nasze usługi

Męska depilacja pleców

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi profesjonalnej depilacji pleców przy użyciu wosku! Time for Wax to sieć salonów, w których koncentrujemy się na profesjonalnej depilacji woskiem. Z naszych usług korzystają nie tylko panie, ale również panowie, którym zależy na skutecznym usunięciu zbędnego owłosienia. Jeśli chcesz zyskać pewność, że Twoja skóra po depilacji będzie idealnie gładka, zarezerwuj termin w jednym z naszych salonów.

Depilacja pleców dla mężczyzn – zakres usług obejmuje:

Cennik zabiegu depilacji pleców

Zalety depilacji pleców dla panów

Nadmierne owłosienie pleców to problem, z którym zmagają się mężczyźni w różnym wieku. Skutecznym sposobem na pozbycie się nieestetycznych włosków jest zabieg depilacji. Wyraźnie widoczne owłosienie na plecach, karku i ramionach nie zwiększa z pewnością atrakcyjności mężczyzny, a tym samym nie wywołuje zachwytu pań i może mieć negatywny wpływ na samoocenę. Usunięcie włosków z pleców i ich okolic jest korzystne nie tylko ze względów estetycznych, ale także higienicznych – depilacja znacząco ogranicza potliwość w upalne, letnie dni. Pot osadzający się na włosach może stać się w krótkim czasie źródłem nieprzyjemnego zapachu.

Na usunięcie zbędnego owłosienia bardzo często decydują się panowie prowadzący aktywny tryb życia – uprawiający zróżnicowane dyscypliny sportowe lub korzystający regularnie z pływalni oraz trenujący na siłowni. Włosy porastające poszczególne partie ciała zwiększają potliwość podczas intensywnych treningów i uczestnictwa w zawodach oraz utrudniają zmianę opatrunku na zranionej skórze. Dlatego oprócz pojedynczych zabiegów wybranych obszarów skóry oferujemy również atrakcyjne pakiety zabiegowe dedykowane panom uprawiającym konkretne dyscypliny sportowe, które obejmują depilację kilku partii ciała. Są to zestawy dla kolarzy, biegaczy, pływaków i triathlonistów.

Samodzielne usunięcie owłosienia z pleców jest praktycznie niewykonalne, dlatego najlepiej skorzystać z pomocy w profesjonalnym gabinecie i zdecydować się na depilację woskiem – metodę, która zapewnia zadowalające i długotrwałe efekty. Woskowanie pleców jest bezpieczne, szybkie i komfortowe.

Depilacja pleców woskiem dla panów w salonach Time for Wax

W salonach Time for Wax zapewniamy kompleksową depilację pleców – od karku, aż do pośladków. Używamy do tego dwóch niezawodnych produktów: płynnego wosku, który zrywamy ze skóry za pomocą pasków z naturalnej bawełny oraz naszego autorskiego preparatu Magic Wax, który jest oparty na bazie wosku pszczelego i w 100% naturalny. Nasz wosk ma wyjątkową właściwość – pokrywa jedynie włoski i nie przykleja się do skóry, dzięki czemu zabieg depilacji jest praktycznie bezbolesny, a ryzyko ewentualnych podrażnień znacząco ograniczone. Dlatego rekomendujemy go przede wszystkim panom, którym zabieg depilacji woskiem kojarzy się z dyskomfortem i bólem. To także doskonały pomysł na rozpoczęcie przygody z profesjonalną depilacją. Najlepsze rezultaty gwarantuje regularna depilacja woskiem. Odrastające włoski po każdym zabiegu stają się cieńsze, rzadsze i mniej widoczne.

Do zabiegu z wykorzystaniem bawełnianych pasków należy zapuścić włoski do długości ok. 0,5 cm, natomiast do depilacji z Magic Wax włoski nie powinny być krótsze niż 1 cm. Dłuższe włoski należy przyciąć, aby nie utrudniały sprawnej depilacji i nie zwiększały ewentualnego bólu.

Depilacja pleców woskiem – zalecenia i przeciwwskazania

Do każdego zabiegu depilacji woskiem w salonach Time for Wax musisz się odpowiednio przygotować i wiedzieć, kiedy nie powinieneś z niego korzystać. Jeśli zastosujesz się do kilku prostych zaleceń, depilacja będzie bardziej komfortowa, a efekt w pełni satysfakcjonujący.

Przez kilka dni przed terminem depilacji nie korzystaj z sauny oraz unikaj intensywnego opalania na słońcu lub w solarium. Opalona skóra jest bardziej narażona na ewentualne podrażnienia. Poproś partnerkę lub partnera, aby dzień lub dwa dni przed zbiegiem wykonał gruboziarnisty peeling na Twoich plecach. Pozbędziesz się dzięki temu martwego naskórka, a depilacja będzie skuteczniejsza. Zadbaj o dobre nawilżenie skóry, ale zrezygnuj z kremów i balsamów natłuszczających. Zbyt tłusta skóra ma negatywny wpływ na przyczepność wosku, co może skutkować niezadowalającym efektem i koniecznością powtórzenia zabiegu. Pamiętaj także o optymalnej długości włosków, która musi mieścić się w przedziale 0,5–1 cm.

Upewnij się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do skorzystania z depilacji woskiem. Zwróć uwagę na kondycję skóry i sprawdź, czy nie ma na niej żadnych niezagojonych ran, zadrapań, wyprysków i niepokojących zmian. Do przeciwwskazań należą także wszelkie choroby skóry, zakażenia bakteryjne i grzybicze, stany zapalne i ropne oraz uczulenie na wosk. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skonsultuj się z naszą kosmetyczką, która zdecyduje czy trzeba przełożyć zabieg na inny termin.

Zapisz się na męską depilację pleców do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na męską depilację pleców w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na depilację pleców woskiem!

Dla panów, którzy chcą skorzystać z  naszych usług po raz pierwszy, przygotowaliśmy atrakcyjny rabat. O innych aktualnych promocjach dowiesz się z naszego Facebooka i bloga. Zachęcamy także do obserwowania nas na Instagramie.

Close Menu