nasze usługi

Depilacja wąsa (wąsika)

Depilacja wąsika woskiem – zapraszamy do skorzystania z usług Time for Wax! Nasze salony oferują swoim klientom profesjonalne zabiegi depilacji woskiem wąsika oraz innych partii ciała. Nasze kosmetyczki depilują szybko i skutecznie, dzięki czemu pozbywasz się owłosienia na kilka tygodni. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, czyli profesjonalnej depilacji woskiem.

Video!

Zobacz jak to robimy

zapisz się aby uzyskać informację o promocjach i rabatach.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach i zniżkach na profesjonalne zabiegi depilacji wąsika, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Cennik zabiegu depilacji wąsika

Nasz program lojalnościowy

Dla klientów, którzy odwiedzają nas regularnie, przygotowaliśmy małą niespodziankę. Nasz program lojalnościowy umożliwia zbieranie punktów, które możesz wymieniać na kolejne, darmowe wizyty! 

Ponad 20 salonów w całej Polsce!

Na terenie Polski znajduje się obecnie 28 salonów Time for Wax, które oferują swoim klientom profesjonalne zabiegi depilacji woskiem. Jeżeli chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy salon, to skorzystaj z zakładki “Znajdź salon”.

Bezbolesna depilacja wąsika

Skorzystaj z naszego autorskiego wosku Magic Wax i już nigdy nie stresuj się bolesną depilacją! 

Depilacja wąsika woskiem – profesjonalne zabiegi w Time for Wax

Kiedy patrzysz w lustro, zauważasz nieestetyczny meszek nad górną wargą? Owłosienie na twarzy występuje u większości kobiet. Niechciane włoski mogą przysporzyć wielu kłopotów. Przede wszystkim dla większości pań pojawiający się nad górną wargą wąsik jest źródłem zakłopotania. Makijaż nałożony na tę strefę nie prezentuje się najlepiej, a kosmetyki pielęgnacyjne nałożone na owłosioną skórę gorzej się wchłaniają. Samodzielne pozbycie się wąsika we własnej łazience wiąże się ze sporym ryzykiem wystąpienia podrażnień i bolesnym zerwaniem naskórka. Depilacja wąsa w profesjonalnym salonie rozwiązuje wszystkie te problemy. Starannie wykonana depilacja wąsika pozwoli Ci cieszyć się idealnie gładką skórą przez kilka tygodni. Wbrew pozorom usuwanie wąsika u kosmetyczki nie musi być nieprzyjemnym doznaniem. Odwiedź jeden z salonów Time for Wax i przekonaj się na własnej skórze, jak przyjemne może stać się dbanie o siebie!

Usuwanie wąsika u kosmetyczki sposobem na nieskazitelną cerę

Wiele kobiet zmaga się z problem wąsika, czyli jasnych lub ciemnych włosków, które pojawiają się nad ustami. Oczywiście, są kobiety, które nigdy w życiu nie zauważyły nawet jednego włoska na swojej skórze, natomiast spora część boryka się z problemem niechcianego owłosienia. Podatne są zwłaszcza brunetki, które mają ciemne i grube włosy. Również kobiety, które walczą z problemami hormonalnymi, są bardziej podatne na pojawianie się widocznych włosków na całym ciele. To jednak nic takiego! W naszych salonach oferujemy bowiem profesjonalną depilację twarzy i ciała – w tym również wąsika. Zabieg jest szybki i praktycznie bezbolesny, a to wszystko za sprawą doświadczonej kosmetyczki i najlepszych produktów, które wykorzystujemy podczas depilacji. Każdy klient w naszym salonie jest traktowany indywidualnie, dzięki czemu dostosowujemy nasze usługi pod Twoje potrzeby. Pracujemy w sterylnych i czystych warunkach, a podczas pracy korzystamy z jednorazowych produktów higienicznych. Wosk aplikujemy na Twoją skórę przy użyciu specjalistycznych szpatułek, które ułatwiają jego nakładanie. Podczas depilacji możemy zużyć ich nawet kilkadziesiąt! Wszystko dlatego, że każda kolejna porcja wosku, którą nakładamy na Twoją skórę, jest aplikowana nowym, czystym patyczkiem. Takie rozwiązanie pozwala nam na higieniczną i sterylną pracę, a to wszystko w trosce o Twoje zdrowie, komfort i bezpieczeństwo.

