nasze usługi

Depilacja czoła

Depilacja czoła dla mężczyzn to zabieg, który polega na skutecznym usunięciu niechcianego owłosienia z tej partii ciała. Depilacja woskiem sprawia, że skóra jest idealnie gładka i miękka w dotyku, a efekt utrzymuje się około 3–4 tygodnie. Regularne korzystanie z takich zabiegów przynosi duże korzyści. Po pierwsze włoski zaczynają odrastać znacznie wolniej. Po drugie systematyczna depilacja woskiem (usuwanie włosków wraz z cebulką) sprawia, że odrastające włosy są jaśniejsze i delikatniejsze, a co za tym idzie – mniej widoczne.

Zobacz też

Cennik zabiegu depilacji czoła

Depilacja czoła dla mężczyzn w Time for Wax

Depilacja czoła dla mężczyzn może być wykonana jako pojedyncza usługa lub część atrakcyjnego pakietu, dzięki któremu oszczędzisz niemałą sumę pieniędzy. Do zabiegu jest wykorzystywany paskowy wosk płynny lub nasz autorski produkt Magic Wax, który jest polecany osobom o niższym progu bólu oraz klientom, którzy po raz pierwszy korzystają z usług depilacji woskiem. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą! Szczegóły znajdziesz w zakładce Cennik.

Depilacja czoła woskiem – z jakich produktów korzystamy podczas zabiegu?

Depilacja czoła woskiem w naszym salonie odbywa się przy wykorzystaniu paskowego wosku płynnego lub Magic Wax. W przypadku pierwszego produktu zabieg polega na równomiernym nałożeniu rozgrzanego wosku na czoło, a następnie zerwaniu go jednym płynnym ruchem przy użyciu bawełnianych pasków. Każde nałożenie wosku na skórę odbywa się przy użyciu jednorazowej szpatułki, co jest gwarancją bezpieczeństwa dla naszych klientów.

Z kolei wosk Magic Wax dzięki swojej formule nie wymaga stosowania pasków. Nakłada się go bezpośrednio na skórę, a następnie szybkim ruchem usuwa. Depilacja czoła przy wykorzystaniu tego wosku jest zdecydowanie mniej bolesna, co jest możliwe dzięki temu, że nie przykleja się on do skóry tak mocno, jak klasyczny wosk. Dodatkowo produkt jest wykonany w całości z naturalnych składników (nad formułą pracowaliśmy kilka lat!), a jego bazą jest wosk pszczeli – delikatny dla skóry i całkowicie bezpieczny.

Woskowanie czoła – zapraszamy do jednego z salonów Time for Wax!

Depilacja czoła, baczków, policzków oraz innych części twarzy przy wykorzystaniu wosku jest świetnym rozwiązaniem, dzięki któremu nie będziesz musiał się golić przez kilka tygodni. Dodatkowo systematyczne woskowanie czoła sprawi, że odrastające włoski będą mniej widoczne i słabsze.

Dlaczego warto wybrać jeden z salonów Time for Wax? Przede wszystkim ze względu na to, że na rynku działamy już od kilkunastu lat i doskonale znamy tę branżę. Stosujemy autorskie produkty do depilacji oraz innowacyjne metody usuwania owłosienia, dzięki czemu wszystkie usługi świadczone w naszych salonach są naprawdę skutecznie.

Zapisz się na depilację woskiem czoła do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na woskowanie czoła w dogodnym dla Ciebie terminie. Obecnie w całej Polsce prowadzimy ponad 20 salonów Time for Wax. Znajdziesz nas w największych miastach: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Katowicach i Krakowie. Zapraszamy wszystkich Panów na depilację czoła woskiem!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Zaufały nam tysiące klientów, którzy regularnie do nas wracają. Przekonaj się na własnej skórze, że naprawdę warto!

Close Menu