nasze usługi

Męska depilacja brzucha

Włoski na brzuchu, szczególnie gdy są wyraźne i gęste, mogą stanowić poważny problem estetyczny. W takim przypadku warto się ich pozbyć w sposób, który gwarantuje długotrwały efekt idealnie gładkiej skóry. W Time for Wax zabieg depilacji brzucha woskiem wykonujemy w każdym z 21 salonów naszej sieci. Robimy to szybko i skutecznie, używając dwóch rodzajów najwyższej jakości wosku. Skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj termin zabiegu w najbliższym gabinecie Time for Wax.

Zobacz też

Cennik zabiegu depilacji brzucha

Depilacja brzucha dla mężczyzn

Na depilację włosków z brzucha decydują się nie tylko kobiety, ale także mężczyźni, którzy odczuwają dyskomfort spowodowany nadmiernym owłosieniem. Gładki, idealnie wydepilowany brzuch wygląda dużej lepiej, co przekłada się na lepsze samopoczucie.

Włoski można usunąć kilkoma metodami. Jedną z nich jest depilacja woskiem, która jest nie tylko bezpieczna, ale także skuteczna – włoski usuwane są razem z cebulką, dzięki czemu efekt gładkiej skóry utrzymuje się do kilku tygodni. Korzystanie z domowych sposobów – elektrycznej golarki lub maszynki i pianki do golenia jest mniej efektywne, wiąże się z ryzykiem podrażnienia lub uszkodzenia skóry, a usunięte włoski odrastają już po kilku dniach. W dodatku stają się mocniejsze i bardziej wyraźne. Depilacja brzucha woskiem nie podrażnia skóry, a odrastające włoski stają się cieńsze i rzadsze, szczególnie jeśli zabiegi wykonywane są cyklicznie. Zalecamy zabiegi w – w kilkutygodniowych odstępach, które dyktowane są szybkością pojawiania się nowych włosków. Regularna depilacja gwarantuje w dłuższej perspektywie czasowej najlepsze rezultaty.

Depilacja brzucha woskiem dla panów w salonach Time for Wax

Jak wygląda depilacja brzucha woskiem w naszych salonach i dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Wyróżnia nas doświadczenie, profesjonalizm i produkty, które wykorzystujemy do realizacji zabiegu depilacji. Używamy dwóch niezawodnych produktów najwyższej jakości: płynnego wosku paskowego o niskiej temperaturze topnienia oraz Magic Wax – naszego autorskiego produktu na bazie wosku pszczelego, który wyróżnia się tym, że dokładnie pokrywa włoski, ale nie przykleja się do skóry, dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny, a ryzyko podrażnień skóry minimalne. Rekomendujemy go przede wszystkim panom, którzy wybierają się na zabieg depilacji woskiem po raz pierwszy lub charakteryzują się wysoką wrażliwością na ból. W salonach Time for Wax korzystamy z jednorazowych rękawiczek, prześcieradeł i szpatułek do nakładania wosku – po nałożeniu jednej porcji wosku szpatułka wymieniana jest na nową. Przed zabiegiem każdy gabinet jest dokładnie czyszczony i dezynfekowany.

Woskowanie brzucha – co musisz wiedzieć przed pierwszym zabiegiem?

Jeśli wybierasz się do nas po raz pierwszy, zapoznaj się z kilkoma zasadami, dzięki którym Twoja skóra będzie przygotowana do zabiegu depilacji woskiem w odpowiedni sposób.

Przez kilka dni przed zabiegiem nie korzystaj z sauny oraz zrezygnuj z intensywnego opalania, a dzień przed umówioną wizytą w naszym gabinecie wykonaj gruboziarnisty peeling, dzięki któremu pozbędziesz się zrogowaciałego naskórka. Zadbaj o dobre nawilżenie skóry, ale nie natłuszczaj jej kremami – zbyt tłusta skóra może obniżyć skuteczność depilacji woskiem. Sprawdź, czy Twoje włoski mają odpowiednią długość. W przypadku skorzystania z płynnego wosku paskowego powinny mieć 0,5 cm, a przy depilacji za pomocą Magic Wax optymalna długość wynosi 1 cm. Zbyt długie włoski należy przyciąć.

Zwróć baczną uwagę na stan skóry, z której będą usuwane włoski. Jeśli zauważysz jakiekolwiek zmiany skórne, niezagojone rany lub strupki, poczekaj, aż Twoja skóra wróci do normy. Po zabiegu depilacji zabezpiecz wydepilowany obszar kremem łagodzącym podrażnienia, nie korzystaj przez kilka dni z sauny i basenu oraz unikaj wysiłku fizycznego zwiększającego potliwość.

Na dobry start mamy dla Ciebie atrakcyjny rabat, a dla panów aktywnych sportowo przygotowaliśmy specjalne pakiety zabiegowe obejmujące depilację kilku partii ciała w trakcie jednej wizyty.

Zapisz się na męską depilację brzucha do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na męską depilację brzucha w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na depilację brzucha woskiem!
Close Menu