nasze usługi

Depilacja baczków woskiem

Jeżeli chcesz, aby Twoja skóra była idealnie gładka, miękka i pozbawiona owłosienia, koniecznie odwiedź jeden z salonów Time for Wax. Obecnie w większych miastach na terenie całej Polski prężnie działa ich ponad 20! Znajdziesz nas w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni, Łodzi, Gdańsku, Katowicach i Krakowie, gdzie od kilkunastu lat oferujemy profesjonalne zabiegi, takie jak depilacja baczków woskiem.

Zobacz też

Cennik zabiegu depilacji baczków

Depilacja baczków woskiem? Tylko w salonach Time for Wax!

Depilacja baczków przy wykorzystaniu wosku pozwoli Ci cieszyć się idealnie gładką skórą przez kilka tygodni. Jesteśmy przekonani, że będziesz usatysfakcjonowany nie tylko jakością oferowanych usług, lecz także zadowolony z obsługi, gdyż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. W naszych salonach dbamy o higienę, korzystamy z jednorazowych środków higienicznych oraz najlepszych produktów i kosmetyków. Wszystko to w trosce o zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów. Misją naszej firmy jest promowanie depilacji przy użyciu wosku i pokazywanie klientom, że strach ma wielkie oczy, a depilacja woskiem może być naprawdę bezbolesna!

Depilowanie baczków woskiem – jak odpowiednio przygotować się do zabiegu?

Aby depilowanie baczków woskiem było skuteczne, warto odpowiednio przygotować twarz do zabiegu. Przy depilacji większości części ciała zaleca się zastosowanie gruboziarnistego peelingu, jednak w przypadku twarzy warto postawić na delikatniejszy produkt, który dokładnie oczyści ją z martwego naskórka, a jednocześnie nie uszkodzi skóry. Peeling najlepiej wykonać dzień wcześniej.

Kluczowe jest, aby kilka dni przed zabiegiem nie korzystać z solarium i sauny, a także nie przechodzić inwazyjnych zabiegów na twarz. Również ważne jest, aby depilacja baczków była wykonywana na dobrze nawilżonej, elastycznej skórze. W tym celu regularnie o nią dbaj i korzystaj z kosmetyków pielęgnacyjnych, dzięki którym będziesz odpowiednio przygotowany do zabiegu. Co ważne, przed samą wizytą nie nakładaj na skórę oliwki ani żadnego balsamu, gdyż tłusta skóra spowoduje, że wosk będzie gorzej przylegał do włosów. Zadbaj również o odpowiednią długość włosków. Pamiętaj, że aby depilacja była skuteczna, włoski powinny mieć długość od 0,5 do 1 cm. Taką długość osiągają w około 2 tygodnie od ostatniej depilacji.

Woskowanie baczków – jakie produkty wykorzystujemy do depilacji?

W naszych salonach wykorzystujemy dwa rodzaje wosków: paskowy wosk płynny oraz nasz autorski produkt Magic Wax. Woskowanie baczków może się odbywać zarówno jedną, jak i drugą metodą. Jaka jest różnica? Magic Wax jest polecany zwłaszcza tym osobom, które mają niższy próg bólu lub na wizytę w naszym salonie wybierają się po raz pierwszy. Dzięki temu, że produkt nie przykleja się do skóry, tylko do włosków, depilacja tą metodą jest mniej bolesna. W przypadku paskowego wosku płynnego do depilacji wykorzystuje się specjalne bawełniane paski, które przykleja się do wosku, a następnie szybkim, płynnym ruchem usuwa wraz z włoskami.

Zapisz się na depilację woskiem baczków do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na woskowanie baczków w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na depilację baczków woskiem!
Close Menu