeństwa. Po zaaplikowaniu wosku kosmetyczka usuwa go wraz z włoskami. Robi to poprzez przyklejenie do skóry pasków, które są wykonane w całości z delikatnej bawełny. W efekcie otrzymujemy gładką i miękką skórę, a to wszystko dzięki temu, że włoski są wyrywane wraz z cebulkami. Dzięki temu nasza skóra pozostanie gładka nawet i przez 4 tygodnie! Jeżeli chcesz skorzystać z zabiegu depilacji paskowego wosku płynnego, to odpowiednio przygotuj swoje włosy. Nie powinny być one ani za długie, ani za krótkie. Odpowiednia wysokość włosa powinna wynosić około 0,5 centymetra. Zabieg depilacji przy użyciu pasków jest opcją tańszą, która, przy regularnym stosowaniu, osłabia, przerzedza i rozjaśnia odrastające włoski. 

W przypadku Magic Wax, czyli naszego autorskiego produktu, nad którego recepturą pracowaliśmy kilka lat, zabieg wygląda nieco inaczej. Jest to innowacyjny produkt, który zrewolucjonizował rynek. Depilacja przy jego użyciu jest szybsza i zdecydowanie mniej bolesna. Klientki albo nie odczuwają bólu wcale, albo jest on zdecydowanie łagodniejszy. To, co odróżnia go od paskowego wosku płynnego to fakt, iż do depilacji nie musimy używać bawełnianych pasków. Formuła Magic Wax jest na tyle zbita i elastyczna, że bez problemu odrywa się od ciała. Magic Wax nie przywiera mocno do skóry, tylko się do niej delikatnie przykleja. Podczas zrywania go z ciała są wyrywane tylko włoski, nie ingerujemy intensywnie w samą skórę, dzięki czemu ból jest znacząco zminimalizowany. Depilacja z Magix Wax jest zabiegiem zdecydowanie mniej inwazyjnym, dzięki czemu można go wykonywać nawet tego samego dnia przed wielkim wyjściem. Świetnie sprawdzi się przy pierwszej depilacji, ale również wszystkim klientom, którzy mają niski próg bólu. Dzięki zastosowaniu tego produktu ryzyko podrażnień, siniaków, czy niewielkich krwiaków jest zminimalizowane praktycznie do zera. Jeżeli wybierzesz metodę Magic Wax, to pamiętaj, że optymalną i najlepszą długością włosów jest 1 centymetr. Jeżeli będą one dłuższe, to depilacja będzie bardziej bolesna, a jeśli będą krótsze, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że część z nich nie zostanie poprawnie wyrwana. 

Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnego zabiegu depilacji woskiem nóg lub innej części ciała, to zapraszamy serdecznie do jednego z naszych salonów, które są dostępne w coraz większej ilości miast. Oferujemy miłą atmosferę, higieniczne i bezpieczne warunki pracę oraz długotrwałe efekty, które zachwycą każdego naszego klienta! Serdecznie zapraszamy do Time For Wax! 

 
Close Menu