Depilacja Rąk Woskiem - Depilowanie Rąk - Time for Wax
nasze usługi

Depilacja rąk

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi profesjonalnej depilacji rąk przy użyciu wosku w salonach kosmetycznych Time for Wax! Gwarantujemy, że po wyjściu z naszego salonu, Twoja skóra będzie idealnie gładka i miękka przez wiele tygodni! Skorzystaj z naszych usług jeszcze dziś!

Zobacz pozostałe usługi

depilacja rąk
Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji rąk, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Depilacja rąk z Magic Wax!

Depilacja naprawdę nie musi być bolesna! Jeżeli boisz się depilacji woskiem, to koniecznie wypróbuj depilację z naszym produktem Magic Wax!

Innowacyjne miejsce, w którym się zakochasz

Time for Wax to pierwsza w Polsce sieć salonów, która specjalizuję się tylko w depilacji woskiem!

Najwyższe standardy higieny

Podczas zabiegu depilacji zużywamy nawet kilkadziesiąt jednorazowych szpatułek. Robimy to dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa!

Time for Wax – profesjonalna depilacja rąk woskiem

Time for Wax to nie tylko sieć salonów, która specjalizuje się w depilacji woskiem, ale również niezwykłe miejsce, które można opisać słowami: profesjonalizm, wysoka kultura osobista oraz higieniczne warunki pracy. Oferujemy Wam usługi najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W trosce o Wasze zadowolenie – zarówno z jakości wykonywanych usług, jak i samej obsługi, zatrudniamy wyszkolony personel, który zadba o Was i pozwoli odkryć nowy i perfekcyjnie gładki wygląd Waszej skóry. Nasza praca polega na wykonywaniu precyzyjnej depilacji całego ciała – w tym również depilacji rąk. Podczas naszej pracy korzystamy z najwyższej klasy wosku – paskowego wosku płynnego lub naszego autorskiego produktu, który jest dostępny wyłącznie w naszej sieci – Magic Wax. Nasi klienci coraz częściej decydują się na to, aby wydepilować woskiem równie swoje ręce. Można wydepilować każdą ich część osobno lub wykonać zabieg ogólny. Do depilacji kwalifikują się: przedramiona, ramiona, pachy, nadgarstki, dłonie oraz palce.

Depilacja rąk woskiem

Depilacja rąk u wielu z Was pewnie budzi podobne, negatywne reakcje. Boicie się jej i zastanawiacie, czy nawet jednorazowy zabieg nie spowoduje, że włosy będą rosły mocniejsze, twardsze i ciemniejsze. Zacznijmy od podstaw – regularna depilacja woskiem, które jest przeprowadzona w sposób higieniczny oraz prawidłowy, powoduje, że z miesiąca na miesiąc włosy stają się coraz cieńsze i mniej widoczne. Taki sam efekt uzyskamy również dzięki regularnej depilacji woskiem rąk! Dokuczliwe włoski, które mogą wyglądać nieestetycznie i dodatkowo zmuszać nas do codziennego golenia ich przy użyciu maszynki, dzięki depilacji woskiem znikną nawet na 8 tygodni! Co więcej – jeżeli zabiegi będziemy wykonywać systematycznie, czyli na przykład raz w miesiącu, możemy mieć gwarancję, że z czasem staną się one mniej widoczne, bardziej delikatne i jaśniejsze. Ręce są jednym z najczęściej odkrytych elementów naszej skóry, dlatego warto zadbać o to, aby zawsze pozostawały idealnie gładkie i jedwabiste w dotyku.

Skąd wzięła się depilacja rąk woskiem?

Depilacja poszczególnych części ciała była już popularna w starożytności – w Rzymie oraz w Grecji. Początkowo do depilacji stosowano smołę, która jednak zawierała substancję toksyczne, nienadające się do kontaktu z delikatną skórą. Przełom nastąpił dopiero za czasów władcy Juliusza Cezara, gdy odkryto pradawne notatki Etrusków, którzy do depilacji używali… pszczelego wosku! Oczywiście, był on odpowiednio przygotowywany i połączony z innymi składnikami odżywczymi, zapachowymi i pielęgnacyjnymi, na przykład miodem, mlekiem oraz różnego rodzaju olejami. Przed nastaniem XVIII wieku ludzie nie byli “zaprzyjaźnieni” z higieną, co powodowało, że na ich ciele oraz w ich domach pojawiali się nieproszeni goście, na przykład wszy lub pluskwy. Wszystko zmieniło się wraz z rozwojem na rynku manufaktur perfum. Zaczęto nie tylko dbać o czystość swojego ciała i regularne mycie, ale również o pozbywanie się niechcianego owłosienia, które powodowało m.in. szybszą potliwość całego ciała. Jednakże, przełom nastąpił dopiero w pierwszej połowie XX wieku, gdzie popularny magazyn modowy opublikował zdjęcie kobiety z wydepilowanymi pachami. I tak to właśnie wszystko się zaczęło, a wosk z roku na rok do dziś zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników, którzy cenią tę metodę nie tylko ze względu na dużą skuteczność, ale również higieniczność oraz szybkość samego zabiegu.

