Zasady wykonywania zabiegów depilacji woskiem u osób niepełnoletnich za zgodą opiekuna prawnego

  1. W przypadku wystąpienia okoliczności wskazujących na potrzebę wykonania zabiegu depilacji woskiem u osoby niepełnoletniej, dokładamy wszelkich starań aby takie zabiegi były wykonane u naszych młodszych klientek oraz klientów w jak najbardziej komfortowych warunkach, a także w razie konieczności, poprzedzone testami alergicznymi.
  2. Zabiegi depilacji bikini, niezależnie od typu, wykonujemy u osób, które ukończyły 14 rok życia, pozostałe zabiegi depilacji woskiem wykonujemy u osób, które ukończyły 8 rok życia.
  3. Osoby niepełnoletnie muszą w każdym przypadku na pierwszą wizytę przyjść osobiście z rodzicem lub opiekunem prawnym.
  4. Przed wykonaniem zabiegu u osoby niepełnoletniej, konieczne jest złożenie przez opiekuna prawnego oświadczenia, o wyrażeniu zgody na zbiegi, a także braku przeciwskazań lub zgody na wykonanie zabiegów pomimo przeciwskazań.
  5. Opiekun prawny jest zobowiązany do niezwłocznego poinformowania o zmianach, które mogły zaistnieć od czasu wypełnienia karty klienta, w tym dotyczących stanu zdrowia przed kolejnymi zabiegami.
  6. W przypadku osób niepełnoletnich możliwe jest wykonanie zabiegu przy obecności opiekuna prawnego, jeśli zarówno opiekun jak i klient/klientka wyrażą na to zgodę.
  7. Przed wykonaniem zabiegu poinformuj nas jeśli nigdy wcześniej u klienta/klientki nie wykonywano depilacji i powinniśmy wykonać testy alergiczne na skórze.
  8. Przed wykonaniem depilacji u osoby niepełnoletniej nasz personel odpowie na wszystkie pytania, przedstawi proces zabiegu oraz poinformuje klienta/klientkę, że w każdej chwili może przerwać zabieg, w szczególności jeśli odczuwa ból lub dyskomfort.
  9. W przypadku osób niepełnoletnich, po okazaniu ważnej legitymacji udzielamy rabatu w wysokości 30% na zabiegi depilacji woskiem.
Zasady wchodzą w życie z dniem: 20.11.2023 r.
Close Menu