Pakiet ciążowy Time for Wax

Nasz pakiet „Gładko w macierzyństwo” jest odpowiedzią na Wasze pytania dotyczące możliwości wykonania depilacji woskiem w trakcie ciąży. Zastanawiacie się, czy zabieg jest bezpieczny i jak należy się do niego przygotować. Wasz komfort i bezpieczeństwo są naszymi priorytetami, dlatego kwestię depilacji woskiem w tym wyjątkowym dla kobiety okresie skonsultowałyśmy z Centrum Medycznym Babka Medica – uznaną warszawską placówką medyczną oferującą kompleksową, specjalistyczną opiekę lekarską dla kobiet i ich bliskich. Centrum Medyczne Babka Medica działa już ponad 15 lat,  oferując specjalistyczne usługi z zakresu m.in. ginekologii, położnictwa, endokrynologii, fizjoterapii uroginekologicznej i dla kobiet w ciąży, a także pediatrii i innych specjalności lekarskich dla dzieci i dorosłych. Zespół CM Babka Medica tworzą lekarze, którzy w swojej pracy opierają się na doświadczeniu zdobywanym w wiodących warszawskich szpitalach oraz regularnie aktualizowanej wiedzy, która pozwala zapewnić pacjentom najlepszą opiekę.

PAKIET CIĄŻOWY – 3 ZABIEGI DEPILACJI BIKINI BRAZYLIJSKIEGO MAGIC WAX

Decydując się na pakiet ciążowy otrzymujesz nasz bestseller – „olejek intymny” (o wartości 59 zł), który odbierzesz podczas realizacji pierwszego zabiegu.

JESTEM W CIĄŻY. CZY MOGĘ PRZYJŚĆ NA DEPILACJĘ?

To pytanie zadajecie nam niezwykle często. Odpowiadamy: nie ma jednoznacznych wytycznych dotyczących depilacji okolic intymnych przed porodem. Warto jednak zweryfikować, czy szpital, w którym planujesz rodzić, nie uwzględnił tej kwestii w swoich materiałach dla ciężarnych pacjentek. Babka Medica radzi: 

Zabieg należy zaplanować i przeprowadzić z odpowiednim wyprzedzeniem. W przypadku planowych cięć cesarskich depilację należy wykonać min. 7-14 dni przed zabiegiem (ze względu na ryzyko zakażenia) – dotyczy to zwłaszcza wzgórka łonowego. W przypadku porodu naturalnego na depilację bikini należy się wybrać min. 7 dni przed terminem rozwiązania, aby skóra zdążyła się zagoić.

Niezmiennie prosimy, abyś decyzję o depilacji bikini skonsultowała z lekarzem prowadzącym ciążę. Jeśli nie ma przeciwwskazań, a będzie to Twoja pierwsza depilacja woskiem, zalecamy, aby została ona wykonana najpóźniej trzy miesiące przed porodem i była przeprowadzana regularnie do wyznaczonego terminu rozwiązania.

DLACZEGO W CIĄŻY WARTO DEPILOWAĆ BIKINI REGULARNIE?

Rekomendujemy zapisanie się na depilację najpóźniej w 5. miesiącu ciąży i systematyczne powtarzanie jej do porodu. W tym okresie odbędą się min. trzy wizyty, które spowodują osłabienie się włosów, a skóra przyzwyczai się do depilacji woskiem. Pamiętaj! W trosce o bezpieczeństwo naszych klientek, w końcówce ciąży i przed porodem przyjmujemy już tylko te panie, które mają doświadczenie z depilacją bikini i wykonują ją u nas regularnie.

CO ZYSKAM DZIĘKI DEPILACJI W CIĄŻY?

Depilacja woskiem jest metodą naturalną i znaną od wieków, a do tego można ją bezpiecznie wykonywać w ciąży. Pozwoli Ci ona ograniczyć „gimnastykę” towarzyszącą goleniu miejsc intymnych w czasie ciąży (z naszych doświadczeń wynika, że bywa to niełatwe). Skóra pozostaje gładka do 4 tygodni – dzięki temu czas, który zyskasz, możesz wykorzystać na odpoczynek lub inne przyjemności 🙂 

CZY DEPILACJA BIKINI BOLI?

Hormony wytwarzane w czasie ciąży wpływają na kondycję włosów. Nie raz słyszałyśmy o tym, że włosy wtedy szybciej rosną, są silniejsze i zwiększają swoją objętość. Dzieje się tak, ponieważ włosy w ciąży są w fazie wzrostu (i nie dotyczy to tylko włosów na głowie), dlatego zachęcamy do regularnej depilacji od mniej więcej 5. miesiąca ciąży. Systematyczne wizyty oraz wykorzystywany przez nas wosk Magic Wax, stworzony w oparciu o autorską recepturę, sprawiają, że depilacja jest niemal bezbolesna, a Ty z każdym kolejnym zabiegiem będziesz się czuła coraz bardziej komfortowo.

