nasze usługi

Depilacja policzków dla mężczyzn

Depilacja policzków dla mężczyzn przy użyciu wosku jest niezwykle skuteczną metodą, która pozwoli Ci pozbyć się nadmiernego owłosienia z twarzy na wiele tygodni! Średni czas, po którym zauważysz odrastające włoski, to około 3–4 tygodnie, jednak jest to uzależnione również od tempa wzrostu włosa.

Zobacz też

Cennik zabiegu depilacji policzków

Depilacja policzków dla mężczyzn w salonach Time for Wax!

W naszych salonach podczas depilacji wykorzystujemy dwa rodzaje wosku: paskowy wosk płynny oraz nasz autorski produkt Magic Wax, dzięki któremu zabieg staje się praktycznie bezbolesny. Zarówno pierwsza, jak i druga metoda depilacji jest niezwykle skuteczna i sprawi, że Twoja skóra będzie idealnie gładka i miękka. Dzięki dużemu doświadczeniu naszej kadry oraz zastosowaniu produktów najwyższej jakości ryzyko pojawienia się podrażnień jest znikome, a cały zabieg – całkowicie bezpieczny. Depilacja policzków dla mężczyzn może być wykonana jako osobny zabieg lub jako część atrakcyjnego Pakietu Brodacza, dzięki któremu będziesz mógł zaoszczędzić niemałą sumę pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą – szczegóły znajdziesz w zakładce Cennik.

Dlaczego depilacja policzków woskiem Magic Wax jest tak skuteczna?

Depilacja policzków woskiem Magic Wax jest wyjątkowo skuteczną metodą walki z niechcianym owłosieniem. Magic Wax to nasz autorski produkt, nad którego formułą pracowaliśmy przez kilka lat. Jego konsystencja sprawia, że zachodzi potrzeba stosowania żadnych dodatkowych narzędzi – np. bawełnianych pasków. Depilacja policzków z użyciem Magic Wax jest polecana osobom, które mają niższy próg bólu. Dlaczego? Wosk nie przykleja się do samej skóry, tylko równomiernie pokrywa włoski na twarzy, dzięki czemu depilowanie jest mniej bolesne. Zabieg z Magic Wax jest mniej inwazyjny, a skóra po jego wykonaniu pozostaje idealnie gładka i pozbawiona podrażnień na kilka tygodni.

Nad formułą wosku Magic Wax pracowaliśmy przez kilka lat, dlatego doskonale wiemy, że jest to produkt idealny, który pokochasz tak samo, jak my! Wszystkie składniki tego wosku są naturalne, a jego bazą jest wosk pszczeli, niezwykle delikatny dla ludzkiej skóry.

Woskowanie policzków w Time for Wax – skorzystaj z zabiegu depilacji

Jeżeli interesuje Cię depilacja policzków i chcesz skorzystać z tego typu usługi, koniecznie odwiedź jeden z naszych salonów. Działamy na terenie całej Polski; znajdziesz nas w wielu większych miastach, takich jak Warszawa, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Katowice czy Łódź. Woskowanie policzków to nie wszystko, co oferujemy naszym klientom, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą. Możesz u nas wydepilować wybraną partię skóry lub skorzystać z gotowego pakietu usług.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, koniecznie skontaktuj się z wybranym punktem – nasze kosmetyczki z przyjemnością opowiedzą Ci o tym, co Cię czeka, oraz podpowiedzą, jak najlepiej przygotować się do zabiegu. Mamy nadzieję, że dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów, a wizyty w naszych salonach będą dla Ciebie satysfakcjonujące.

Zapisz się na depilację woskiem policzków w jednym z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na depilację policzków w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na depilację policzków woskiem!
Close Menu