Dobierz depilację do swojego stroju kąpielowego (albo odwrotnie) :)

Sezon urlopowy i plażowy trwa w najlepsze! Piękna pogoda wróciła także do stolicy, więc na nadwiślańskiej plaży można spotkać wielu mieszkańców Warszawy, którzy w wolnych chwilach próbują złapać opaleniznę jak z nadmorskiego kurortu.

Każda kobieta ma inne preferencje co do depilacji bikini. Do Time for Wax przychodzą nie tylko fanki depilacji brazylijskiej, ale także takie, które wolą bikini klasyczne lub francuskie. Dziś podpowiadamy jak dobrać depilację bikini do stroju kąpielowego (albo odwrotnie) 🙂

  1. Bikini klasyczne – to taki rodzaj depilacji bikini, który polega na usunięciu włosków tylko z okolic pachwin. Do takiego rodzaju bikini najlepiej dobierać kostiumy, w których dół jest bardziej zabudowany.
Komplet bikini, Weronika Lipka , 100 PLN
10325269_442458839278008_862115505143455275_n
Strój kąpielowy jednoczęściowy, BODYMAPS, 300 PLN
2. Bikini francuskie – to depilacja, w której pozostawiamy tak zwany paseczek i nie wykonujemy depilacji tyłu bikini. French cieszy się dużą popularnością wśród klientek Time for Wax. Najlepiej przy takim rodzaju depilacji bikini wybierać kostiumy wycięte z tyłu, lecz zabudowane z tyłu. W tym sezonie hitem są jednoczęściowe stroje kąpielowe.
Close Menu