nasze usługi

Depilacja piersi

W salonach Time for Wax możesz szybko i skutecznie pozbyć się niechcianych włosków z okolicy piersi oraz innych części ciała. Oferujemy usługi profesjonalnej depilacji woskiem zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów!

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji piersi, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Znajdź salon w swojej okolicy!

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź salon Time for Wax w bliskiej okolicy swojego domu! 

Bezbolesna depilacja piersi

Jeżeli chcesz, aby depilacja woskiem była mniej bolesna, to wypróbuj zabieg z użyciem naszego autorskiego wosku Magic Wax.  

Najszybsza depilacja woskiem w Polsce!

Nasze kosmetyczki depilują nawet w 15 minut. Robią to nie tylko szybko, ale również niezwykle dokładnie i skutecznie. 

Depilacja woskiem piersi – odwiedź Time for Wax i ciesz się idealnie gładkim ciałem!

Włosy na piersiach. Dla niektórych kobiet tego typu problem w ogóle nie istnieję. Niestety, są i takie, które borykają się z nim od dłuższego czasu. Przyczyn owłosienia na piersiach może być wiele. Pierwszym z nich jest genetyka, na którą nie mamy niestety większego wpływu. Taki nasz urok. Dużo gorzej, jeśli owłosienie pojawia się na naszym ciele z powodu zaburzeń hormonalnych lub jest efektem ubocznym stosowania specjalistycznych leków. Rodzajów włosów na piersi jest kilka. Mogą pojawiać się ciemne, czarne włoski w okolicach sutków. Włosy spotkać możemy również w formie meszku, czyli ledwo widocznych, jasnych i cienkich włosków. Dla wszystkich kobiet, które mają problem z owłosieniem w tych okolicach mamy rozwiązanie! Jest nim depilacja woskiem piersi, która umożliwia pozbycie się niechcianego owłosienia nawet na okres kilku tygodni! Tak naprawdę, to czas, w którym utrzymują się efekty depilacji woskiem, jest uzależniony od indywidualnych cech każdego człowieka. Musimy również wspomnieć o tym, że regularna depilacja, która odbywa się w określonych odstępach czas, powoduje osłabianie włosa. Włoski są wyrywane z cebulką, co prowadzi do uszkodzenia macierzy, dzięki czemu włos odrasta słabszy, cieńszy i mniej widoczny. W naszych salonach depilujemy całe ciało – w tym również bikini. Musimy przyznać, że jest to obszar, na który najczęściej decydują się nasze klientki. Jeżeli potrzebujesz wydepilować piersi, bikini, nogi, ręce lub inne części ciała, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów Time for Wax! Obecnie na terenie Polski prężnie działa ponad 20 salonów, także dostęp do naszych usług jest zdecydowanie ułatwiony. Zapoznamy Cię z technikami depilacji woskiem, a dodatkowo sprawimy, że pokochasz tę metodę depilacji i będziesz wracać do nas regularnie!

Depilacja piersi woskiem – z jakich produktów korzystamy w salonach Time for Wax?

W naszych salonach stawiamy na wysoką jakość – obsługi klienta, wystroju samego lokalu, wyszkolonych kosmetyczek oraz produktów, które wykorzystujemy podczas wykonywania depilacji. Pracujemy przy wykorzystaniu dwóch wosków – Magic Wax, który jest naszym autorskim produktem oraz paskowego wosku płynnego. W przypadku Magic Wax skórę pokrywa się woskiem, a następnie wosk zrywa bezpośrednio ze skóry. Jest to ciekawe rozwiązanie, które sprawia, że depilacja jest mniej bolesna. Wynika to z tego, że Magic Wax nie przykleja się bezpośrednio do skóry, tylko równomiernie pokrywa same włoski. Każdorazowo produkt aplikujemy przy użyciu szpatułki. Mamy jedną zasadę – jedno nałożenie wosku, kolejna nowa szpatułka. To rozwiązanie umożliwia nam utrzymanie higienicznych warunków pracy w naszych salonach, dzięki czemu zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo naszym klientom. Magic Wax jest rekomendowany do małych obszarów ciała, np. piersi, wąsika, bikini lub pach. Polecamy go również osobom, które mają bardzo niski próg bólu i zwyczajnie boją się depilacji przy użyciu wosku. Jest to też świetna alternatywa dla tych, którzy po raz pierwszy wybierają się na zabieg depilacji woskiem.

W przypadku paskowego wosku płynnego sprawa wygląda nieco inaczej. Wosk również nakłada się na skórę, jednak zrywa się go przy pomocy pasków kosmetycznych, które są wykonane ze 100% bawełny. Ten rodzaj wosku sprawdzi się rewelacyjnie do większych partii ciała, na przykład klatki piersiowej, pośladków lub pleców. Po wykonanym zabiegu warto zabezpieczyć skórę czymś łagodzącym. Zdecydowanie polecamy sudocrem! Jeżeli chcesz wydepilować swoje ciało przy pomocy paskowego wosku płynnego, który jest tańszą alternatywą, to odpowiednio przygotuj swoje włoski. Dzień wcześniej nawilż swoje ciało, aby nie było przesuszone. Pamiętaj jednak, że nie może być również nadmiernie natłuszczone. Optymalna długość włosa do depilacji paskowym woskiem płynnym to 0,5 centymetra.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług jednego z naszych salonów, których na terenie Polski jest już 28! Oferujemy naszym klientom profesjonalną depilację, która dodatkowo przebiegnie w przyjemnej atmosferze i w higienicznych, sterylnych warunkach. Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, to koniecznie zaobserwuj nasze konto na Facebooku oraz na Instagramie.

Close Menu