nasze usługi

Depilacja torsu

Na depilację woskiem w salonach Time for Wax zapraszamy wszystkich panów, którzy chcą pozbyć się zbędnego owłosienia z torsu w bezpieczny, szybki i komfortowy sposób. Zapewniamy przyjazną atmosferę, najwyższej jakości produkty oraz długotrwały efekt idealnie gładkiej skóry. Dla panów korzystających z naszych usług po raz pierwszy mamy atrakcyjny rabat.

Zobacz też

Depilacja torsu dla mężczyzn

Pięknie wyrzeźbiony tors to dla każdego mężczyzny powód do dumy. Jednak jeśli jest mniej lub bardziej zarośnięty, wielu panów staje przed estetycznym dylematem i zadaje sobie pytanie: zostawić czy usunąć? Odpowiedź wydaje się prosta. Gładki, wydepilowany tors uwydatnia muskulaturę i zmniejsza potliwość w upalne dni. Jednak czy jednocześnie nie zmniejsza atrakcyjności? Zarośnięty tors już dawno temu przestał być atrybutem prawdziwego, a tym bardziej zadbanego mężczyzny. Włosy z torsu warto usunąć nie tylko wtedy, gdy jest ich dużo i są dobrze widoczne, ale także wówczas, gdy klatkę piersiową porastają pojedyncze włoski. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku nie wygląda to zbyt estetycznie.

Wielu panów zdążyło się już przekonać, że depilacja torsu za pomocą maszynki, golarki lub trymera nie przynosi oczekiwanych efektów. Włoski zaczynają odrastać już po kilku dniach i zabieg należy powtórzyć. Dlatego coraz więcej mężczyzn w różnym wieku wybiera depilację woskiem – metodę, której efekty utrzymują się nawet przez kilka tygodni i która, wbrew obiegowym opiniom, nie jest wcale bardzo bolesna.

Depilacja torsu woskiem dla panów w salonach Time for Wax

W Time for Wax poradziliśmy sobie z ewentualnym dyskomfortem w trakcie depilacji woskiem za pomocą produktu Magic Wax – nasz autorski preparat na bazie naturalnego wosku pszczelego, który nie przykleja się do skóry, a pokrywa jedynie włoski. Jego struktura jest na tyle elastyczna, że do usunięcia włosków nie są potrzebne paski. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, a ryzyko wystąpienia podrażnień wyeliminowane. Miękkich, bawełnianych pasków używamy w przypadku naszego podstawowego produktu, czyli płynnego wosku o niskiej temperaturze topnienia. Każdorazowe nałożenie wosku w naszych salonach odbywa się przy użyciu nowej szpatułki.

Depilacja torsu woskiem jest wysoce skuteczna i komfortowa oraz ma działanie delikatnie peelingujące. Razem z włoskami usuwana jest warstwa martwego i zrogowaciałego naskórka. Najlepsze efekty depilacji gwarantuje cykliczne korzystanie z zabiegu. Jeśli chcesz, aby włoski na depilowanej partii ciała były rzadsze, słabsze i mniej widoczne, odwiedzaj nas regularnie.

Woskowanie torsu – jak się do niego przygotować

Aby skorzystać z zabiegu depilacji woskiem torsu, musisz mieć pewność, że Twoja skóra jest w dobrym stanie – bez niezagojonych ran, zadrapań i zmian skórnych. Jeśli posiadasz znamiona lub pieprzyki, pokaż je naszej kosmetyczce. Pamiętaj o odpowiedniej długości włosków. To warunek, który umożliwia skuteczną i bezbolesną realizację zabiegu. W przypadku płynnego wosku paskowego włoski powinny mieć długość 0,5 cm, a jeśli zdecydujesz się na depilację Magic Wax, włoski nie mogą być krótsze niż 1 cm.

Zadbaj o jak najlepsze przygotowanie skóry do depilacji. W dniu poprzedzającym zabieg wykonaj gruboziarnisty peeling, a tuż przed depilacją pamiętaj o jej nawilżeniu. Zbyt sucha skóra jest bardziej podatna na podrażnienia lub mikropęknięcia naczynek krwionośnych, które mogą skutkować miejscowym zasinieniem. Dobrze nawilżoną skórę łatwiej wydepilować, dzięki czemu zabieg staje się bardziej komfortowy. Jeśli zależy Ci, aby depilacja była skuteczna, zrezygnuj z tłustych kremów, balsamów i olejków. Zbyt tłusta skóra zmniejsza przyczepność wosku. Po zabiegu depilacji zabezpiecz skórę kremem łagodzącym podrażnienia i nie korzystaj przez kilka dni z pływalni i sauny oraz nie bierz gorących kąpieli.

Zapisz się na męską depilację torsu do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na męską depilację torsu w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na depilację torsu woskiem! 

Chcesz być na bieżąco z aktualnymi promocjami? Zaglądaj na naszego Instagrama i Facebooka. Jesteś osobą aktywną fizycznie? Koniecznie sprawdź nasze pakiety zabiegowe i zobacz, co przygotowaliśmy.

Close Menu