Depilacja Ścieżki Woskiem - Depilowanie Ścieżki - Time for Wax
nasze usługi

Depilacja ścieżki

Na terenie całej Polski znajduje się obecnie już 28 salonów Time for Wax, które oferują swoim klientom profesjonalne zabiegi depilacji woskiem. Wiemy, że wizyta w naszym salonie będzie dla Ciebie przyjemnością, która pomoże Ci pozbyć się niechcianego owłosienia nawet na kilka tygodni! Rezultatem wizyty będzie również piękna, miękka i idealnie gładka skóra. 

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji ścieżki, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera! 

Higiena i bezpieczeństwo

W naszych salonach dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo. Podczas zabiegu korzystamy więc z jednorazowych środków higienicznych – rękawiczek, prześcieradeł, ręczników i szpatułek. 

Jedyny taki salon w całej Polsce!

Time for Wax to pierwsza w Polsce sieć salonów, która zajmuje się tylko depilacją woskiem. 

Depilacja ścieżki z Magic Wax

Wiele osób unika depilacji woskiem ze względu na ból, który może być odczuwalny podczas trwania zabiegu. To jednak przeszłość, a to wszystko za sprawą Magic Wax, czyli naszego autorskiego wosku, który sprawia, że depilacja staje się praktycznie bezbolesna! 

Depilacja woskiem ścieżki – skorzystaj z usług największej sieci salonów w Polsce!

Najbardziej popularnym rodzajem depilacji w salonach Time for Wax jest depilacja bikini. Istnieje kilka rodzajów depilacji, z których korzystamy, zgodnie z upodobaniami naszych klientów. Istnieje oczywiście możliwość wydepilowania tzw. ścieżki, czyli włosów, które mogą pojawiać się od wzgórka łonowego, aż do pępka. Również Panowie posiadają owłosienie w tym miejscu, jest ono grubsze, gęstsze, a sam włos dużo twardszy. Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnej usługi depilacji woskiem ścieżki lub innej części ciała, to gwarantujemy – znajdujesz się w dobrym miejscu! Time for Wax to sieć salonów, których obecnie w całej Polsce jest prawie 30. Specjalizujemy się w wykonywaniu profesjonalnych zabiegów depilacji woskiem, które przynoszą naszym klientom długotrwałe efekty. Depilacja woskiem umożliwia pozbycie się niechcianego owłosienia nawet na okres kilku tygodni. Co ciekawe, regularne i systematyczne korzystanie z tego typu usług sprawia, że włosy zaczynają rosnąć cieńsze, jaśniejsze i rzadsze.

Izabela Makosz to założycielka wyjątkowej sieci salonów Time for Wax. Jest to polska firma, która osiągnęła wielki sukces dzięki innowacyjnym pomysłom i ciekawym rozwiązaniom, z którymi nie spotkasz się w innych salonach depilacji woskiem. Znajdź najbliższy salon i umów się na wizytę!

Depilacja ścieżki woskiem – jak przygotować się do zabiegu?

Aby Twoja depilacja przebiegła sprawnie i szybko, a Ty mogła się cieszyć długotrwałymi efektami, warto odpowiednio się do niej przygotować. Przed zabiegiem wykonaj dokładny peeling miejsc, które chcesz poddać depilacji woskiem. Nie tylko pozbędziesz się ze swojego ciała martwego naskórka, ale również odsłonisz włosy, przez co depilacja będzie dużo skuteczniejsza, bardziej dokładna i efektowna. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza wtedy, gdy masz problem z wrastającymi włoskami. W kolejnym kroku warto zadbać o odpowiednią kondycję skóry. Powinna być ona nawilżona i miękka. Jeśli Twoja skóra będzie sucha, to depilacja może być bardziej bolesna, a dodatkowo skutkować powstawaniem nieprzyjemnych podrażnień, a nawet przerwaniem ciągłości skóry. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzić w drugą stronę. Przed samym zabiegiem nie stosuj intensywnie natłuszczających produktów, jak oliwki, oleje naturalne czy mocno nawilżające balsamy. Jeżeli Twoja skóra będzie nadmiernie natłuszczona, to wosk może przykleić się do niej nieprawidłowo, czego skutkiem będzie mniej dokładna depilacja. Pamiętaj również o tym, aby dokładnie zaplanować czas, w którym decydujesz się odwiedzić nasz salon. Nie możesz tego zrobić, jeśli kilka dni wcześniej korzystałaś z sauny lub solarium. Może nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale skóra, która została narażona na promieniowanie ultrafioletowe, jest bardziej wrażliwa i delikatna. Depilacja woskiem może więc spowodować pojawienie się podrażnień, a nawet pękanie naczynek krwionośnych i powstawanie siniaków. Wszelkie zabiegi kosmetyczne i dermatologiczne, które powodują złuszczanie naskórka, również są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu depilacji. Odczekaj tydzień i udaj się na zabieg dopiero wtedy, gdy będziesz pewna, że Twoja skóra wróciła do normalnego stanu. Nie stosuj balsamów, które w swoim składzie zawierają kwasy owocowe. Bardzo często one również mają właściwości złuszczające.

Jeżeli jesteś zdecydowana na zabieg, to dokładnie przyjrzyj się miejscom, które chcesz poddać depilacji. Powinny być gładkie – pozbawione otwartych ran, zadrapań, żylaków, popękanych naczynek, trądziku i innych problemów skórnych. Jeżeli chorujesz przewlekle na jakąś chorobę skóry – koniecznie poinformuj o tym swoją kosmetyczkę. Być może okaże się, że w trosce o Twoje zdrowie, zabieg depilacji woskiem będzie musiał odbyć się w innym terminie, gdy Twoja skóra całkowicie się zregeneruje.

Close Menu