Depilacja Szyi Woskiem - Depilowanie Szyi - Time for Wax
nasze usługi

Depilacja szyi

Time for Wax to miejsce, w którym szybko i skutecznie pozbędziesz się zbędnego owłosienia z szyi lub innych części ciała. Jesteśmy liderem w branży, gdyż nie tylko doskonale wiemy, jak powinno się depilować, ale również oferujemy naszym klientom innowacyjne produkty i rozwiązania. Przekonaj się o tym sam i już dziś odwiedź jeden z naszych salonów!  

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji szyi, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera! 

Brak terminarza

To, co jest dla nas bardzo charakterystyczne, to brak terminarza. Nie musisz wcześniej dzwonić i umawiać się na wizytę w jednym z naszych salonów. Zapraszamy bez umawiania – wtedy, gdy znajdziesz na to czas! 

Jedyny taki salon w całej Polsce!

Time for Wax to pierwsza w Polsce sieć salonów, która zajmuje się tylko depilacją woskiem. 

Bezbolesna depilacja szyi

Jeżeli boisz się bólu, który może towarzyszyć podczas depilacji woskiem, to skorzystaj z naszej oferty i wybierz depilacje z Magic Wax. Jest to nasz autorski produkt, który zapewnia praktycznie bezbolesny zabieg usuwania niechcianych włosków.  

Time for Wax na rynku

W branży działamy od wielu lat, dzięki czemu dokładnie wiemy, czego oczekują od nas nasi klienci. Oferujemy im nie tylko profesjonalne zabiegi, ale również naszą wiedzę, doświadczenie i umiejętności. 

Depilacja woskiem szyi – perfekcyjnie gładkie ciało przez cały rok

Z włoskami na szyi borykają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Najczęściej owłosienie na szyi przyjmuję formę tak zwanego meszku, czyli jasnych, króciutkich włosków, które mogą pokrywać jej całą powierzchnię. U kobiet ten rodzaj włosków może być problematyczny zwłaszcza podczas codziennego malowania, czyli nakładania podkładu bądź kremu koloryzującego również na powierzchnię szyi. Rozwiązaniem tego problemu jest profesjonalna depilacja woskiem, którą wykonasz w jednym z naszych salonów Time for Wax. Obecnie w całej Polsce mamy dostępnych prawie 30 gabinetów! Nasze salony wyróżniają się na tle konkurencji, gdyż świadczymy usługi najwyższej jakości. Korzystamy z wysokiej klasy wosków do depilacji, zatrudniamy wykwalifikowane kosmetyczki, które posiadają dużą wiedzę na temat depilacji i struktury włosa, a dodatkowo dużą wagę przywiązujemy do atmosfery w naszych salonach oraz do bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Nasze kosmetyczki przeszły wiele szkoleń wewnętrznych, na których zdobyły zarówno wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne, które umożliwiają im wykonywanie profesjonalnych zabiegów depilacji woskiem na każdym kawałku skóry. Wszystkie gabinety są odpowiednio przygotowywany na przyjęcia klienta. W pierwszej kolejności dbamy o to, aby była w nim zachowana czystość. Jest dokładnie dezynfekowany, gdyż daje to gwarancję bezpieczeństwa zarówno klientom, jak i osobom, które wykonują zabieg. Podczas pracy korzystamy z jednorazowych środków higienicznych, jak rękawiczki, prześcieradła i stringi, które są konieczne podczas depilacji strefy bikini. Ta zasada dotyczy również samej aplikacji wosku. Nie korzystamy z rolek, tylko jednorazowych szpatułek. Każde kolejne nałożenie produktu na skórę odbywa się przy użyciu całkowicie nowego patyczka. Zależy nam na tym, aby budować z naszymi klientami trwałe relacje, które sprawiają, że każda kolejna depilacja staje się przyjemniejsza. Pracujemy wykorzystując dwa produkty: wosk płynny, który odrywa się ze skóry przy pomocy pasków, które są wykonane z 100% bawełny oraz naszego autorskiego wosku – Magic Wax, który pozwala na praktycznie bezbolesną depilację.

Depilacja szyi woskiem – atrakcyjna oferta dla naszych klientów!

W naszych salonach skupiamy się na tym, aby nie tylko nasza praca była doceniana przez klientów, ale również atmosfera, która u nas panuje. Dodatkowo, przygotowujemy również zniżki, które pozwalają na korzystanie z naszych usług depilacji w naprawdę atrakcyjnych cenach. Cenimy klientów, którzy po raz pierwszy odwiedzają jeden z naszych salonów, ale również tych, którzy regularnie korzystają z zabiegów depilacji. Dla jednych i drugich przygotowaliśmy atrakcyjne oferty. Jeżeli wybierasz się do naszego salonu po raz pierwszy, to koniecznie skorzystaj ze zniżki o wysokości – 30% na pierwszy zabieg! Aby otrzymać kod zniżkowy wypełnij formularz, który z łatwością znajdziesz na naszej stronie internetowej. Formularz umożliwia Ci zapisanie się do naszego newslettera. Nie denerwuj się – nie będziemy bombardować Cię mailami. Raz na jakiś czas wyślemy Ci wiadomość e-mail, która będzie informowała o najnowszych promocjach, dzięki czemu będziesz mogła korzystać z depilacji woskiem w atrakcyjnych cenach!

Jeśli regularnie odwiedzasz nasze salony, to na pewno wiesz o programie lojalnościowym, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Każda kolejna wizyta zamienia się w punkty, które możesz później wykorzystać i odebrać wizytę zupełnie za darmo! Jeżeli odwiedzasz Time for Wax sporadycznie, to każdorazowo na Twoje konto jest przypisywana kwota 5% wartości wizyty. Wszystkie zgromadzone punkty możesz odebrać co 6 wizytę. Jeżeli jednak z naszych usług korzystasz bardziej regularnie, a między pierwszą, a drugą wizytą nie minęło 21 dni, to zamiast 5% wartości na Twoje konto trafi aż 10%! W przypadku, gdy w ciągu 90 dni odwiedziłaś nasz salon więcej niż 5 razy, to dodatkowo otrzymasz 10% wartości wszystkich tych wizyt. Wniosek jest jeden – im częściej będziesz decydowała się nas odwiedzić, tym atrakcyjniejszą ofertę przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie!

Już dziś skorzystaj z profesjonalnej depilacji woskiem w jednym z salonów Time for Wax. Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami, które dotyczą aktualnych promocji, rabatów i zniżek – zaobserwuj nas na Instagramie i Facebooku!

Close Menu