nasze usługi

Depilacja torsu

Nasze salony są znane nie tylko z profesjonalnie wykonywanych zabiegów depilacji woskiem, ale również dzięki wysokiej jakości obsługi klienta. Jesteśmy zwolennikami budowania trwałych relacji z naszymi klientami, gdyż doskonale wiemy, jak miła atmosfera pozwala zniwelować stres, który może pojawić się przed i w trakcie zabiegu depilacji.

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji torsu, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera! 

Bezbolesna depilacja torsu

Pracowaliśmy nad tym produktem wiele lat, ale opłaciło się! Magic Wax to wosk, który sprawia, że depilacja torsu lub innych części ciała przestaje być bolesna. 

Doświadczenie i umiejętności

W Time for Wax pracują wykwalifikowane kosmetyczki, które posiadają nie tylko ogromną wiedzę, ale również doświadczenie i umiejętności. Dzięki temu depilacja przebiega szybko i sprawnie, a efekty są zniewalające! 

Minimalizujemy stres i napięcie

W Time for Wax dbamy o przyjazną i miłą atmosferę. To dzięki temu proces depilacji przestaje być dla Ciebie aż tak stresujący. 

Depilacja torsu woskiem – idealnie gładka skóra przez wiele tygodni!

Coraz więcej mężczyzn zaczyna dostrzegać plusy depilacji woskiem. Nic w tym dziwnego. Gładki, wydepilowany tors prezentuje się naprawdę dobrze, a w upalne dni pozbycie się owłosienia zmniejsza potliwość ciała. Time for Wax, czyli sieć profesjonalnych salonów, które zajmują się depilacją woskiem, świadczy usługi zarówno dla Pań, jak i dla Panów! Wizyty w naszych salonach są prawdziwą przyjemnością, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni nie tylko z wykonanej usługi, ale również samej obsługi. Z każdym klientem staramy się budować trwałe relacje, gdyż doskonale wiemy, że pozytywne nastawienie niweluje stres, który może występować przy tego typu zabiegach. Nasze kosmetyczki to wykwalifikowane specjalistki, które nie tylko posiadają wszelkie umiejętności, ale również dużą wiedzę, dzięki czemu skrupulatnie przeprowadzają klientów przez cały proces depilacji woskiem. W naszych salonach odbywają się wewnętrzne, trwające aż miesiąc szkolenia, które przygotowują kosmetyczki do bezpiecznego i skutecznego przeprowadzania zabiegu pozbywania się niechcianego owłosienia. W Time for Wax stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, dzięki czemu nasi klienci otrzymują gwarancję najwyższej jakości usług. Po każdej wykonanej depilacji gabinet jest dokładnie czyszczony i dezynfekowany, aby był gotowy na przyjęcie kolejnego klienta. Podczas pracy korzystamy z jednorazowych produktów higienicznych, jak rękawiczki, prześcieradła oraz szpatułki. Każdorazowe nałożenie wosku na skórę jest wykonywane przy użyciu nowego patyczka. Takie rozwiązanie zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort naszym klientom. Przy pierwszej wizycie jest przeprowadzany bardzo dokładny wywiad z kosmetyczką, która ustala, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykonania zabiegu depilacji. Jeżeli chorujesz na przewlekła choroby skóry, przyjmujesz leki retinopochodne lub masz jakiekolwiek wątpliwości, co do stanu swojego zdrowia – koniecznie poinformuj kosmetyczkę o swoich wątpliwościach. Jesteśmy po to, aby pomagać i odpowiadać na wszystkie pytania, więc nie musisz się krępować i niepotrzebnie stresować.

Depilacja woskiem torsu – jakie produkty wykorzystujemy podczas naszej pracy?

W trosce o zadowolenie klientów z oferowanych przez nas usług, podczas codziennej depilacji wykorzystujemy produkty najwyższej jakości. Pracujemy z dwoma woskami – naszym autorskim bestsellerem Magic Wax oraz płynnym woskiem, który odrywa się przy użyciu bawełnianych pasków. W przypadku Magic Wax możesz mieć pewność, że depilacja będzie zdecydowanie mniej bolesna. Jest to wosk, który nie przykleja się bezpośrednio do skóry, dlatego odrywanie go nie jest bardzo bolesne. Magic Wax pokrywa wszystkie włoski, dzięki czemu kosmetyczka szybkim ruchem może pozbyć się ich z Twojego ciała wraz z cebulkami. Regularne korzystanie z depilacji woskiem powoduje osłabienie macierzy, dzięki czemu włosy odrastają rzadsze, słabsze i mniej widoczne. Optymalna długość włosa do depilacji z użyciem Magic Wax wynosi około 1 centymetra. Ten rodzaj wosku jest stosowany najczęściej na niewielkie obszary skóry, np. wąsik, strefę bikini czy pachy.

Wosk płynny to drugi produkt, który wykorzystujemy podczas depilacji. Idealnie sprawdzi się do depilacji torsu i klatki piersiowej oraz innych dużych powierzchni skóry, np. pleców i pośladków. Cały zabieg nie jest bardzo skomplikowany. Kosmetyczka nakłada produkt na wybrany obszar przy użyciu jednorazowych szpatułek, a następnie przykleja do niego paski, które są wykonane ze 100% bawełny. W kolejnym kroku usuwa paski szybkim ruchem, dzięki czemu pozbywa się niechcianego owłosienia. Po wykonanym zabiegu warto dokładnie zabezpieczyć depilowaną powierzchnię, najczęściej stosowanym produktem jest sudocrem. Wosk płynny można stosować na włoski krótsze, niż w przypadku Magic Wax. Ich długość powinna wynosić około 0,5 centymetra.

Jeżeli jesteś zainteresowany depilacją torsu, pach, całej klatki piersiowej lub innych części ciała, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług jednego z salonów Time for Wax.

Close Menu