nasze usługi

Depilacja rąk

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi profesjonalnej depilacji rąk przy użyciu wosku w salonach kosmetycznych Time for Wax! Gwarantujemy, że po wyjściu z naszego salonu, Twoja skóra będzie idealnie gładka i miękka przez wiele tygodni! Skorzystaj z naszych usług jeszcze dziś!

Zobacz pozostałe usługi

depilacja rąk
Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji rąk, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Cennik zabiegu ręce

Depilacja rąk W time for Wax!

Depilacja naprawdę nie musi być bolesna! Jeżeli boisz się depilacji woskiem, to koniecznie wypróbuj depilację naszym klasycznym woskiem, dzięki dużej zawartości talku depilacja nie jest nieprzyjemna!

Innowacyjne miejsce, w którym się zakochasz

Time for Wax to pierwsza w Polsce sieć salonów, która specjalizuje się tylko w depilacji woskiem!

Najwyższe standardy higieny

Podczas zabiegu depilacji zużywamy nawet kilkadziesiąt jednorazowych szpatułek. Robimy to dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa!

Time for Wax – profesjonalna depilacja rąk woskiem

Time for Wax to nie tylko sieć salonów, która specjalizuje się w depilacji woskiem, ale również niezwykłe miejsce, które można opisać słowami: profesjonalizm, świetna atmosfera oraz higieniczne warunki pracy. Oferujemy Wam usługi najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W trosce o Wasze zadowolenie – zarówno z jakości wykonywanych usług, jak i samej obsługi, zatrudniamy wyszkolony personel, który zadba o Was i pozwoli odkryć nowy i perfekcyjnie gładki wygląd Waszej skóry. Nasza praca polega na wykonywaniu precyzyjnej depilacji całego ciała – w tym również depilacji rąk. Podczas naszej pracy korzystamy z najwyższej klasy wosku – paskowego wosku płynnego. Nasi klienci coraz częściej decydują się na to, aby wydepilować woskiem również swoje ręce. Można wydepilować każdą ich część osobno lub wykonać zabieg ogólny. Do depilacji kwalifikują się: przedramiona, ramiona, pachy, nadgarstki, dłonie oraz palce.

Depilacja rąk woskiem

Depilacja rąk u wielu z Was pewnie budzi podobne, negatywne reakcje. Boicie się jej i zastanawiacie, czy nawet jednorazowy zabieg nie spowoduje, że włosy będą rosły mocniejsze, twardsze i ciemniejsze. Zacznijmy od podstaw – regularna depilacja woskiem, które jest przeprowadzona w sposób higieniczny oraz prawidłowy, powoduje, że z miesiąca na miesiąc włosy stają się coraz cieńsze i mniej widoczne. Taki sam efekt uzyskamy również dzięki regularnej depilacji woskiem rąk! Dokuczliwe włoski, które mogą wyglądać nieestetycznie i dodatkowo zmuszać nas do codziennego golenia ich przy użyciu maszynki, dzięki depilacji woskiem znikną nawet na 4-5 tygodni! Co więcej – jeżeli zabiegi będziemy wykonywać systematycznie, czyli na przykład raz w miesiącu, możemy mieć gwarancję, że z czasem staną się one mniej widoczne, bardziej delikatne i jaśniejsze. Ręce są jednym z najczęściej odkrytych elementów naszej skóry, dlatego warto zadbać o to, aby zawsze pozostawały idealnie gładkie i jedwabiste w dotyku.

Jak zbudowany jest włos oraz w jaki sposób przygotować się do zabiegu depilacji rąk woskiem?

Depilacja woskiem rąk oraz innych partii ciała będzie miała sens tylko wtedy, gdy odpowiednio przygotujemy nasze włosy oraz skórę do depilacji. Warto poświęcić chwilę uwagi i dowiedzieć się w jaki sposób zbudowane są włosy, które pokrywają nasze ciało. Włos składa się z trzech różnych warstw – najgłębsza z nich to rdzeń, dalej kora włosa, a zewnętrzna warstwa nazywana jest kutikulą. Ciekawą rzeczą jest to, że każdy włos jest zbudowany dokładnie z tej samej substancji proteinowej, czyli keratyny, z której zbudowane są również nasze paznokcie. Sam włosek jest martwy, natomiast jego wzrost oraz reprodukcja zachodzi w żywych komórkach, które znajdują się w skórze właściwej. Istotnym elementem każdego włoska jest macierz, czyli bardzo aktywnie dzielące się komórki, które znajdują się w jego dolnej części. Podczas depilacji woskiem rąk oraz innych części ciała, kosmetyczka osłabia macierz. Celem takiego działania jest zniszczenie uszkodzenie lub osłabienie macierzy, dzięki czemu można skutecznie wyeliminować odrastanie włosów. W jaki sposób przygotować włoski przed zabiegiem? Najważniejszym warunkiem jest to, aby były one odpowiedniej długości. Idealny włos powinien mieć od 0,5 centymetra. Tylko odpowiedniej długości włoski idealnie wtopią się w nakładany wosk, dzięki czemu depilacja przebiegnie sprawnie i da najlepsze rezultaty.