Jak zbudowany jest włos oraz w jaki sposób przygotować je przed zabiegiem depilacji rąk woskiem?

Depilacja woskiem rąk oraz innych partii ciała będzie miała sens tylko wtedy, gdy odpowiednio przygotujemy nasze włosy oraz skórę do depilacji. Warto poświęcić chwilę uwagi i dowiedzieć się w jaki sposób zbudowane są włosy, które pokrywają nasze ciało. Włos składa się z trzech różnych warstw – najgłębsza z nich to rdzeń, dalej kora włosa, a zewnętrzna warstwa nazywana jest kutikulą. Ciekawą rzeczą jest to, że każdy włos jest zbudowany dokładnie z tej samej substancji proteinowej, czyli keratyny, z której zbudowane są również nasze paznokcie. Sam włosek jest martwy, natomiast jego wzrost oraz reprodukcja zachodzi w żywych komórkach, które znajdują się we właściwej warstwie skóry. Istotnym elementem każdego włoska jest macierz, czyli bardzo aktywnie dzielące się komórki, które znajdują się w jego dolnej części. Podczas depilacji woskiem rąk oraz innych części ciała, kosmetyczka osłabia macierz. Celem takiego działania jest jego zanik lub osłabienie, dzięki czemu można skutecznie wyeliminować odrastanie włosów. W jaki sposób przygotować włoski przed zabiegiem? Jedynym warunkiem jest to, aby były one odpowiedniej długości. Idealny włos powinien mieć od 0,5 – 1 centymetra. Jeżeli chcecie skorzystać z naszej autorskiej usługi, czyli depilacji woskiem Magic Wax, zaleca się, aby włosy miały minimalnie 1 cm długości. Tylko odpowiedniej długości włoski idealnie wtopią się w nakładany wosk, dzięki czemu depilacja przebiegnie sprawnie i da najlepsze rezultaty.

Paskowy wosk płynny oraz innowacyjna metoda Magic Wax, czyli jakie techniki stosujemy w naszych salonach

W trosce o dobro i zadowolenie naszych klientów z oferowanych usług podczas depilacji całego ciała proponujemy dwie skuteczne metody pozbywania się niechcianego owłosienia: paskowy wosk płynny oraz nasz autorski produkt, który jest dostępny tylko w sieci naszych salonów – Magic Wax. Pierwsza metoda, która jest opcją nieco tańszą, to depilacja przy wykorzystaniu specjalistycznych pasków wykonanych ze 100-procentowej bawełny. Jak wygląda zabieg przy ich użyciu? Cały proces zaczyna się od nałożenia szpatułką płynnego wosku, który wcześniej został podgrzany do odpowiedniej temperatury, na wybrane partie skóry, a następnie zerwanie go właśnie z użyciem pasków. Podczas całego zabiegu usuwane jest owłosienie wraz z cebulkami, dzięki czemu w rezultacie otrzymujemy pięknie gładką i jedwabistą skórę nawet na okres czterech tygodni. Jeżeli zależy nam na tym, aby nasza skóra zawsze prezentowała się nienagannie, to niezwykle ważnym aspektem w przypadku depilacji woskiem jest systematyczność. Regularne korzystanie z naszych usług spowoduje, że włosy staną się jaśniejsze, słabsze oraz przerzedzą się . Aby skorzystać z zabiegu paskowego wosku płynnego należy odpowiednio przygotować swoje włoski, aby miały minimalną długość około 0,5 centymetra. Innowacyjna metoda, którą rekomendujemy i polecamy wszystkim naszym klientom, to nasz autorski wosk, z którego jesteśmy naprawdę dumni! Magic Wax, bo tak nazwaliśmy ten wosk, to rewolucja na rynku, która pozwala na depilację szybszą i mniej bolesną. Przy zabiegu Magic Wax nie wykorzystuje się pasków bawełnianych, gdyż sam wosk jest na tyle elastyczny i wytrzymały, że stają się one zupełnie zbędne. Jakie plusy niesie za sobą korzystanie z tego produktu podczas depilacji? Przede wszystkim mniej podrażniona skóra po zabiegu, która nie musi się regenerować tak długo, jak w przypadku skorzystania z pasków bawełnianych. Jest to zabieg mniej inwazyjny, który sprawi, że Twoja skóra będzie się pięknie prezentować już od pierwszego dnia! Dzięki temu, że Magic Wax jest woskiem bardzo elastycznym, polecamy go również klientkom, które mają niski próg bólu i chcą, aby podczas depilacji był on jak najmniejszy. To, co wyróżnia Magic Wax to fakt, że odkleja się on od skóry, a nie odrywa, dzięki czemu ból jest zniwelowany, a ryzyko powstania nieestetycznego krwiaka bądź siniaka spada do minimum. Jeżeli zdecydujesz się na tę formę depilacji, to konieczne jest zapuszczenie włosków na długość minimum 1 centymetra. W przypadku krótszych włosków wosk może ich dobrze nie złapać, co przyczyni się do niesatysfakcjonującej depilacji wybranych obszarów ciała.

