Depilacja Przedramion Woskiem - Depilowanie Przedramion - Time for Wax
nasze usługi

Depilacja przedramion

W całej Polsce prężnie działa już 28 salonów Time for Wax, które zajmują się profesjonalną depilacją woskiem. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa i intymności! Oferujemy sprawną i szybką depilację, która z pewnością zachwyci Cię długotrwałymi efektami!

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji przedramion, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Najwyższa jakość obsługi klienta

W naszych salonach dbamy o budowanie trwałych relacji z klientami, aby depilacja woskiem przestała być dla Ciebie stresująca

Bezbolesna depilacja przedramion

Stworzyliśmy produkt – Magic Wax, który umożliwia praktycznie bezbolesną depilację.

Umiejętności i wiedza

Nasze kosmetyczki to wykwalifikowane specjalistki, dla których depilacja woskiem jest nie tylko pracą, ale i pasją

Depilacja przedramion woskiem

Coraz więcej klientów decyduje się na depilację woskiem rąk, gdyż jest to część ciała, która zaraz po twarzy jest najczęściej odsłonięta. Zależy nam na tym, aby skóra w tych miejscach była idealnie gładka i miękka w dotyku oraz zawsze prezentowała się nienagannie. Klienci najczęściej decydują się na depilację woskiem przedramion, gdyż jest to część ręki, która praktycznie zawsze pozostaje odkryta. Nic nie prezentuje się tak pięknie, jak klasyczna i kolorowa biżuteria na tle idealnie gładkich rąk. Depilacja woskiem przedramion oraz innych części ręki budzi jednak spory niepokój u większości klientów. Dlaczego? Niestety, po świecie krążą mity, które głoszą, że depilowanie rąk prowadzi do tego, że włosy rosną dłuższe, bardziej gęste oraz ciemniejsze. My ten mit obalamy! W naszych salonach wykonujemy profesjonalne usługi depilacji, które, wykonywane systematycznie, dają gwarancję tego, że włos będzie rósł cieńszy, rzadszy i mniej widoczny. To samo przekłada się również na depilację rąk – w tym i przedramion. Time for Wax to sieć nowoczesnych salonów depilacji woskiem, która oferują swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Pracujemy na najlepszych produktach, które są całkowicie bezpieczne dla skóry oraz przestrzegamy wszystkich zasad czystości, dzięki czemu przeprowadzane zabiegi odbywają się w sterylnych i higienicznych warunkach. Time for Wax pracuje przy użyciu dwóch wosków: paskowego wosku płynnego oraz naszego alternatywnego, autorskiego produktu – Magic Wax.

Wosk płynny i paski vs Magic Wax przy depilacji przedramion. Jaki rodzaj będzie dla Ciebie odpowiedni?

Produktem klasycznym w naszej ofercie jest wosk płynny, który jest zrywany z ciała za pomocą specjalistycznych bawełnianych płatków. Jak wygląda taki rodzaj zabiegu? Proces depilacji zaczyna się od rozprowadzenia po całym wybranym obszarze skóry rozgrzanego wosku. Wosk nakładany jest na skórę przy pomocy specjalistycznych szpatułek. W trosce o dobro naszych klientów i higieniczne warunki pracy, każda kolejna porcja wosku, która jest nakładana na skórę klienta, zostaje zaaplikowana nowym patyczkiem. Takie rozwiązanie pozwala nam na zachowanie maksimum bezpieczeństwa i sterylności. Po nałożeniu wosku zrywa się go przy użyciu pasków, które są wykonane w 100% z delikatnej bawełny. Ten rodzaj depilacji pozwala na usunięcie włosa wraz z cebulką, a dzięki temu skóra pozostaje perfekcyjnie gładka nawet na 4 tygodnie! Jeżeli chcemy, aby nasze włoski na ciele stawały się rzadsze, delikatniejsze i mniej widoczne, to bardzo ważne jest to, aby korzystać z zabiegów depilacji woskiem regularnie i pamiętać o systematyczności. Należy również pamiętać o tym, aby włoski, które będą poddawane depilacji przy użyciu bawełnianych pasków, miały minimalną długość na poziomie 0,5 centymetra. Jeżeli będą one krótsze, efekty depilacji mogą nas nie usatysfakcjonować. Depilacja przy użyciu pasków trwa bardzo krótko i świetnie sprawdza się w przypadku usuwania włosków z większych obszarów ciała, na przykład pleców lub klatki piersiowej.

Innowacyjnym rozwiązaniem, które z dumą możemy nazwać naszym dzieckiem, jest autorki wosk Maxic Wax. Nad jego unikatową formułą pracowaliśmy ponad 4 lata, dlatego każdy składnik, który został użyty do jego produkcji, jest dokładnie przebadany, sprawdzony i przetestowany. Jest to produkt wykonany tylko z naturalnych składników, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny i niepowodujący dużych podrażnień. To, co odróżnia go od innych wosków, które można spotkać na rynku i w innych salonach zajmujących się depilacją, to fakt, że przykleja się wyłącznie do włosów, a nie do skóry, jak większość produktów. Efektem takiego działania jest zredukowanie bólu praktycznie do minimum, co wiąże się z minimalizacją dyskomfortu, który odczuwamy podczas zabiegu. Dzięki stosowaniu Magic Wax szansę, że po zabiegu wystąpią podrażnienia, spadają praktycznie do zera. Komu rekomendujemy ten produkt i w jakich sytuacjach zalecamy depilację z Magic Wax? Polecamy go do depilacji bikini oraz innych niewielkich obszarów ciała, na przykład przedramion, wąsika lub dłoni. Klientki, które mają delikatną, wrażliwą skórę, która ma skłonności do podrażnień i powstawania siniaków oraz krwiaków, również bardzo chwalą sobie nasz produkt i regularnie korzystają z zabiegów właśnie z użyciem Magic Wax. Osoby z niskim progiem bólu również będą zachwycone, gdyż wosk pozwala pozbyć się zbędnego owłosienia praktycznie bezboleśnie. Jeżeli czeka Cię wielkie wyjście – ważna impreza, randka lub spotkanie biznesowe, a obudziłeś się na ostatnią chwilę i nie zdążyłeś wcześniej skorzystać z naszych usług, to dzięki zastosowaniu Magic Wax Twoja skóra dużo szybciej wróci do normy.

Co jeszcze charakteryzuje Magic Wax? Przede wszystkim – super skład! Produkt jest w 100% wykonany z produktów naturalnych, a jego produkcja odbywa się na bazie wosku pszczelego, który jest bardzo delikatny i bezpieczny dla skóry. Dzięki temu, że jest to wosk niezwykle wytrzymały, a jednocześnie elastyczny, zapewnia szybką i trwałą depilację dowolnie wybranej partii ciała. Warto ponownie wspomnieć o tym, że nie przykleja się on do skóry, tylko bezpośrednio do włosów, dzięki czemu depilacja jest mniej bolesna. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pierwszy raz zdecydowali się na taką formę zabiegu. Podczas całej depilacji klienci odczuwają przyjemne ciepło, które wręcz koi skórę. Dzięki depilacji w Time for Wax przekonasz się, że depilacja woskiem naprawdę nie musi boleć!

Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnego zabiegu depilacji woskiem, który jest przeprowadzany w sposób prawidłowy, higieniczny, a to wszystko w przyjemnej atmosferze i przytulnym salonie – zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych lokali! Działamy na terenie całej Polski, obecnie posiadamy ponad 20 świetnie prosperujących salonów, które łączy jedno – pasja do tego, co robimy, wykwalifikowany personel oraz usługi na najwyższym poziomie.

Close Menu