nasze usługi

Depilacja łydek

Depilacja łydek dla panów musi zostać poprzedzona kilkoma czynnościami. Pierwszym i podstawowym zaleceniem jest rezygnacja z opalania zarówno na słońcu, jak i na solarium na kilka dni przed planowanym zabiegiem. Szkodliwe promieniowanie UV spowoduje, że skóra będzie mniej odporna na ból oraz podrażniona.

Zobacz też

Depilacja łydek woskiem dla mężczyzn – jakie są zalecenia przed tego typu zabiegiem?

Najbardziej niebezpiecznymi powikłaniami po depilacji woskiem i niezaprzestaniu opalania mogą być krwiaki. Depilacja łydek woskiem dla mężczyzn nie może zostać wykonana w momencie, gdy przed zabiegiem dokonałeś zabiegów kosmetycznych, szczególnie tych z użyciem kwasów o działaniu złuszczającym.

Co więcej, najlepiej dzień przed wizytą wykonać peeling w miejscu, które ma być depilowane, gdyż dzięki temu złuszczysz martwy naskórek, a włoski będą o wiele łatwiejsze do usunięcia. Depilacja łydek woskiem dla mężczyzn bez wcześniejszego przygotowania może nie przynieść pożądanych efektów.

Woskowanie łydek dla mężczyzn – dlaczego sportowcy decydują się na depilację?

Woskowanie łydek, ale także całych nóg, to zabieg, na który bardzo często decydują się sportowcy. Podczas zawodów czasami liczą się ułamki sekund lub pozornie nieznaczące czynniki, takie jak na przykład gładkie ciało. W wielu dziedzinach sportu m.in. w kolarstwie, pływaniu czy bieganiu, ciało powinno być pozbawione owłosienia. Woskowanie łydek dla mężczyzn zmniejsza opór powietrza, zmniejsza dyskomfort związany z przegrzaniem czy poceniem się oraz niweluje siła tarcia do minimum.

Wiele strojów podczas zawodów wymaga od sportowców gładkiego ciała, ponieważ w innym wypadku mogą powstać zadrapania i podrażnienia. Dla kulturystów woskowanie łydek, jak i ogólnie całego ciała, jest niesamowicie ważne, ponieważ bez owłosienia prezentuje się ono znacznie lepiej. Nie zasłania ciężko wypracowanych mięśni oraz nie zaburza proporcji. Depilacja dla wielu osób jest konieczna, ponieważ znacznie ułatwia im utrzymanie higieny osobistej na odpowiednim poziomie.

Woskowanie nóg dla mężczyzn – jak przygotować się do zabiegu?

Woskowanie nóg dla mężczyzn to zabieg, który jest dostępny w naszym salonie również w atrakcyjnym pakiecie, dzięki czemu zaoszczędzisz sporą sumę pieniędzy. Oferujemy pakiety dla biegaczy, kolarzy, pływaków czy triathlonistów. Istnieje możliwość skorzystania z opcji użycia klasycznego wosku lub naszego autorskiego produktu Magic Wax.

Woskowanie nóg dla mężczyzn, jak każdy inny zabieg wykonywany w jednym z naszych salonów, jest całkowicie bezpieczny. W trakcie pracy wykorzystujemy jednorazowe materiały (m.in. szpatułki), wysokiej klasy produkty i kosmetyki, a wszystkie usługi są wykonywane przez doświadczone i odpowiednio wykwalifikowane kosmetyczki. Wiemy, jak ważna jest higiena i zawsze stawiamy ją na pierwszym miejscu. Robimy to z troski o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, bo to właśnie Wy jesteście dla nas najważniejsi!

Depilacja łydek woskiem dla panów – dlaczego jest aż tak popularna i jakie są jej zalety?

Depilacja łydek oraz ud jest jednym z najpopularniejszych zabiegów w ofercie sieci salonów Time for Wax. Decydują się na nią zarówno kobiety w różnym wieku, jak i mężczyźni. W naszej ofercie znajdziesz usługi wykonywane przy użyciu standardowego wosku lub naszego autorskiego produktu Magic Wax. Jest on produkowany z naturalnych składników, a dzięki swojej innowacyjnej formie przykleja się wyłącznie do włosów, a nie do skóry, jak to ma miejsce w przypadku stosowania zwykłego wosku.

Dzięki temu cały zabieg jest przyjemniejszy i o wiele mniej bolesny. Depilacja łydek woskiem dla panów, jak i inne tego typu zabiegi wykonywane w salonach Time for Wax, są przeprowadzane w sterylnych i profesjonalnych warunkach. Nasze kosmetyczki dokładają wszelkich starań, aby cała wizyta przebiegła w bezpiecznej i pozytywnej atmosferze. Fachowa depilacja łydek dla mężczyzn niesie za sobą wiele zalet takich jak m.in.: walory estetyczne i higieniczne, długotrwały efekt czy poprawa samopoczucia, a regularne powtarzanie tego zabiegu sprawia, że odrastające włoski są cieńsze i rzadsze.

Profesjonalna depilacja łydek dla mężczyzn zwiększy Twój komfort oraz poziom higieny!

Depilacja łydek woskiem może sprawić, że poczujesz się wyjątkowo oraz niesamowicie schludnie. Mężczyźni, którzy mają bujne owłosienie na klatce piersiowej, pewnie nieraz przycięli sobie włoski suwakiem, co z pewnością sprawiło im ogromny ból. Wielu mężczyzn wstydzi się również swojego owłosienia, które wystaje zza kołnierzyka czy spomiędzy guzików koszuli. Gęste owłosienie może wpędzać w kompleksy, dlatego warto coś z tym zrobić!

Profesjonalna depilacja łydek dla mężczyzn może być rozwiązaniem dla Ciebie! Po wykonaniu takiego zabiegu raz na zawsze zapomnisz o sytuacjach, które powodowały uczucie dyskomfortu. Depilacja łydek woskiem nie jest niczym nowym wśród mężczyzn, a w ciągu naszego wieloletniego doświadczenia wielu z nich skorzystało już z naszych usług. Przekonaj się na własnej skórze, jakie niesamowite efekty niesie ze sobą depilacja łydek dla mężczyzn!

Jak wygląda cały zabieg depilacji łydek woskiem i czy jest to bardzo bolesne?

Depilacja łydek woskiem polega na rozprowadzeniu go szpatułką na depilowanej części ciała w temperaturze 37-38°C. Następnie wosk jest zrywany szybkim ruchem za pomocą bawełnianego paska. W naszym salonie jest też możliwość zastosowania naszego autorskiego wosku Magic Wax, którego użycie gwarantuje mniejszy ból.

W salonach zatrudniamy wyłącznie profesjonalne kosmetyczki z dużym doświadczeniem, które sprawią, że cały zabieg będzie przyjemny i w pełni bezpieczny. Nakładanie samego wosku nie boli, jednak jego zrywanie może być nieprzyjemne. Wszystko tak naprawdę zależy od Twojego progu bólu. W salonach Time for Wax specjalizujemy się w depilacji woskiem wszystkich obszarów ciała, również łydek i wykonujemy ją bardzo sprawnie. Regularne nawilżanie skóry sprawi, że będzie ona o wiele bardziej elastyczna, dzięki czemu nie dojdzie do niepotrzebnego zerwania naskórka lub podrażnień. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Zapisz się na męską depilację łydek woskiem do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na depilację łydek woskiem w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na woskowanie łydek!
Close Menu