nasze usługi

Męska depilacja szyi

W gabinetach Time for Wax oferujemy profesjonalną depilację szyi oraz innych partii ciała z wykorzystaniem produktów najwyższej jakości. Gwarantujemy efekt idealnie gładkiej skóry, który utrzymuje się nawet kilka tygodni. Znajdź najbliższy salon, zarezerwuj termin pierwszej wizyty i przekonaj się o korzyściach płynących z depilacji woskiem w Time for Wax. Jeśli obawiasz się bólu, skorzystaj z Magic Wax – usunięcie włosków może być naprawdę komfortowe.

Zobacz też

Cennik zabiegu depilacji szyi

Depilacja szyi dla mężczyzn

Zarośnięta szyja z pewnością nie wygląda zbyt estetycznie. Zarówno gęste i dobrze widoczne, jak i pojedyncze włoski, a nawet lekki meszek na szyi mogą irytować w takim samym stopniu. To jedna z tych części ciała, która jest zazwyczaj dobrze widoczna, dlatego na depilację szyi decydują się nie tylko kobiety, ale również mężczyźni, którzy zwracają uwagę na swój wygląd.
Najprostszym sposobem na usunięcie niechcianych włosków jest skorzystanie z jednorazowej maszynki lub elektrycznej golarki, jednak nie rozwiązuje to problemu zarośniętej szyi w satysfakcjonującym stopniu. Włoski zostają jedynie przycięte, a nie usunięte, i odrastają już po kilku dniach. W dodatku łatwo o zranienie lub podrażnienie skóry. Jeśli chcesz tego uniknąć i nie zawracać sobie głowy zbyt częstą, a jednocześnie mało efektywną depilacją, wybierz skuteczną depilację woskiem.

Depilacja szyi woskiem dla panów – z jakimi produktami pracujemy

W Time for Wax zabieg depilacji wykonują wykwalifikowane kosmetyczki, których teoretyczna i praktyczna wiedza sprawiają, że usunięcie niechcianych włosków nie wywołuje żadnego dyskomfortu, jest bezpieczne i higieniczne. Efekt idealnie gładkiej skóry zapewniają najwyższej jakości produkty, z których korzystamy w naszych gabinetach. Jest to płynny wosk paskowy o niskiej temperaturze topnienia oraz Magic Wax – autorski preparat na bazie naturalnego wosku pszczelego, który pokrywa dokładnie wszystkie włoski, ale nie przykleja się do skóry. Włoski zostają wyrwane razem z cebulkami, a ich macierz ulega osłabieniu. Dzięki czemu włosy na szyi odrastają wolniej, są wyraźnie cieńsze i mniej widoczne, szczególnie gdy zabieg depilacji woskiem jest przeprowadzany regularnie – w równych odstępach czasowych. Unikatowa formuła naszego wosku gwarantuje także to, że zabieg jest prawie zupełnie bezbolesny, a wydepilowany obszar idealnie gładki i wolny od podrażnień. Jeśli wybierasz się do nas po raz pierwszy lub jesteś osobą wrażliwą nawet na najmniejszy ból, rekomendujemy wybór Magic Wax.

Przed przyjęciem kolejnego klienta gabinet jest dokładnie dezynfekowany. W trakcie zabiegu depilacji korzystamy z jednorazowych rękawiczek i prześcieradeł, a zamiast rolek do nakładania wosku stosujemy specjalne szpatułki. Każda porcja wosku nakładana jest nową szpatułką, dzięki czemu wszystkie etapy usunięcia włosków z wybranej partii ciała realizowane są z maksymalną dbałością o higienę.

Woskowanie szyi i innych partii ciała – co warto wiedzieć przed pierwszą wizytą?

Aby depilacja szyi woskiem była w pełni komfortowa i skutkowała idealnie gładką skórą, musisz przygotować do zabiegu nie tylko konkretną partię ciała, ale również włoski, które powinny mieć odpowiednią długość. W przypadku płynnego wosku i bawełnianych pasków optymalna długość to 0,5 cm, a jeśli zdecydujesz się na Magic Wax, włoski powinny mieć nie mniej niż 1 cm.

Na kilka dni przed zabiegiem depilacji szyi zrezygnuj z intensywnego opalania. Dzień przed wizytą wykonaj gruboziarnisty peeling, a w dniu zabiegu zadbaj o dobre nawilżenie skóry, ale unikaj jej natłuszczania. Pamiętaj, że Twoja skóra musi być w dobrym stanie – bez widocznych zmian, wyprysków, niezagojonych ran i strupków. Wydepilowaną skórę zabezpiecz kremem łagodzącym, który ograniczy możliwość pojawienia się ewentualnych podrażnień.

Sprawdź nasze aktualne promocje i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeśli wybierasz się do nas po raz pierwszy, skorzystaj z atrakcyjnego rabatu na start, a po zabiegu zacznij obserwować naszą aktywność na Instagramie i Facebooku. W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.

Zapisz się na męską depilację szyi do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na męską depilację szyi w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na depilację szyi woskiem!
Close Menu