Depilacja brwi woskiem dla kobiet w salonach Time for Wax

Depilacja brwi woskiem dla kobiet to bardzo popularny zabieg kosmetyczny, który polega na precyzyjnym i szybkim usunięcie niechcianych włosków. Nie od dziś wiadomo, że brwi są ramą dla oczu, a ich odpowiednia regulacja może znacząco poprawić wygląd i sprawić, że makijaż będzie prezentował się znacznie lepiej, a twarz będzie wyrazista. 

W salonach Time for Wax wykonujemy bezpieczne i skuteczne zabiegi, dzięki czemu cała depilacja jest komfortowa i bezbolesna. Nasz autorski produkt Magic Wax jest idealnym rozwiązaniem do depilacji brwi. Wosk jest odpowiednio dostosowany do tej delikatnej okolicy, co minimalizuje ryzyko podrażnień i zaczerwienienia skóry.

Dodatkowo stylistki, które pracują w naszych salonach, mają odpowiednie umiejętności i doświadczenie, dzięki czemu są w stanie dopasować kształt brwi do indywidualnych preferencji klientki, co pozwala na uzyskanie idealnego efektu.

Ile kosztuje depilacja brwi woskiem?

Musimy wspomnieć, że depilacji brwi woskiem jest jedną z najtańszych, a efekty, które mogą się utrzymywać nawet 3-4 tygodnie, z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek. 

W naszych salonach możesz zdecydować się na depilację brwi przy wykorzystaniu klasycznego wosku, który odrywa się ze skóry przy pomocy bawełnianych pasków lub postawić na depilację z Magic Wax. Różnica w cenie jest niewielka, a dzięki Magic Wax depilacja brwi woskiem jest znacznie mniej bolesna. 

Co więcej, możesz postawić również na depilację brwi w atrakcyjnym pakiecie. Do najbardziej popularnych możemy zaliczyć: 

  • stylizacja i geometria brwi,
  • geometria, depilacja, farbka,
  • stylizacja brwi z laminacją
Ile kosztuje depilacja brwi woskiem?

Czy depilacja woskiem brwi boli?

Depilacja woskiem brwi może być bolesna, jednak takie ryzyko możemy zniwelować, jeśli udamy się do profesjonalnego salonu, gdzie zajmie się nami specjalistka. Kosmetyczki, które pracują w Time for Wax, przeszły liczne szkolenia i kursy, dzięki czemu depilują szybko, skutecznie i bezpiecznie. 

Mamy świadomość, że wiele kobiet obawia się depilacji woskiem ze względu na ból, dlatego właśnie powstał Magic Wax, który nie przykleja się do skóry tylko do samych włosków, dzięki czemu depilacja jest znacznie mniej bolesna, a ryzyko powstania podrażnień znikome. Dużą zaletą tego produktu jest również fakt, że ma niską temperaturę topnienia, co z kolei sprawia, że sama aplikacja jest naprawdę przyjemna i relaksująca, a klientki często twierdzą, że czują się jak na ciepłym masażu. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, którą dla Was przygotowaliśmy. Wszystkie informacje są dostępne na naszej stronie internetowej!

Czy depilacja woskiem brwi boli?
Close Menu