Depilacja Przedramion Woskiem - Depilowanie Przedramion - Time for Wax
nasze usługi

Depilacja przedramion

W całej Polsce prężnie działa 20 salonów Time for Wax, które zajmują się profesjonalną depilacją woskiem. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa i intymności! Oferujemy sprawną i szybką depilację, która z pewnością zachwyci Cię długotrwałymi efektami!

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji przedramion, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Najwyższa jakość obsługi klienta

W naszych salonach dbamy o budowanie trwałych relacji z klientami. Wierzymy, że dobra, przyjazna atmosfera to klucz do tego, aby depilacja woskiem przestała być dla Ciebie stresująca.

Bezbolesna depilacja przedramion

Stworzyliśmy autorski wosk – Magic Wax, który umożliwia praktycznie bezbolesną depilację. Wypróbuj go koniecznie i poznaj inny wymiar depilacji woskiem.

Umiejętności i wiedza

Nasze kosmetyczki to wykwalifikowane specjalistki, dla których depilacja woskiem jest nie tylko pracą, ale i pasją.

Depilacja przedramion woskiem

Coraz więcej klientów decyduje się na depilację woskiem rąk, gdyż jest to część ciała, która zaraz po twarzy jest najczęściej odsłonięta. Zależy nam na tym, aby skóra w tych miejscach była idealnie gładka i miękka w dotyku oraz zawsze prezentowała się nienagannie. Klienci najczęściej decydują się na depilację woskiem przedramion, gdyż jest to część ręki, która praktycznie zawsze pozostaje odkryta. Obawiasz się, że po depilacji włosy na przedramionach odrosną dłuższe i grubsze? Przeciwnie. W naszych salonach wykonujemy profesjonalne usługi depilacji, które, wykonywane systematycznie, dają gwarancję tego, że włos będzie rósł cieńszy, rzadszy i mniej widoczny.  Time for Wax to sieć nowoczesnych salonów depilacji woskiem, która oferuje klientom usługi na najwyższym poziomie. Pracujemy na najlepszych produktach, które są całkowicie bezpieczne dla skóry oraz przestrzegamy wszystkich zasad higieny, dzięki czemu przeprowadzane zabiegi odbywają się w sterylnych i bezpiecznych warunkach. W Time for Wax pracujemy przy użyciu dwóch wosków: paskowego wosku płynnego oraz naszego autorskiego produktu – Magic Wax.

Wosk płynny i paski vs Magic Wax przy depilacji przedramion. Jaki rodzaj będzie dla Ciebie odpowiedni?

Produktem klasycznym w naszej ofercie jest wosk płynny, który jest zrywany z ciała za pomocą specjalistycznych bawełnianych płatków. Jak wygląda taki rodzaj zabiegu? Proces depilacji zaczyna się od rozprowadzenia po całym wybranym obszarze skóry rozgrzanego wosku. Wosk nakładany jest na skórę przy pomocy specjalistycznych szpatułek. W trosce o dobro naszych klientów i higieniczne warunki pracy, każda kolejna porcja wosku, która jest nakładana na skórę klienta, zostaje zaaplikowana nową szpatułką. Takie rozwiązanie pozwala nam na zachowanie maksimum bezpieczeństwa i sterylności. Po nałożeniu wosku zrywa się go przy użyciu pasków, które są wykonane w 100% z delikatnej bawełny. Ten rodzaj depilacji pozwala na usunięcie włosa wraz z cebulką, a dzięki temu skóra pozostaje perfekcyjnie gładka nawet na 4 tygodnie! Jeżeli chcemy, aby nasze włoski na ciele stawały się rzadsze, delikatniejsze i mniej widoczne, bardzo ważne jest to, aby korzystać z zabiegów depilacji woskiem regularnie i pamiętać o systematyczności. Należy również pamiętać o tym, aby włoski, które będą poddawane depilacji przy użyciu bawełnianych pasków, miały długość około 0,5 centymetra. Jeżeli będą one krótsze, efekty depilacji mogą nas nie usatysfakcjonować. Depilacja przy użyciu pasków trwa bardzo krótko i świetnie sprawdza się w przypadku usuwania włosków z większych obszarów ciała, na przykład pleców lub klatki piersiowej.

Innowacyjnym rozwiązaniem, które z dumą możemy nazwać naszym dzieckiem, jest autorki wosk Magic Wax. Nad jego unikatową formułą pracowaliśmy ponad 4 lata, dlatego każdy składnik, który został użyty do jego produkcji, jest dokładnie przebadany, sprawdzony i przetestowany. Jest to produkt wykonany tylko z naturalnych składników, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje dużych podrażnień. To, co odróżnia go od innych wosków, które można spotkać na rynku i w innych salonach zajmujących się depilacją, to fakt, że przykleja się wyłącznie do włosów, a nie do skóry, jak większość produktów. Efektem takiego działania jest zredukowanie bólu praktycznie do minimum, co wiąże się z minimalizacją dyskomfortu, który odczuwamy podczas zabiegu. Dzięki stosowaniu Magic Wax szanse, że po zabiegu wystąpią podrażnienia, spadają praktycznie do zera. Komu rekomendujemy ten produkt i w jakich sytuacjach zalecamy depilację z Magic Wax? Polecamy go do depilacji bikini oraz innych niewielkich obszarów ciała, na przykład wąsika lub dłoni. Klientki, które mają delikatną, wrażliwą skórę, która ma skłonności do podrażnień i powstawania siniaków oraz krwiaków, również bardzo chwalą sobie nasz produkt i regularnie korzystają z zabiegów właśnie z użyciem Magic Wax. Osoby z niskim progiem bólu również będą zachwycone, gdyż wosk pozwala pozbyć się zbędnego owłosienia praktycznie bezboleśnie. 

Co jeszcze charakteryzuje Magic Wax? Przede wszystkim – super skład! Produkt jest w 100% wykonany z produktów naturalnych, a jego produkcja odbywa się na bazie wosku pszczelego, który jest bardzo delikatny i bezpieczny dla skóry. Dzięki temu, że jest to wosk niezwykle wytrzymały, a jednocześnie elastyczny, zapewnia szybką i trwałą depilację wybranej partii ciała. Warto ponownie wspomnieć o tym, że nie przykleja się on do skóry, tylko bezpośrednio do włosów, dzięki czemu depilacja jest mniej bolesna. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pierwszy raz zdecydowali się na taką formę zabiegu. Podczas całej depilacji klienci odczuwają przyjemne ciepło, które wręcz koi skórę. Dzięki depilacji w Time for Wax przekonasz się, że depilacja woskiem naprawdę nie musi boleć!

Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnego zabiegu depilacji woskiem, który jest przeprowadzany w sposób prawidłowy, higieniczny, a to wszystko w przyjemnej atmosferze i przytulnym salonie – zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych lokali! Działamy na terenie całej Polski, obecnie posiadamy 20 świetnie prosperujących salonów, które łączy jedno – pasja do tego, co robimy, wykwalifikowany personel oraz usługi na najwyższym poziomie.

Close Menu