nasze usługi

Depilacja nos

To, co charakteryzuje nasze salony, to wysoka jakość obsługi klienta, profesjonalizm, wykwalifikowany personel oraz wysokiej jakości produkty, których używamy przy wykonywaniu zabiegów. Jeżeli interesuje Cię depilacja woskiem nosa i chcesz pozbyć się dokuczliwego problemu, to jeszcze dziś odwiedź jednej z naszych salonów.

depilacja woskiem boli
Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji nosa, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Cennik zabiegu depilacji nosa

Bezbolesna depilacja nosa

Magic Wax to nasz autorski produkt, który jest naprawde wyjątkowy. Jego formuła sprawia, że depilacja staje się praktycznie bezbolesna.

Depilacja woskiem nosa

W naszych gabinetach pracują kosmetyczki, które posiadają dużą wiedzę i umiejętności oraz bogate doświadczenie. Dzięki temu wykonywana depilacja nie tylko będzie niezwykle skuteczna, ale również szybka. Rezultaty Cię zaskoczą!

Minimalizujemy stres

W Time for Wax dbamy o miłą i przyjazną atmosferę, aby proces depilacji przestał być dla Ciebie czymś stresującym.

Depilacja woskiem nosa – skuteczne sposoby na pozbycie się owłosienia

Problem z włosami, które pojawiają się na nosie oraz w jego wnętrzu, to problem, który dotyczy zarówno Pań, jak i Panów. Na nosie zazwyczaj występują pojedyncze, ciemne włoski, które mimo regularnego wyrywania np. pęsetą, odrastają coraz grubsze i mocniejsze. Tego typu owłosienie idealnie nadaje się do usunięcia przy pomocy wosku. Jest to skuteczna metoda, która pozwoli pozbyć się problemu na kilka tygodni. Dodatkowo, sam zabieg jest bardzo szybki i praktycznie bezbolesny. Wiele naszych klientów twierdzi, że usuwanie owłosienia z powierzchni nosa jest całkowicie bezbolesne. Poza tym, że czasami na wierzchniej części nosa mogą pojawiać się włoski, to dużo większym i bardziej dokuczliwym problemem jest owłosienie, które występują wewnątrz jamy nosowej. Jednakże, i w tym przypadku depilacja woskiem sprawdzi się świetnie i pozwoli w szybki sposób pozbyć się włosów. Jest to zabieg, który zapewni Ci sporą dawkę komfortu i ułatwi codzienną higienę nosa nawet przez kilka tygodni!

Mity o depilacji woskiem – depilacja nosa woskiem

Na temat depilacji woskiem krąży wiele mitów, które najczęściej są przekazywane przez osoby, które miały źle przeprowadzoną tę formę depilacji i mają z nią złe doświadczenia. Jakie są najczęstsze przekazywane mity? Pierwszy z nich – depilacja woskiem zawsze boli. Jest to oczywiście nieprawda. To, jaki ból odczuwa każdy z nas, jest całkowicie uzależnione od różnych czynników i jest w większości przypadków kwestią indywidualną. Pierwszym takim czynnikiem jest próg bólu. Każdy ma inny. Dla jednych zabieg depilacji może być czymś bardzo bolesnym, a na innych nie robi on żadnego wrażenia. To działa podobnie, jak w przypadku tatuaży. Niektórzy czują ból podczas całego procesu wykonywania wzoru na skórze, a dla innych są to minimalne, nieodczuwalne ukłucia. W przypadku depilacji niezwykle istotne jest to, kto wykonuje depilację woskiem. Jeżeli jest to kosmetyczka, która nie wie, jak poprawnie przeprowadzić zabieg, w którą stronę wyrywać poszczególne partie włosów oraz jak prawidłowo naciągnąć skórę – to owszem, zabieg może być bardziej bolesny. Na szczęście w Time for Wax pracują kosmetyczki, które przeszły dziesiątki szkoleń i dokładnie wiedzą, jak prawidłowo pozbywać się niechcianych włosków. Możesz być więc spokojny, gdy odwiedzisz nasz salon – cały proces będzie przebiegał prawidłowo, szybko i skutecznie. Dość ciekawym czynnikiem, o którym mało osób wie, a również ma on wpływ na zwiększone odczuwanie bólu, jest to, na jakim etapie cyklu menstruacyjnego jesteś. Jeżeli jest to w trakcie miesiączki lub kilka dni przed, gdy ciało kobiety jest bardziej wrażliwe, to może być on znacznie większy.

Czy depilacja woskiem zawsze kończy się podrażnieniem? To kolejny mit, który chcemy obalić! To, czy po depilacji wystąpią podrażnienia, zależy w dużym stopniu od osoby, która będzie zabieg wykonywała. Niezwykle istotne jest, aby robić to naprawdę dobrze, tzn. prawidłowo naciągać skórę, czy usuwać włoski zgodnie z kierunkiem, w którym rosną. Depilacje poszczególnych miejsc wykonuje się partiami. Niestety, nie w każdym salonie przykłada się do tego uwagę. W Time for Wax jest to dla nas priorytet, gdyż doskonale wiemy, jak ważne jest prawidłowe usunięcie włosa ze skóry i jak nieprzyjemne mogą pojawić się podrażnienia. Bardzo istotny jest również stan naszej skóry. Zadbajmy o to, aby podczas depilacji była ona jędrna i odpowiednio nawilżona. Jeżeli jest nadmiernie przesuszona, to bardzo prawdopodobne jest, że niestety podrażnienia się pojawią. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzić w drugą stronę. Skóra ma być nawilżona, ale nie natłuszczona. Jeżeli tuż przed samą depilacją posmarujemy się tłustym balsamem lub olejkiem, to wosk może nie przykleić się do ciała, przez co depilacja nie będzie aż tak dokładna.

Depilacja woskiem nosa – czy włosy odrastają słabsze?

Tak, dzięki regularnemu stosowaniu depilacji woskiem włosy odrastają słabsze, cieńsze, rzadsze i mniej widoczne. Wynika to z tego, że wosk nie usuwa tylko samego włosa, ale również jego cebulkę, co prowadzi do tego, że uszkadza się również sam macierz. Możesz być pewny, że systematyczna depilacja wybranych obszarów ciała sprawi, że Twoje włosy z miesiąca na miesiąc będą coraz słabsze. Dotyczy to również rąk, gdyż krąży dziwny mit, że depilacja woskiem powoduje, że włosy na rękach zaczynają rosnąć szybciej i są ciemniejsze. To nieprawda! Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalnym zabiegiem depilacji woskiem, to serdecznie zapraszamy Cię do jednego z naszych 28 salonów, które znajdziesz na terenie całej Polski. Jeżeli chcesz skorzystać z atrakcyjnych promocji i wykonać zabieg depilacji w jeszcze lepszej cenie, to zachęcamy do śledzenia naszych profili social media – Facebooka, Instagrama oraz kanału YouTube. To właśnie tam publikujemy wszystkie informację odnośnie aktualnych rabatów, z których możesz skorzystać w jednym z naszych salonów. Widzimy się na depilacji!

Close Menu