nasze usługi

Depilacja nosa dla mężczyzn

Wystające z nosa włoski stanowią problemem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jednak częściej borykają się z tym panowie, u których często występuje w związku z tym poczucie dyskomfortu. Tego typu owłosienie najlepiej usunąć przy pomocy wosku. Depilacja nosa dla mężczyzn jest bardzo skuteczną metodą, dzięki której w ciągu kilku sekund można pozbyć się problemu! Efekt jest długotrwały, co jest ogromną zaletą tego typu usługi.

Zobacz też

Cennik zabiegu depilacji nosa

Depilacja nosa dla mężczyzn to niezwykle skuteczny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia!

W naszych gabinetach usuwamy włoski zarówno z grzbietu nosa, jak i z wewnątrz jamy nosowej. W obu przypadkach zabieg jest praktycznie bezbolesny i bardzo szybki. Depilacja nosa dla mężczyzn jest u nas dostępna przy zastosowaniu dwóch produktów: wosku paskowego oraz Magic Wax. Ten drugi produkowany jest z naturalnych składników i zawiera miód pszczeli, który chroni przed podrażnieniami po zabiegu.

Jakie są największe mity dotyczące zabiegu depilacji nosa woskiem?

Depilacja nosa woskiem jest owiana naprawdę wieloma mitami, które tworzą osoby po nieudanym zabiegu. Jednym z najczęściej powtarzanych jest to, że woskowanie nosa zawsze boli. To nie jest prawda! Wszystko zależy tak naprawdę od Twojego progu bólu oraz od tego, czy kosmetyczka wykonująca daną usługę, jest odpowiednio przeszkolona.

Depilacja nosa woskiem przeprowadzona przez osobę, która nie ma w tym doświadczenia, może okazać się naprawdę bolesna. Dlatego warto postawić na nasze salony Time for Wax, w których zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel.

Drugim bardzo popularnym mitem jest to, że depilacja nosa woskiem zawsze kończy się podrażnieniem. W tym przypadku tak samo, jak w poprzednim, wszystko zależy od osoby wykonującej zabieg. Jeżeli chcesz mieć pewność, że po usłudze Twoja skóra nie będzie podrażniona, zdecyduj się na depilację przy wykorzystaniu wosku Magic Wax. Jest to nasz autorski produkt, który jest bezpieczniejszy od standardowego wosku.

Profesjonalna depilacja nosa – czy włosy odrastają jaśniejsze i słabsze?

Regularna depilacja nosa wykonywana woskiem sprawia, że włoski odrastają cieńsze, rzadsze, słabsze i mniej widoczne. Jednak czym jest to spowodowane? Woskowanie nosa usuwa nie tylko same włosy, lecz także wszystkie ich cebulki, co wiąże się z uszkodzeniem samej macierzy. Dotyczy to wszystkich części ciała, a nie tylko samej twarzy.

Systematyczna depilacja nosa zagwarantuje Ci, że Twoje włosy z miesiąca na miesiąc będą coraz jaśniejsze i słabsze. Jeżeli zdecydujesz się na tego typu zabieg, to koniecznie odwiedź jeden z naszych salonów Time for Wax! W naszych gabinetach zabiegi depilacyjne są wykonywane przez profesjonalne i doświadczone kosmetyczki, które dołożą wszelkich starań, abyś czuł się komfortowo i bezpiecznie. Salony rozmieszczone są w całej Polsce: w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Gdyni, Wrocławiu, Łodzi czy Krakowie.

Zapisz się na depilację woskiem nosa do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na depilację woskiem nosa w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na woskowanie nosa!
Close Menu