Depilacja woskiem wąsika – z jakich produktów korzystamy podczas wykonywania zabiegu?

W naszym salonie pracujemy na dwóch produktach o bardzo wysokiej jakości i skuteczności. Pierwszym z nich jest paskowy wosk płynny o niskiej temperaturze topnienia, który pozwala w szybki sposób pozbyć się niechcianego owłosienia nawet na 4 tygodnie! Jak wygląda zabieg przy wykorzystaniu tego wosku? W pierwszej kolejności kosmetyczka nanosi produkt na wybrany obszar skóry. Tak, jak wspominaliśmy, każdorazowe nałożenie produktu na skórę odbywa się przy użyciu nowego patyczka. Takie działanie daje nam gwarancję bezpieczeństwa i sterylności. Po rozprowadzeniu wosku przykleja się do niego specjalne paski, które są wykonane w 100% z bawełny. Paski zrywa się ze skóry gwałtownym ruchem, pozbywając się włosów z konkretnej partii ciała. Nie zrywamy od razu całego plastra wosku, robimy to stopniowo, zgodnie z właściwym kierunkiem wzrostu włosów. Odpowiednie i prawidłowe usuwanie produktu ze skóry daje nam gwarancję, że włosy zostały usunięte prawidłowo wraz z cebulką, a my będziemy mogli się cieszyć idealnie gładką skórą przez kilka tygodni. Do depilacji przy użyciu paskowego wosku płynnego najlepiej posiadać włosy o długości około 0,5 centymetra. Jeżeli będą one krótsze, to wosk może ich dobrze nie pokryć i nie wyrywać ze skóry. Jeżeli będą dłuższe, to depilacja może być zdecydowanie bardziej bolesna. Ten rodzaj wosku sprawdzi się idealnie na większych obszarach skóry, np. plecach, klatce piersiowej, czy pośladkach.

Depilacja wąsa woskiem Magic Wax

Drugim rodzajem wosku, który wykorzystujemy podczas pracy, jest Magic Wax. Jest to wosk, który od początku do końca został stworzony przez nas. Jest to nasz autorski produkt, który idealnie sprawdza się do depilacji mniejszych obszarów skóry, na przykład depilacji wąsika. Nad recepturą tego wosku pracowaliśmy ponad 4 lata. Dobraliśmy odpowiednie składniki, testowaliśmy je i sprawdzaliśmy, a to wszystko po to, aby móc wykonywać dla Was jeszcze lepszą i dokładniejszą depilację. Magic Wax nie tylko świetnie pozbywa się niechcianych włosków, ale również minimalizuje ból, który jest odczuwalny podczas depilacji. Wiele naszych klientek twierdzi, że depilacja z woskiem Magic Wax jest całkowicie bezbolesna. Bardzo nas cieszą takie opinie, gdyż daje nam to potwierdzenie, że nasz produkt naprawdę jest wyjątkowy. Depilacja z Magic Wax wygląda dość podobnie, jak przy użyciu paskowego wosku płynnego. W pierwszej kolejności aplikuje się wosk na wybraną partię ciała, a następnie go zrywa. Różnica jednak tkwi w tym, że do usunięcia wosku nie trzeba stosować bawełnianych pasków. Dzięki jego formule, która jest bardzo elastyczna, a jednocześnie zbita, wosk zrywa się bezpośrednio. Dodatkowo to, co wyróżnia Magic Wax to fakt, że nie przykleja się on do skóry, tylko równomiernie pokrywa całe włosy. Dzięki temu depilacja jest mniej bolesna, a włoski wyrywane wraz z cebulkami. Idealna długość włosa do depilacji przy użyciu wosku Magic Wax powinna wynosić około 1 centymetra. Włos powinien być więc nieco dłuższy, niż w przypadku depilacji paskowym woskiem płynnym. Z Magic Wax może skorzystać każdy, natomiast szczególnie rekomendujemy go dla tych klientów, którzy po raz pierwszy decydują się na depilację woskiem. Magic Wax sprawdzi się również świetnie dla tych, którzy mają niski próg bólu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z usług jednego z naszych salonów. Oferujemy profesjonalną depilację woskiem, która pozwoli pozbyć się niechcianego owłosienia nawet na kilka tygodni! Zachęcamy również do śledzenia naszej strony internetowej oraz profili social media, na których regularnie informujemy naszych klientów o obowiązujących promocjach na nasze usługi. Zapraszamy na depilację!

Close Menu