Przygotowanie do zabiegu depilacji rąk woskiem

Aby zabieg mógł się odbyć w warunkach bezpiecznych i aby nie spowodował on żadnych skutków ubocznych, warto odpowiednio się do niego przygotować i sprawdzić, czy nasze ciało nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania. Kilka dni przed planowanym zabiegiem nie wolno się intensywnie opalać oraz korzystać z zabiegów złuszczających skórę. Zaleca się też, aby nie stosować kremów z kwasami owocowymi, gdyż te mogą mieć silne działanie złuszczające i podrażniające. Jeżeli chorujesz na przewlekłe choroby skóry lub aktualnie przechodzisz przez np. zapalenie mieszków włosowych – koniecznie poinformuj o tym kosmetyczkę, zanim rozpocznie się zabieg. Może okazać się, że w trosce o Twoje zdrowie, nie może się on odbyć. Co warto zrobić przed zabiegiem? Kilka dni wcześniej wykonać gruboziarnisty peeling, który pomoże pozbyć się martwego naskórka z naszej skóry oraz odsłonić włoski. W dniu zabiegu odradza się również stosowanie kremów, balsamów oraz innych olejków nawilżających na depilowane miejsca, gdyż w sytuacji, gdy skóra jest nadmiernie natłuszczona – wosk zdecydowanie gorzej do niej przywiera. Przed zabiegiem warto dokładnie przyjrzeć się miejscu, które będzie depilowane. Nie powinno być na nim żadnych siniaków, otwartych, nawet niewielkich ran oraz strupków. Skóra powinna być gładka, pozbawiona wyprysków oraz zmian alergicznych. Przed zabiegiem należy pokazać kosmetyczce ewentualne znamiona oraz pieprzyki, gdyż nie mogą one zostać poddane depilacji. Po zabiegu warto skórę odpowiednio zabezpieczyć, na przykład stosując łagodzący krem z tlenkiem cynku, działający dobrze na podrażnienia.

Zbieraj punkty i odbieraj atrakcyjne zniżki na usługę depilacji rąk i innych obszarów ciała!

Time for Wax oferuje swoim stałym klientom system atrakcyjnych zniżek, a to wszystko za sprawą naszego programu lojalnościowego! W pierwszej kolejności warto jednak wspomnieć o 30% zniżce dla nowych klientów. Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera (naprawdę warto! wysyłamy około jeden mail miesięcznie, dzięki czemu na bieżąco poinformujemy Cię o wszystkich zniżkach i promocjach), a na podany adres e-mail otrzymasz indywidualny kod, który umożliwi Ci 30% zniżkę na wszystkie nasze usługi! Dla stałych klientek przygotowaliśmy również atrakcyjną promocję. Jeżeli korzystasz z naszych usług sporadycznie, to przy każdej kolejnej wizycie na Twoje konto lojalnościowe trafia 5% jej wartości. Wszystkie zgromadzone punkty możesz wykorzystać w salonie co szósta wizytę. Jeżeli wracasz do nas częściej i od ostatniej wizyty nie minęło więcej niż 21 dni, to przysługuje Ci 10% wartości wykonywanej usługi, które momentalnie zasilą Twoje konto! Dodatkowo, jeśli odwiedzisz nas 5 razy w ciągu 90 dni, to za łączną sumę wszystkich wizyt dostaniesz dodatkowe 10%. Dzięki temu, że w naszych salonach punkty się sumują, może się okazać, że co szósta wizyta będzie całkowicie darmowa! Jaki z tego wniosek? Im więcej razy podejmiesz decyzję o skorzystaniu z profesjonalnych usług naszego salonu, tym czekają na Ciebie atrakcyjniejsze promocje i zniżki!

Depilowanie rąk w salonach Time for Wax

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszych profesjonalnych salonów – depilacja woskiem rąk oraz innych, wybranych partii ciała. Dbamy o komfort naszych klientek – zarówno fizyczny, jak i psychiczny, dlatego zatrudniamy tylko i wyłącznie wykwalifikowane kosmetyczki, które przeszły wieloetapowe szkolenia i zostały przygotowane do przeprowadzania zabiegów oraz do pracy z klientem. To, co nas wyróżnia, to standardy higieny, które, poza gigantyczną dawką wiedzy i umiejętnościami, są dla nas najważniejszym czynnikiem podczas pracy. Depilujemy tylko jedną szpatułką. Co to oznacza? Że podczas zabiegu możemy zużyć ich nawet kilkadziesiąt! Każde, ponowne nałożenie wosku, odbywa się przy użyciu nowej szpatułki, abyście mieli pewność, że używamy ją specjalnie dla Ciebie. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązań cały zabieg odbywa się w warunkach sterylnych, a my gwarantujemy naszym klientom 100% bezpieczeństwo oraz higienę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług depilacji woskiem, które nie tylko pozwolą Ci uzyskać idealnie gładkie ciało i skórę, ale również cieszyć się ich wyglądem przez kilka tygodni!

Close Menu