Oferujemy solidnie przemyślany i rzetelnie opracowany pakiet „Gładko w macierzyństwo”, będący wynikiem kilkumiesięcznej pracy i wielu konsultacji z Centrum Medycznym Babka Medica. Stworzyłyśmy optymalne, bezpieczne rozwiązanie dla kobiet ciężarnych. Oferujemy wiedzę i doświadczenie kosmetyczek zespołu Time for Wax oraz przyjazną atmosferę w trakcie zabiegów. Wierzymy, że ułatwi Ci to wejście w rolę mamy płynnie i bez trosk (przynajmniej tych związanych z depilacją okolic intymnych przed porodem).

 

Warto podkreślić, że decydując się na pakiet, otrzymujesz nie tylko regularne, fachowo wykonane zabiegi, ale również konsultacje z przedstawicielkami naszego zespołu. Kosmetyczki wiedzą wszystko o depilacji woskiem w tym niepowtarzalnym dla kobiet czasie. 

Niezmiennie prosimy, abyś decyzję o depilacji bikini skonsultowała z lekarzem prowadzącym ciążę. Jeśli nie ma przeciwwskazań, a będzie to Twoja pierwsza depilacja woskiem, zalecamy, aby została ona wykonana najpóźniej trzy miesiące przed porodem i była przeprowadzana regularnie do wyznaczonego terminu rozwiązania.

BIKINI BRAZYLIJSKIE MAGIC WAX

Nadal zastanawiasz się, czy warto spróbować depilacji w ciąży? Pozwól, że opowiemy więcej o naszym wosku Magic Wax – to właśnie jego używamy do depilacji bikini brazylijskiego w ramach pakietu ciążowego. Recepturę wosku opracowałyśmy tak, by usuwanie włosów z najdelikatniejszych partii ciała stało się prawie bezbolesne! Jak to możliwe? To proste. Wosk nie przykleja się do skóry, lecz do włosów, dlatego ból w czasie depilacji Magic Waxem jest niewielki. Równie ważne jest to, że nasz wosk jest bezpieczny – można go nakładać nawet kilka razy na depilowaną skórę bez ryzyka podrażnień.

DLACZEGO W SKŁAD PAKIETU CIĄŻOWEGO WCHODZĄ TRZY DEPILACJE BRAZYLIJSKIE?

Kluczowe powody są dwa:

  1. To zabieg, na który najczęściej decydują się panie w ciąży.
  2. Z naszego doświadczenia wynika, że w celu uzyskania optymalnego efektu należy wykonać przed porodem min. trzy zabiegi.

KIEDY IŚĆ NA PIERWSZĄ CIĄŻOWĄ DEPILACJĘ?

Realizację pakietu najlepiej rozpocząć w 5. miesiącu ciąży. Lata praktyki i liczne konsultacje z naszymi klientkami dowodzą, że regularna depilacja przekłada się na dużo większe poczucie komfortu podczas zabiegu przeprowadzanego później, już w mocno  zaawansowanej ciąży. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie miały prezentu! Podczas pierwszej wizyty otrzymasz od nas olejek intymny, który idealnie pielęgnuje skórę i łagodzi podrażnienia po depilacji.

W skład olejku wchodzą: olej canola, olej ze słodkich migdałów, olej konopny, olej aloesowy, olej nagietkowy, ekstrakt z aloesu,  D-panthenol, witamina E, olejek eteryczny z rumianku.

Olejek intymny jest produktem, z którego jesteśmy wyjątkowo dumne, bo dzięki prostemu, naturalnemu i bezpiecznemu składowi możemy
rekomendować go wszystkim paniom, również na czas ciąży. Olejek ma jeszcze jedno znakomite działanie – rewelacyjnie uelastycznia tkanki okolic intymnych przed porodem.

DARMOWA KONSULTACJA PRZED DEPILACJĄ

Po zakupie pakietu „Gładko w macierzyństwo” w ciągu 48 godzin zadzwoni do Ciebie doświadczona konsultantka. Dokładnie Ci opowie, jak
należy przygotować się do zabiegu i odpowie na każde pytanie dotyczące depilacji w ciąży. Pamiętaj, że dla nas nie ma dziwnych pytań. Wszystkie są ważne, a my zapewniamy Ci pełną dyskrecję i poczucie całkowitego komfortu.

W naszych salonach również doświadczysz intymnej, swobodnej atmosfery i jesteśmy przekonane, że będziesz się tam czuła po prostu dobrze. Zaopiekuje się Tobą doświadczona kosmetyczka, dzięki której depilacja będzie przeprowadzona sprawnie i bezpiecznie, a Ty będziesz mogła cieszyć się z jej rezultatów. Zabiegi depilacji w ciąży wykonujemy we wszystkich salonach Time for Wax, dlatego nie będziesz miała problemów z realizacją zakupionego pakietu. Jeśli obdarzysz zaufaniem kosmetyczkę, która wykona pierwszą depilację, możesz
poprosić, by to właśnie ona przeprowadziła pozostałe pakietowe zabiegi.

Wierzymy, że pakiet „Gładko w macierzyństwo” spełni Wasze oczekiwania, a nasz tekst rozwieje wszelkie obawy i sprawi, że już wkrótce będziecie z radością obserwowały wymarzone gładkie efekty.

 

Koszt pakietu ciążowego wynosi 430 zł.  Pakiet można kupić zarówno w salonach, jak i online.

Pamiętaj, że dbamy o wszelkie zasady higieny, oferujemy profesjonalizm i gwarantujemy pełen komfort podczas wizyt.

Close Menu