Nowość! Laminacja brwi w Time for Wax.

Każda z nas marzy o pięknych, gęstych brwiach, które zawsze wyglądają świetnie. Nic dziwnego odpowiednio dobrany kształt brwi potrafi zdziałać cuda i dodać nam pewności siebie. Z pomocą naszym brwiom przychodzi zabieg laminacji, który nie tylko nadaje im kształt, ale również zdecydowanie ułatwia ich stylizację i odpowiednio odżywia.

Kolejna nowość czeka na Was w naszych salonach! Długo wyczekiwany zabieg laminacji brwi jest już dostępny. Po serii intensywnych szkoleń możemy wykonywać pełną stylizację brwi. Nasze kosmetyczki profesjonalnie zajmą się Twoimi brwiami, nadadzą im odpowiedni kształt dopasowując je do owalu Twojej twarzy.

Już jutro zabieg laminacji brwi w PROMOCYJNYCH cenach. Koniecznie zajrzyj na stronę naszego sklepu online! 

Na czym polega zabieg laminacji brwi?

Zabieg laminacji brwi polega na zmianie kierunku wzrostu włosów, nadaniu im odpowiedniego kształtu oraz odpowiedniej regeneracji struktury włosa. Na początku przygotowujemy brwi do zabiegu. Następnie nakładamy na włoski preparat z kwasem tioglikolowym. Następnie aplikujemy na brwi neutralizator, który utrwali włos w pożądanym kształcie. Ostatnim krokiem jest geometria brwi oraz koloryzacja. Wyspecjalizowana kosmetyczka rysuje na twarzy symetryczne linie, dzięki czemu nasze brwi będą miały idealny kształt. 

EFEKTY LAMINACJI BRWI

Efekty laminowania brwi utrzymują się około 4-6 tygodni. Wiele zależy od odpowiedniej pielęgnacji w domu, ale również od Twoich naturalnych predyspozycji. 

Dla kogo jest zabieg? 

Laminowanie brwi rekomendujemy wszystkim którzy marzą o gęstych brwiach i chcą skrócić czas ich codziennej stylizacji. Zapraszamy zarówno Panie jak i Panów. 😊

Dlaczego warto laminować brwi u kosmetyczki?

Zabieg laminacji brwi jest w pełni bezpieczny, jednak powinien być wykonany przez kosmetyczkę, która przeszła odpowiednie szkolenie. Decydując się na zrobienie zabiegu samemu narażamy się na brak zadowalających efektów lub co gorsza na negatywne skutki zabiegu. Dlatego rekomendujemy zapisać się na zabieg w salonie i spokojnie zrelaksować się podczas, gdy kosmetyczka zajmie się naszymi brwiami.

Laminacja w Time for Wax

W naszych salonach czekają na Ciebie różne pakiety dopasowane do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziecie:

Laminację
Geometrię
Zabieg odżywczy na brwi
koloryzację farbką
regulacja woskiem 

Już jutro zabieg laminacji w super cenie! Czekamy na Ciebie. Oferta ograniczona czasowo.

Close Menu