nasze usługi

Geometria brwi dla kobiet

Nie musimy nikogo przekonywać, że odpowiedni kształt brwi wpływa na wygląd całej naszej twarzy. Wystylizowane brwi dodają spojrzeniu odpowiedniego blasku oraz pięknie podkreślają oczy. Dlatego geometria zyskuje coraz większe grono miłośniczek. Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów w całej Polsce!

Zobacz też

Czym jest geometria brwi?

Geometria brwi to zabieg, który ma na celu uzyskanie idealnego kształtu brwi. Każda z nas jest niepowtarzalna i inna – dlatego dobór odpowiedniego kształtu, grubości i rozmieszczenia brwi, nie jest prosty. Należy podejść do tego indywidualnie. Podczas geometrii kosmetyczka rysuje idealny kształt brwi dopasowany do Twojego typu urody, kształtu twarzy oraz rozmieszczenia oczu. Stosuje do tego specjalne przyrządy jak np. suwmiarkę, którą możesz kojarzyć z lekcji matematyki. Tutaj sprawa wygląda bardzo podobnie – kosmetyczka niczym matematyk odmierza równe odległości na Twojej twarzy. Wszystko po to, aby wyznaczyć idealny łuk brwiowy.

Jak wygląda damska geometria brwi?

Geometria brwi przebiega w następujący sposób:
1. Na tym etapie naszym punktem odniesienia jest skrzydełko nosa. Kosmetyczka przykłada do niego pędzelek/suwmiarkę i rysuje trzy punkty. Kolejno są to: początek brwi, miejsce ich załamania oraz koniec brwi.
2. Następnie punkty są łączone liniami. Kosmetyczka dobiera odpowiednią grubość brwi. Za pomocą suwmiarki kosmetyczka przenosi grubość na obie brwi. Teraz rysuje ich kształt.
3. Gotowe – geometria jest wykonana. Tak przygotowane brwi są przygotowane do dalszych etapów zabiegów. Teraz możesz wykonać hennę lub malowanie farbką oraz depilację woskiem.

Jeśli masz określone oczekiwania wobec swoich brwi, warto powiedzieć o nich przed zabiegiem. Nie musisz się jednak obawiać – nasze kosmetyczki przeszły certyfikowane szkolenia i wiedzą, jak okiełznać Twoje brwi!

Komu polecamy geometrię brwi?

Tak naprawdę każdemu. Nasze ciało – również twarz i brwi – nie są perfekcyjnie symetryczne. Geometria brwi będzie więc idealną odpowiedzią dla wszystkich kobiet, które chcą uzyskać pięknie i równo wyrysowane brwi. Z racji tego, że zabieg nie jest inwazyjny, nie ma również przeciwwskazań, które wykluczałyby do skorzystania. Pamiętaj, że nasze kosmetyczki zawsze służą poradą, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości.

Zgarnij 50% rabat na pierwszy zabieg lub zapisz się do programu lojalnościowego

Dla nowych klientek przygotowałyśmy rabat 50% przy zapisie do newslettera. Zarówno dla nowych, jak i stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje, które pozwolą skorzystać z naszych usług w jeszcze lepszych cenach. Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi ofertami, które przygotowaliśmy również dla Ciebie, to regularnie zaglądaj na naszą stronę internetową oraz obserwuj nasz profil na Facebooku, Instagramie i Tik Toku. Do zobaczenia w salonie!

Zapisz się na damską geometrię brwi do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na geometrię brwi w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkie Panie na odświeżenie swoich brwi!
Close Menu