nasze usługi

Depilacja nóg woskiem

Depilacja nóg dla mężczyzn to zabieg, który polega na skutecznym usunięciu owłosienia z całej powierzchni nóg. W naszych salonach do zabiegu wykorzystujemy wosk, a o zaletach tej metody można naprawdę wiele powiedzieć. Ten rodzaj depilacji pozwala przede wszystkim skutecznie usunąć włoski z depilowanej powierzchni, a efekt idealnie gładkiej skóry utrzymuje się nawet 4 tygodnie!

Zobacz też

Cennik zabiegu depilacji nóg

Depilacja nóg dla mężczyzn – postaw na profesjonalną i bezpieczną usługę!

Depilacja standardową maszynką do golenia czy elektroniczną golarką nie usuwa włosów wraz z korzeniem, dlatego już nawet następnego dnia możemy zauważyć delikatny odrost. W przypadku zastosowania wosku efekt jest znacznie skuteczniejszy, a skóra pozostaje miękka i gładka o wiele dłużej.

Co więcej, depilacja nóg dla mężczyzn woskiem, która jest wykonywana regularnie w stałych odstępach czasu, sprawia, że włoski odrastają jaśniejsze i znacznie delikatniejsze, a dodatkowo rosną wolniej, dzięki czemu możesz znacznie rzadziej wykonywać zabieg. Depilacja woskiem nóg, jeśli jest przeprowadzona przez profesjonalistę i przy wykorzystaniu wysokiej jakości produktów, nie powoduje podrażnień i jest całkowicie bezpieczna dla Twojej skóry.

Dlaczego depilacja nóg woskiem wykonana w Time for Wax jest skuteczna?

Depilacja nóg woskiem przeprowadzona w jednym z naszych salonów jest gwarancją gładkich nóg przez wiele tygodni! Do jej wykonania wykorzystujemy dwa produkty: paskowy wosk płynny oraz nasz autorski produkt Magic Wax, który pozwala na praktycznie bezbolesną depilację nóg oraz innych części ciała. Zabieg, który jest wykonywany przy użyciu paskowego wosku płynnego, polega na nałożeniu na ciało odpowiednio podgrzanego, płynnego wosku, a następnie skutecznym usunięciu go z ciała (wraz z owłosieniem) przy użyciu delikatnych, bawełnianych pasków.

Z kolei depilacja nóg woskiem przy użyciu Magic Wax nie wymaga zastosowania pasków bawełnianych. Dzięki odpowiedniej konsystencji wosku, która jest zbita, ale elastyczna, produkt nie przykleja się do skóry tak mocno, jak klasyczny wosk. Podczas zrywania go ze skóry ból jest zdecydowanie mniejszy, a stosowanie tego produktu minimalizuje powstawanie siniaków, zadrapań, podrażnień czy niewielkich krwiaków.

Woskowanie nóg dla mężczyzn – jak przygotować się do zabiegu?

Woskowanie nóg dla mężczyzn to zabieg, który jest dostępny w naszym salonie również w atrakcyjnym pakiecie, dzięki czemu zaoszczędzisz sporą sumę pieniędzy. Oferujemy pakiety dla biegaczy, kolarzy, pływaków czy triathlonistów. Istnieje możliwość skorzystania z opcji użycia klasycznego wosku lub naszego autorskiego produktu Magic Wax.

Woskowanie nóg dla mężczyzn, jak każdy inny zabieg wykonywany w jednym z naszych salonów, jest całkowicie bezpieczny. W trakcie pracy wykorzystujemy jednorazowe materiały (m.in. szpatułki), wysokiej klasy produkty i kosmetyki, a wszystkie usługi są wykonywane przez doświadczone i odpowiednio wykwalifikowane kosmetyczki. Wiemy, jak ważna jest higiena i zawsze stawiamy ją na pierwszym miejscu. Robimy to z troski o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, bo to właśnie Wy jesteście dla nas najważniejsi!

Męska depilacja nóg wcale nie musi być bolesna! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Z pewnością nie raz słyszałeś o tym, że męska depilacja nóg oraz innych partii ciała przy użyciu wosku jest bardzo bolesna. To mit. Na szczęście Time for Wax wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i ma dla nich innowacyjne rozwiązanie! Przez wiele lat pracowaliśmy nad idealną konsystencją wosku, który nie tylko skutecznie usunie owłosienie, lecz także zminimalizuje ból podczas zabiegu depilacji. I z dumą musimy przyznać, że nam się to udało, gdyż Magic Wax, czyli nasz autorski produkt, jest odpowiedzią na wszystkie pytania naszych klientów o mniej bolesną depilację.

Męska depilacja nóg przy wykorzystaniu Magic Wax jest polecana osobom, które mają niski próg bólu. Co więcej, praktycznie nie powoduje podrażnień, dzięki czemu już następnego dnia nogi są idealnie gładkie i nadają się na „wielkie wyjścia”. Przekonaj się sam!

Depilowanie nóg dla mężczyzn – jak wygląda zabieg depilacji?

Depilowanie nóg dla mężczyzn to zabieg, który nadal budzi wiele kontrowersji, natomiast my doskonale wiemy, że panowie również korzystają z tego typu usług. W naszych salonach chcemy, aby wszyscy klienci czuli się komfortowo, byli zrelaksowani i odpowiednio zaopiekowani, dlatego każda wizyta przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze.

Jak przygotować się do zabiegu? Przede wszystkim zadbaj o odpowiednie nawilżenie swojej skóry. Gładką i jędrną skórę depiluje się dużo łatwiej i mniej boleśnie, a dodatkowo ryzyko wystąpienia podrażnień jest znacznie mniejsze. Dzień przed zaplanowaną wizytą warto wykonać bardzo dokładny peeling partii, która będzie poddana depilacji. W tym celu postaw na gruboziarnisty peeling, który nie tylko usunie martwy naskórek z ciała, lecz także osłabi włoski.

Pamiętaj, że istotna jest również długość włosa. Powinna wynosić około 0,5 cm–1 cm. Jeżeli włoski będą za długie, to depilacja będzie znacznie boleśniejsza, a z kolei do zbyt krótkiego włosa wosk może się nie przykleić, co spowoduje, że zabieg będzie mniej skuteczny. Depilowanie nóg dla mężczyzn w Time for Was może odbywać się przy wykorzystaniu paskowego wosku płynnego lub Magic Wax.

Depilacja nóg z Magic Wax. Wypróbuj nasz autorski wosk do skutecznej depilacji!

Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnej usługi depilacji nóg lub innej części ciała przy użyciu wosku, to nie zwlekaj i koniecznie odwiedź jeden z naszych salonów! Time for Wax to pierwsza w Polsce sieć salonów, która specjalizuje się w depilacji woskiem. Na rynku jesteśmy obecni od kilkunastu lat, a nasze salony znajdziesz w aż 8 miastach w całej Polsce (m.in. w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Katowicach czy Krakowie).

Zapisz się na męską depilację nóg woskiem do jednego z salonów Time for Wax

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na męską depilację nóg w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na woskowanie nóg!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Przekonaj się na własnej skórze, że warto nam zaufać i że w tej branży nie mamy konkurencji!

Close Menu