nasze usługi

Depilacja ud woskiem

Depilacja ud woskiem dla mężczyzn to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia na wiele tygodni! Sama depilacja jest szybka i naprawdę skuteczna. W naszych salonach istnieje możliwość wydepilowania tylko tej partii ciała lub skorzystania z pakietu depilacji, dzięki któremu zaoszczędzisz niemałą sumę pieniędzy.

Zobacz też

Cennik zabiegu depilacji ud

Depilacja ud woskiem dla mężczyzn – jak odpowiednio przygotować się do zabiegu?

Aby depilacja ud woskiem przebiegła pomyślnie, należy odpowiednio przygotować swoje ciało do tego zabiegu. Dzień przed planowaną wizytą warto wykonać dokładny peeling partii, która będzie depilowana – w tym celu postaw na peeling gruboziarnisty, który nie tylko usunie martwy naskórek, lecz także odsłoni włoski, dzięki czemu będzie je można szybciej i łatwiej usunąć. Pamiętaj również, aby kilka dni przed zabiegiem nie korzystać z solarium oraz zabiegów kosmetycznych, gdyż Twoja skóra może być wtedy bardziej podatna na podrażnienia. W razie jakichkolwiek wątpliwości poinformuj kosmetyczkę o swoich obawach – nasza specjalistka z pewnością odpowie na wszystkie Twoje pytania. Warto zadbać również o odpowiednie nawilżenie skóry – jeśli będzie elastyczna i miękka to depilacja będzie mniej bolesna, a ryzyko podrażnień po wykonanym zabiegu zostanie zminimalizowane.

Jak przebiega depilacja ud dla mężczyzn w salonach Time for Wax?

Depilacja ud dla mężczyzn w salonach Time for Wax jest usługą dostępną na terenie całej Polski. Do zabiegu najczęściej wykorzystywany jest paskowy wosk płynny, który (rozgrzany i o odpowiedniej temperaturze) umieszcza się na skórze. Następnie przy pomocy bawełnianych pasków odrywa się go wraz z włoskami. W naszych salonach stawiamy na higienę, dlatego każdorazowe naniesienie wosku na Twoją skórę odbywa się za pomocą nowego, jednorazowego patyczka. Jest to dla nas bardzo istotne.

Depilacja ud woskiem powinna być wykonana przez wykwalifikowaną specjalistkę, która dokładnie usunie zbędne owłosienie (wraz z kierunkiem wzrostu włosa). Tylko wtedy, gdy zabieg zostanie wykonywany w odpowiedni sposób, będziesz mógł cieszyć się idealnie gładką i miękką skórą przez wiele tygodni. Depilacja ud w salonach Time for Wax jest praktycznie bezbolesna – dokładamy wszelkich starań, abyś czuł się komfortowo podczas wykonywania zabiegu.

Czy depilacja ud dla panów jest bezpieczna?

Depilacja ud dla panów jest całkowicie bezpieczna. Tak, jak wspomnieliśmy wcześniej, woskowanie ud odbywa się przy wykorzystaniu jednorazowych materiałów higienicznych. Po każdym zabiegu salon jest dokładnie dezynfekowany i sprzątany, gdyż Wasza satysfakcja i zadowolenie są dla nas najważniejsze! W salonach Time for Wax wykorzystujemy najlepsze produkty na rynku, które są testowane dermatologicznie i bezpieczne dla Waszej skóry.

Woskowanie ud jest dostępne w naszej ofercie zarówno jako pojedyncza usługa, jak i w pakiecie. Takie pakiety są szczególnie polecane dla pływaków, biegaczy, triathlonistów czy kolarzy. Depilacja woskiem jest naprawdę wygodna, gdyż regularne korzystanie z tego typu zabiegów opóźnia wzrost włosów, a dodatkowo odrastają one cieńsze i mniej widoczne.

Depilacja ud woskiem dla panów – gdzie ją wykonać? Odwiedź jeden z salonów Time for Wax!

Depilacja ud woskiem dla panów – wykonaj ją w jednym z naszych salonów Time for Wax! Depilacja ud, jak i innych partii ciała, powinna być wykonana w sprawdzonym miejscu i przez wykwalifikowane kosmetyczki. Tylko wtedy otrzymasz gwarancję, że usługa spełni Twoje oczekiwania i uzyskasz dzięki niej wymarzone efekty.

Obecnie na terenie całej Polski (w największych miastach) znajduje się ponad 20 salonów Time for Wax. Jest to Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław i Katowice. Nasza firma działa na rynku od kilkunastu lat, a wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam udoskonalić metodę depilacji woskiem i sprawić, że nasi klienci wracają do nas regularnie. Jesteśmy przekonani, że i Ty będziesz zadowolony z efektów naszej pracy. Jeżeli chcesz przekonać się o tym na własnej skórze, to serdecznie zapraszamy.

Zapisz się na depilację ud woskiem do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na depilację ud woskiem w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkich Panów na woskowanie ud!
Close Menu