nasze usługi

Depilacja rąk dla panów

W naszych salonach Time for Wax depilacja woskiem rąk zawsze jest wykonywana w sterylnych i przyjaznych warunkach. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby mogą czuć się niekomfortowo, szczególnie przy depilacji miejsc intymnych, dlatego nasze wyszkolone kosmetyczki dokładają wszelkich starań, aby cały proces przebiegał bezproblemowo i w przyjaznej atmosferze.

Zobacz też

Cennik zabiegu depilacji rąk

Woskowanie rąk – jak jest zbudowany włos oraz w jaki sposób przygotować się do tego typu zabiegu?

Woskowanie rąk, ale także innych części ciała, musi być poprzedzone kilkoma czynnościami, ponieważ tylko wtedy będzie miało sens. Przed umówieniem się na wizytę, warto się dowiedzieć, jak w ogóle zbudowane są włosy. Składają się one z trzech różnych warstw – rdzenia, kory włosa oraz kutikuli. Pierwsza z nich jest jego rdzeniem, natomiast ostatnia jest zewnętrzną warstwą. Macierz to bardzo istotny element każdego włoska, ponieważ jest to bardzo aktywnie dzieląca się komórka. Woskowanie rąk sprawia, że komórki te osłabiają się lub niszczą na zawsze, dzięki czemu można skutecznie wyeliminować odrastanie włosów. Włos przed zabiegiem powinien mieć od 0,5 do 1 centymetra. Tylko taka długość zagwarantuje nam to, że wtopi się on w nakładany wosk, a cały proces przebiegnie szybko i bezboleśnie. W naszych salonach Time for Wax pracują wyłącznie wykwalifikowane specjalistki, które sprawią, że woskowanie rąk będzie naprawdę skuteczne.

Czy depilacja rąk dla mężczyzn jest konieczna?

W obecnych czasach depilacja rąk dla mężczyzn nie jest niczym zaskakującym. Zabiegi, które są wykonywane przy pomocy wosku, stają się coraz bardziej popularne wśród męskiej części populacji. Należy pamiętać, że depilacja woskiem rąk dla mężczyzn jest czymś normalnym i nie należy z niej żartować, ponieważ jest to skuteczna i bezpieczna metoda walki z niechcianym owłosieniem. Gładkie ciało jest ogromnym sprzymierzeńcem intensywnej aktywności fizycznej. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale brak owłosienia może poprawiać wyniki sportowe. Ewentualne rany czy zadrapania goją się na gładkim ciele o wiele szybciej, a podczas zawodów możesz uniknąć podrażnień spowodowanych obcieraniem stroju. Ciało bez włosów to absolutna podstawa podczas różnych zawodów kulturystycznych, ponieważ bez nich sylwetka prezentuje się o wiele lepiej, a zarysowane mięśnie są jeszcze bardziej podkreślone.

Depilacja woskiem rąk dla mężczyzn – jakie techniki są stosowane w salonach Time for Wax?

W naszych salonach Time For Wax depilacja woskiem rąk dla mężczyzn jest wykonywana za pomocą dwóch skutecznych produktów: paskowego wosku płynnego oraz naszego autorskiego produktu, czyli Magic Wax. Pierwsza metoda jest tańszą opcją, jednak niestety bardziej bolesną. Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalistyczne paski wykonane w całości z bawełny. Na samym początku nakładamy odpowiednio podgrzany i płynny wosk na depilowane miejsce, a następnie szybkim ruchem zrywamy go z użyciem tych pasków.

Depilacja woskiem rąk dla mężczyzn – jej efekt utrzymuje się nawet do czterech tygodni, ponieważ podczas zabiegu owłosienie jest usuwane wraz z cebulkami. Warto wspomnieć, że regularne korzystanie z naszych usług spowoduje, że włosy staną się jaśniejsze i słabsze. Metoda wykorzystująca nasz produkt Magic Wax nie wymaga stosowania pasków bawełnianych, gdyż sam wosk jest wystarczający. Nie odrywa się go od skóry, a jedynie odkleja, co powoduje mniejszy ból.

Depilacja rąk woskiem dla panów – postaw na wygodę, higienę oraz bezpieczeństwo

Depilacja rąk woskiem dla panów budzi u wielu osób negatywne emocje, ponieważ kojarzy się z dużym bólem i nieefektywnym działaniem. Jednak warto zaznaczyć, że regularna depilacja woskiem, która jest przeprowadzana w profesjonalny, bezpieczny i higieniczny sposób, spowoduje, że z miesiąca na miesiąc włosy staną się coraz cieńsze i mniej widoczne. Systematyczna depilacja rąk woskiem dla panów działa dokładnie tak samo. Jeżeli masz dość codziennego golenia rąk jednorazową maszynką, to zdecyduj się na wosk, ponieważ w takim wypadku efekty mogą utrzymać się nawet do czterech tygodni. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie u osób, które zawodowo uprawiają sport lub u tych, którym włosy na rękach po prostu się nie podobają i chcą się ich skutecznie pozbyć. Przy wyborze salonu, który ma wykonać depilację, warto postawić na taki, który ma wieloletnie doświadczenie.

Depilacja woskiem rąk – postaw na profesjonalizm w salonach Time for Wax!

Podczas jednego zabiegu możemy zużyć nawet do kilkudziesięciu szpatułek, ponieważ przy każdym nałożeniu wosku jest ona wymieniana. Czyni nas to salonem niezwykle higienicznym i bezpiecznym. Nasze duże doświadczenie zdobywane w ciągu wielu lat pozwala nam na dopasowanie odpowiedniej usługi do klienta oraz zaopiekowanie się nim podczas depilacji.

Depilacja woskiem rąk zarówno u mężczyzn, jak i kobiet to jedna z wielu oferowanych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapisz się na męską depilację woskiem rąk do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na męską depilację woskiem rąk w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na woskowanie rąk!

Close Menu