Męska depilacja intymna – profesjonalne zabiegi w Time for Wax!

Pomysł na wprowadzenie do naszych salonów męskiej depilacji intymnej powstał w oparciu o ogromne powodzenie, którym cieszyła się kobieca depilacja intymna. Wiemy, że Panowie również mają potrzebę pozbycia się niechcianego owłosienia. Pomaga to w utrzymaniu poczucia świeżości i komfortu. Męska depilacja to w końcu nie tylko kwestie estetyczne, ale przede wszystkim higieniczne. Bardzo często decydują się na nią sportowcy – biegacze, kolarze, triatloniści czy pływacy.

Nasi klienci, zapytani o motywację do korzystania z tego typu usług wskazali trzy czynniki:

  • szybkie i dokładne usunięcie niechcianych włosów,
  • efekty utrzymujące się dłużej niż kilka godzin,
  • komfortową atmosferę podczas zabiegu.

Męska depilacja intymna woskiem – na czym polega ten zabieg?

W Time for Wax możesz wydepilować strefy intymne na dwa różne sposoby. Pierwszym z nich jest depilacja intymna klasyczna, która polega głównie na wydepilowaniu pachwin. Druga zaś to męska depilacja intymna pełna, w której to usunięciu podlegają wszystkie włosy z okolic intymnych.

 Jeżeli wybierasz się do nas pierwszy raz, to niestety przykra prawda jest taka, iż zabieg może być nieco bardziej bolesny. Pamiętaj jednak, że każdy kolejny zabieg będzie już zdecydowanie przyjemniejszy. W depilacji woskiem niezwykle istotna jest systematyczność, gdyż regularne korzystanie z zabiegów osłabi włoski. Ważne jest również wykonanie depilacji stref delikatnych woskiem twardym – Magic Wax. Jest to nasz autorski wosk, który nie przykleja się bezpośrednio do samej skóry, tylko do włosów. Dzięki temu depilacja jest zdecydowanie mniej bolesna, a szansa na pojawienie się podrażnień jest znikoma.

 

Cennik zabiegu depilacji intymnej

Męska depilacja intymna – jak się do niej przygotować?

Najważniejsze jest dobre nastawienie i przygotowanie do zabiegu. Aby depilacja była możliwie najmniej bolesna, zalecamy wykonanie wieczór przed wizytą peeling cukrowy. Pomoże to w złuszczeniu starego, martwego naskórka, dzięki czemu zabieg będzie bardziej komfortowy.

Aby spowolnić proces odrastania włosów po depilacji, proponujemy regularne korzystanie z naszych autorskich kosmetyków: masła lub serum spowalniającego porost włosów. Korzystanie z masła czy balsamu pomoże również odpowiednio nawilżyć skórę. Dzięki temu skóra będzie bardziej sprężysta i mniej podatna na podrażnienia.

W przypadku, gdyby po depilacji pojawiły się wrastające włosy, zalecamy punktowe użycie „Pod włosa”. Jest to olejek, który złuszcza naskórek i tym samym przyspiesza proces regeneracji skóry.

 

 

Oferta promocyjna dla naszych klientów!

Time for Wax przygotował niezwykle ciekawe oferty dla swoich klientów! Dla osób nowych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z depilacją woskiem, przygotowaliśmy zniżkę “na dobry początek” w wysokości – 30%, które możesz wykorzystać przy pierwszej wizycie. Wystarczy, że wypełnisz formularz, który znajdziesz TUTAJ. Dla stałych klientów przygotowaliśmy natomiast program lojalnościowy, który umożliwia otrzymanie atrakcyjnych zniżek na kolejne wizyty w naszych salonach! Zasada jest banalnie prosta – im więcej razy skorzystasz z naszych usług, tym więcej punktów trafi na Twoje konto! Jeżeli będziesz odwiedzać nas regularnie, to z pewnością uda Ci uzbierać wystarczającą ilość punktów, aby Twoja kolejna wizyta była całkowicie za darmo! Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi promocjami, to koniecznie zaobserwuj nasze profile na Instagramie oraz na Facebooku. Widzimy się w salonie Time for Wax!


Close Menu