nasze usługi

Depilacja tułowia

Jeżeli chcesz skorzystać z zabiegu profesjonalnej depilacji woskiem tułowia lub innych części ciała, to trafiłeś idealnie! Nasze salony oferują zabiegi depilacji, które pozwolą Ci pozbyć się niechcianego owłosienia szybko i skutecznie, a co najważniejsze – na dłużej! Dzięki depilacji woskiem Twoja skóra będzie idealnie gładka i miękka przez kilka tygodni. Jeszcze dziś zapraszamy Cię do jednego z naszych salonów! 

Zobacz pozostałe usługi

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji tułowia, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera! 

Depilacja tułowia z Magic Wax!

Jeżeli boisz się, że depilacja woskiem będzie niezwykle bolesnym doświadczeniem, to jesteś w błędzie! Wybierając się na zabieg wybierz Magic Wax, czyli nasz autorski wosk, który sprawi, że depilacja praktycznie przestaje być bolesna!  

Innowacyjne miejsce, w którym się zakochasz

Time for Wax to pierwsza w Polsce sieć salonów, która specjalizuję się tylko w depilacji woskiem! Posiadamy lata doświadczeń, dlatego nasi klienci chętnie i często wracają do naszych salonów. 

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

W naszych salonach stawiamy również na higienę i bezpieczeństwo. To właśnie dlatego podczas zabiegu depilacji zużywamy nawet kilkadziesiąt jednorazowych szpatułek. Robimy to dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu. 

Close Menu