nasze usługi

Stylizacja brwi dla kobiet

Stylizacja brwi to zabieg, z którego chętnie korzystają kobiety. Oprawa oka nadaje wyrazu całej twarzy, dlatego ten zabieg jest szczególnie popularny. Wcale nas to nie dziwi – w końcu oczy są odzwierciedleniem duszy, dlatego warto zadbać, aby były w odpowiedniej oprawie! Zapisz się na zabieg stylizacji brwi dla kobiet w jednym z ponad 20 salonów Time for Wax w całej Polsce.

Zobacz też

Czemu stylizacja brwi dla kobiet jest tak popularna?

Na popularność tego zabiegu wpływa kilka czynników. Po pierwsze – stylizacja w domu często bywa czasochłonna i trudna. Aby poprawnie wykonać zabieg stylizacji należy mieć odpowiednią wiedzę oraz zmysł estetyczny, który pozwoli odpowiednio wyrysować kształt brwi. Często robienie takich zabiegów w domu kończy się niepowodzeniem. Takie klientki finalnie wracają do naszych salonów na poprawkę. Po drugie – stylizacja brwi w profesjonalnym salonie pozwala na chwilę pielęgnacji i zadbania o siebie. W codziennym natłoku obowiązków czasem zapominamy o chwilach przyjemności. Stylizacja brwi, chociaż nie należy do zabiegów relaksacyjnych, to przynosi efekt zadbania. Po wszystkim poczujesz się świeżo i dobrze we własnej skórze. Nowa oprawa oka z pewnością ucieszy nie tylko Ciebie, ale zostanie także zauważona przez Twoich bliskich. Ostatnim powodem, dla którego kobiety wybierają się na stylizację brwi są względy estetyczne. Niektóre klientki zmagają się z włosami między brwiami – potocznie nazywanymi „monobrwią” – które odbierają im pewność siebie. Zbędne włosy na powiekach, które wykraczają poza naturalny kształt brwi, również nie wyglądają estetycznie. Tu z pomocą przychodzą nasze kosmetyczki, które zadbają o perfekcyjny kształt Twoich brwi.

Na jakie zabiegi z zakresu stylizacji brwi możesz zapisać się do Time for Wax?

W naszych salonach wprowadziliśmy kilka usług, które są dedykowane temu obszarowi. Wśród nich znajdziesz:
  • Stylizację brwi (z depilacją i farbką),
  • Stylizację i geometrię brwi (z geometrią, depilacją i farbką),
  • Stylizację brwi z laminacją,
  • Stylizację brwi z laminacją (z geometrią oraz depilacją),
  • Pakiet pełnej stylizacji brwi (z laminacją, geometrią, depilacją i farbką).
Nie wiesz, na który zabieg się zdecydować? Z chęcią doradzimy Ci, który zabieg jest odpowiedni właśnie dla Ciebie.

Na jakich produktach pracujemy podczas stylizacji brwi?

Wszystkie produkty, których używamy do stylizacji brwi zostały odpowiednio przebadane pod kątem bezpieczeństwa. Przetestowałyśmy je na własnej skórze, aby świadczyć naszym klientkom jak najwyższą jakość usług. Jeśli obawiasz się jakiegoś produktu lub nie jesteś pewna, czy jesteś na niego uczulona – zalecamy wizytę w naszym salonie przez zabiegiem i wykonanie próby uczuleniowej. Szczególnie jest to ważne, jeśli to Twoja pierwsza styczność ze stylizacją brwi.
Warto pamiętać, że do stylizacji brwi łączonej z depilacją woskiem używamy dwóch rodzajów wosku. Pierwszy z nich to klasyczny wosk paskowy. Jest bezpieczny dla skóry, a bawełniane paski, którym zrywamy wosk, nie podrażniają skóry. Drugi wosk to nasz autorski produkt, czyli Magic Wax. Jest to produkt w 100% wykonany z naturalnych składników.

Dlaczego warto postawić na damską stylizację brwi właśnie w Time for Wax?

Jesteśmy siecią salonów, które specjalizują się w depilacji woskiem, a na prośbę naszych klientek rozszerzyliśmy zakres usług. Kiedyś w naszych salonach można było wykonać wyłącznie woskowanie. Nieustannie się rozwijamy, dlatego do listy usług trafiły również stylizacja brwi, a niedawno epilacja laserowa i fotoodmładzanie. Mamy ponad 20 salonów w całej Polsce i nieustannie się rozwijamy.

Wszystkie kosmetyczki przechodzą specjalistyczne kursy, aby zapewnić jak najlepszą jakość usług. Dbamy nie tylko o aktualną wiedzę, ale również o Twój komfort podczas każdej wizyty w naszym salonie. U nas poczujesz się zaopiekowana i zadbana.

Zapisz się na damską stylizację brwi do jednego z salonów Time for Wax!

Wybierz salon Time for Wax w swojej okolicy i zapisz się na stylizację brwi w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy wszystkie Panie na odświeżenie swoich brwi!
Close Menu