Konkurs fotoodmładzanie

Weź udział w konkursie – „RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY – FOTOODMŁADZANIE”

Dawno nie organizowałyśmy dla was żadnego konkursu, chcemy abyście poznały bliżej nowy zabieg – fotoodmładzania laserowego, który wykonujemy w dwóch warszawskich salonach Time for Wax: ul. Grójecka 5 oraz Niepodległości 18.

Jesteśmy ciekawe Waszych rytuałów pielęgnacyjnych. Często opowiadamy Wam o naszych zaleceniach i rekomendacjach, tym razem przyszedł czas na Was!

Opiszcie w komentarzu wasz wymarzony rytuał pielęgnacyjny, a my dopełnimy go o laserowy zabieg fotoodmładzania! Dla zwycięzcy konkursu przewidziałyśmy pełen 4 zabiegowy pakiet fotoodmładzania laserowego!

To jak? Masz już pomysł na swój wymarzony rytuał pielęgnacyjny? Jeżeli nie to teraz jest idealny moment na przemyślenia!  

Zachęcamy Was do  opisania wymarzonego rytuału pielęgnacji ciała lub twarzy. Chcemy wypełnić go nowością, która z początkiem października pojawiła się w naszych salonach – zabiegiem fotoodmładzania laserowego.  Odpowiedzi mogą być słowne, w formie grafiki/zdjęcia/filmiku lub innej wybranej przez Was formy. Macie nieograniczone opcje bo w końcu wyobraźnia nie zna granic! 

Nagrodzimy najbardziej kreatywne osoby, aż 4!

Każdy z 4 Zwycięzców otrzyma nagrodę. 

Ranking nagród:

miejsce I – pakiet 4 zabiegów fotoodmładzania w Time for Wax o wartości 1279 zł. Zabiegi mogą zostać zrealizowane w jednym z dwóch warszawskich salonów Time for Wax (ul. Grójecka 5 oraz ul. Niepodległości 18) („Nagroda”), podczas jednej wizyty, przez jedną osobę.

miejsce II 1 zabieg bankietowy fotoodmładzania w Time for Wax o wartości 399 zł. Zabieg może zostać zrealizowany w jednym z dwóch warszawskich salonów Time for Wax (ul. Grójecka 5 oraz ul. Niepodległości 18) („Nagroda”), podczas jednej wizyty, przez jedną osobę.

miejsce III 1 zabieg bankietowy fotoodmładzania w Time for Wax o wartości 399 zł. Zabieg może zostać zrealizowany w jednym z dwóch warszawskich salonów Time for Wax (ul. Grójecka 5 oraz ul. Niepodległości 18) („Nagroda”), podczas jednej wizyty, przez jedną osobę.

miejsce IV 1 zabieg bankietowy fotoodmładzania w Time for Wax o wartości 399 zł. Zabieg może zostać zrealizowany w jednym z dwóch warszawskich salonów Time for Wax (ul. Grójecka 5 oraz ul. Niepodległości 18) („Nagroda”), podczas jednej wizyty, przez jedną osobę.

Wyniki zostaną ogłoszone dnia 26 listopada 2022 roku. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej w prywatnej wiadomości w na Facebook’u,  Instagramie lub TikToku.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu

Życzymy powodzenia i liczymy, że zakochacie się w tym zabiegu tak samo jak cały team Time for Wax!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Na odpowiedzi konkursowe czekamy pod postami konkursowymi na naszym Facebooku oraz Instagramie!
Close Menu