nasze usługi

Farbka do brwi dla kobiet

Spośród różnych metod stylizacji brwi, coraz chętniej klientki sięgają po farbkę. Zabieg ten w ciągu ostatnich lat zyskał grono swoich miłośniczek. Klientki zakochały się w trwałości jej efektów. Farbka utrzymuje się nawet do 5 tygodni. Zapraszamy na ten zabieg do jednego z ponad 20 salonów Time for Wax w całej Polsce!

Zobacz też

Farbka do brwi czy henna? Na który zabieg się zdecydować?

Od tradycyjnej henny do brwi, farbka wyróżnia się trwałością. Jej efekt możemy obserwować nawet do 5 tygodni. Efekt na skórze obserwujemy do dwóch tygodni, włoski zabarwione są nawet przez dwa miesiące. Kolejną różnicą jest skład używanych produktów. Farbka jest produktem najczęściej syntetycznym zaś henna jest oparta na naturalnych składnikach. Oba produkty są przetestowane i bezpieczne w użyciu. Jednak na ten aspekt powinny zwrócić uwagę osoby, które mają alergie na dane typy składników. Jeśli nie wiesz, na który rodzaj stylizacji się zdecydować, zapraszamy na bezpłatne konsultacje do naszych salonów. Doświadczone kosmetyczki doradzą Ci w wyborze idealnego zabiegu. Pamiętaj, że wszystko zależy od Twoich oczekiwań, które są dla nas bardzo ważne.

Stylizacja farbką do brwi, czyli piękny efekt nawet do 5 tygodni

Jak już wspomniałyśmy wcześniej, stylizacja farbką utrzymuje się na włoskach nawet przez 5 tygodni. Zabarwiona zostaje również skóra – tu efekt jest widoczny przez 2 tygodnie. Pamiętaj, że na ostateczny efekt zabiegu wpływa również kondycja Twojej cery. Trwałość stylizacji jest zależna od posiadanego typu skóry. Kobiety z cerą suchą lub tłustą zazwyczaj częściej odwiedzają nasze salony, ponieważ skóra naturalnie szybciej pozbywa się barwnika. Farbka to szybki i tani sposób na osiągnięcie trwałego efektu pięknych brwi.

Jak wygląda farbowanie brwi z użyciem farbki?

Przebieg zabiegu wygląda podobnie jak w przypadku henny brwi. Jeśli byłaś kiedyś w salonie na tym zabiegu, już wiesz czego się spodziewać. Na początku kosmetyczka upewni się, że nie ma przeciwwskazań do wykonania farbowania. Następnie wykona demakijaż farbowanych okolic. Następnie okolice oka zostaną zabezpieczone przy pomocy wazeliny. Teraz kosmetyczka dobierze odpowiedni odcień farbki. Odcień farbki wybieramy biorąc pod uwagę kilka czynników – posiadany typ urody, kolor włosów oraz osobiste preferencje klientki. Mieszankę zmywa się po 5-10 minutach, w zależności od tego, jak mocno chcemy zabarwić brwi. I gotowe! Po stylizacji możemy wybrać inne usługi np. regulację woskiem.

Przed Farbką

Po Farbce

Jakie są przeciwwskazania do farbowania brwi?

Istnieje kilka przeciwwskazań do wykonania zabiegu:
  • stany zapalne i alergiczne skóry wokół oczu,
  • choroby oczu (jęczmień, jaskra, zapalenie spojówek),
  • przerwanie ciągłości naskórka wokół oczu (otarcia, zadrapania),
  • alergia na składniki farbki,
  • soczewki.
Jeśli nie jesteś pewna, czy stan Twojego zdrowia pozwala Ci na stylizację brwi – skonsultuj się z kosmetyczką. Jesteśmy po to, aby zapewnić Ci jak najwyższą jakość usług oraz komfort podczas zabiegu.

Zapisz się na damską farbkę brwi do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na farbkę brwi w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkie Panie na odświeżenie swoich brwi!
Close Menu