Paskowy wosk płynny, czyli jaką technikę stosujemy w naszych salonach

W trosce o dobro i zadowolenie naszych klientów z oferowanych usług podczas depilacji całego ciała proponujemy skuteczną metodę pozbywania się niechcianego owłosienia: paskowy wosk płynny. Metoda ta, to depilacja przy wykorzystaniu specjalistycznych pasków wykonanych ze stuprocentowej bawełny. Jak wygląda zabieg przy ich użyciu? Cały proces zaczyna się od nałożenia szpatułką płynnego wosku, który wcześniej został podgrzany do odpowiedniej temperatury, na wybrane partie skóry, a następnie zerwanie go właśnie z użyciem pasków. Podczas całego zabiegu usuwane jest owłosienie wraz z cebulkami, dzięki czemu w rezultacie otrzymujemy pięknie gładką i jedwabistą skórę nawet na okres czterech tygodni. Jeżeli zależy nam na tym, aby nasza skóra zawsze prezentowała się nienagannie, to niezwykle ważnym aspektem w przypadku depilacji woskiem jest systematyczność. Regularne korzystanie z naszych usług spowoduje, że włosy staną się jaśniejsze, słabsze oraz przerzedzą się . Aby skorzystać z zabiegu paskowego wosku płynnego należy odpowiednio przygotować swoje włoski, aby miały minimalną długość około 0,5 centymetra. 

Przygotowanie do zabiegu depilacji rąk woskiem

Aby zabieg mógł się odbyć w warunkach bezpiecznych i aby nie spowodował on żadnych skutków ubocznych, warto odpowiednio się do niego przygotować i sprawdzić, czy nasze ciało nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania. Kilka dni przed planowanym zabiegiem nie wolno się intensywnie opalać oraz korzystać z zabiegów złuszczających skórę. Zaleca się też, aby nie stosować kremów z kwasami owocowymi, gdyż te mogą mieć silne działanie złuszczające i podrażniające. Jeżeli chorujesz na przewlekłe choroby skóry lub aktualnie przechodzisz przez np. zapalenie mieszków włosowych – koniecznie poinformuj o tym kosmetyczkę, zanim rozpocznie się zabieg. Może okazać się, że w trosce o Twoje zdrowie, nie może się on odbyć. Co warto zrobić przed zabiegiem? Kilka dni wcześniej wykonać gruboziarnisty peeling, który pomoże pozbyć się martwego naskórka z naszej skóry oraz odsłonić włoski. W dniu zabiegu odradza się również stosowanie kremów, balsamów oraz innych olejków nawilżających na depilowane miejsca, gdyż w sytuacji, gdy skóra jest nadmiernie natłuszczona – wosk zdecydowanie gorzej do niej przywiera. Przed zabiegiem warto dokładnie przyjrzeć się miejscu, które będzie depilowane. Nie powinno być na nim żadnych siniaków, otwartych, nawet niewielkich ran oraz strupków. Skóra powinna być gładka, pozbawiona wyprysków oraz zmian alergicznych. Przed zabiegiem należy pokazać kosmetyczce ewentualne znamiona oraz pieprzyki, gdyż nie mogą one zostać poddane depilacji. Po zabiegu warto skórę odpowiednio zabezpieczyć, na przykład stosując łagodzący krem z tlenkiem cynku, działający dobrze na podrażnienia.

Zbieraj punkty i odbieraj atrakcyjne zniżki na usługę depilacji rąk i innych obszarów ciała!

Time for Wax oferuje swoim stałym klientom system atrakcyjnych zniżek, a to wszystko za sprawą naszego programu lojalnościowego! W pierwszej kolejności warto jednak wspomnieć o 30% zniżce dla nowych klientów. Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera (naprawdę warto! Na bieżąco będziemy informować Cię o wszystkich zniżkach i promocjach), a otrzymasz 30% rabatu na wszystkie nasze usługi! Dla stałych klientek przygotowaliśmy również atrakcyjną promocję. Jeżeli korzystasz z naszych usług sporadycznie, to przy każdej kolejnej wizycie na Twoje konto lojalnościowe trafia 5% jej wartości. Wszystkie zgromadzone punkty możesz wykorzystać w salonie co dziesiątą wizytę. Jeżeli wracasz do nas częściej i od ostatniej wizyty nie minęło więcej niż 30 dni, przysługuje Ci 10% wartości wykonywanej usługi, które momentalnie zasilą Twoje konto! Dzięki temu, że w naszych salonach punkty się sumują, może się okazać, że jedenasta wizyta będzie całkowicie darmowa! Jaki z tego wniosek? Im więcej razy podejmiesz decyzję o skorzystaniu z profesjonalnych usług naszego salonu, tym atrakcyjniejsze promocje i zniżki czekają na Ciebie!

Depilowanie rąk w salonach Time for Wax

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszych profesjonalnych salonów – depilacja woskiem rąk oraz innych, wybranych partii ciała. Dbamy o komfort naszych klientek – zarówno fizyczny, jak i psychiczny, dlatego zatrudniamy tylko wykwalifikowane kosmetyczki, które przeszły wieloetapowe szkolenia i zostały przygotowane do przeprowadzania zabiegów oraz do pracy z klientami. To, co nas wyróżnia, to standardy higieny, których zachowanie jest dla nas najwyższym priorytetem podczas pracy. Depilujemy tylko jedną szpatułką. Co to oznacza? Że podczas zabiegu możemy zużyć ich nawet kilkadziesiąt! Każde, ponowne nałożenie wosku, odbywa się przy użyciu nowej szpatułki, abyście mieli pewność, że używamy ją specjalnie dla Ciebie. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązań cały zabieg odbywa się w warunkach sterylnych, a my gwarantujemy naszym klientom 100% bezpieczeństwo oraz higienę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług depilacji woskiem, które nie tylko pozwolą Ci uzyskać idealnie gładką skórę, ale również cieszyć się jej aksamitną gładkością przez kilka tygodni!

Close Menu