3 powody, dla których NIE WARTO depilować się woskiem

Ponoć wosk jest taki super i warto się nim depilować. Na pewno tak być nie może. Musi w tym być jakiś haczyk. Trzeba zatem znaleźć dziurę w całym. Pogrzebać, przyjrzeć się, może nawet włożyć to pod mikroskop. Znajdziemy przynajmniej 3 powody, dla których NIE WARTO się depilować woskiem 😛

1. Twoje włoski będą cienkie i rzadkie 🙁

Brutalna prawda jest taka, że depilacja woskiem osłabia włoski. Te które odrastają są cieńsze, rzadsze i jaśniejsze. To, że regularnie przychodzisz do Time for Wax i pozwalasz wyrywać włosy z cebulkami jakieś miłej kosmetyczce sprawia, że te biedne się osłabiają. O nie, już nie będziesz mogła pochwalić się bujnym owłosieniem na nogach. Twoje włosy pod pachami będą rachityczne i na pewno nie przyniosą Ci wstydu. Och nie, Twoje bikini z miesiąca na miesiąc będzie odrastać coraz wolniej i bez skrępowania będziesz mogła wybiec na basen nawet w skąpym stroju.
Czy warto tak traktować owłosienie na ciele? Wybór należy do Ciebie 😀

 

2. Nie będziesz mogła co rano korzystać z maszynki 🙁

Twoja piękna, cukierkowa maszynka leży bezużytecznie odkąd chodzisz do Time for Wax. Aż żal zbiera, jak pokrywa ją kurz, a ostrza z wolna pokrywają się patyną. Niestety już nie chwytasz jej co rano pod prysznicem by pozbyć się włosków pod pachami. No i nie masz szansy powiedzieć kilku szpetnych słów, bo nie masz okazji się zaciąć .

Twój mężczyzna nie ma już do Ciebie żalu, bo jego pianka znikła albo nożyki do jego ukochanej maszynki nagle wyparowały.

Nie musisz co wieczór zmagać się włoskami na łydkach, które dziwnym trafem odrosły choć dopiero co je goliłaś.

No i co najgorsze! Oczywiście nic Cię nie swędzi w okolicach bikini. Nie masz ochoty drapać  się i skrobać co chwila 😉

Ech Twoje życie stało się takie proste odkąd korzystasz z depilacji woskiem w Time for Wax 😀

 

3. Szybko i na długo zapomnisz o włoskach 🙁

Tak jak wyżej wspomnieliśmy – prysznic, czy też wanna, od tej pory będą Ci służyły wyłącznie do kąpieli. Nie wnikamy w inne zastosowania, chyba wiesz co mamy na myśli, a jeśli nie wiesz to może lepiej, bo to znaczy, że mamy kosmate [czyt. niewydepilowane] myśli ;). Koniec z goleniem się, bo niestety, ale depilacja woskiem sprawi, że problem z włosami masz z głowy nawet na 4 tygodnie.

Słabo? To przeczytaj jeszcze to 😉

Dodatkowo oszczędzasz mnóstwo czasu. Choć w salonie spędzić możesz nawet godzinę, to jednak jest to jednorazowo czas poświęcony na miesiąc. A jakbyś policzyła to na golenie schodzi Ci tygodniowo ok. godziny. Fatalnie, c’nie? 😀

 

No dobra, pożartowałyśmy, a teraz serio 😉 Serio to sama widzisz, że wosk ma więcej zalet niż wad:

 1. Spowalnia wzrost, ale też osłabia te niechciane włoski
 2. Oszczędza czas
 3. Jest naturalną metodą usuwania owłosienia
 4. Jest o wiele mniej kłopotliwe niż codzienne golenie
 5. Bezpieczniejsze niż depilacja laserowa

A jak jeszcze nie byłaś na depilacji w Time for Wax to świetnie – mamy dla Ciebie rabat -10% na pierwszą wizytę. Kliknij TU i zapisz się 🙂Ponoć wosk jest taki super i warto się nim depilować. Na pewno tak być nie może. Musi w tym być jakiś haczyk. Trzeba zatem znaleźć dziurę w całym. Pogrzebać, przyjrzeć się, może nawet włożyć to pod mikroskop. Znajdziemy przynajmniej 3 powody, dla których NIE WARTO się depilować woskiem 😛

 

 1. Twoje włoski będą cienkie i rzadkie 🙁

 

Brutalna prawda jest taka, że depilacja woskiem osłabia włoski. Te które odrastają są cieńsze, rzadsze i jaśniejsze. To, że regularnie przychodzisz do Time for Wax i pozwalasz wyrywać włosy z cebulkami jakieś miłej kosmetyczce sprawia, że te biedne się osłabiają. O nie, już nie będziesz mogła pochwalić się bujnym owłosieniem na nogach. O nie, Twoje włosy pod pachami będą rachityczne i na pewno nie przyniosą Ci wstydu. O nie, Twoje bikini z miesiąca na miesiąc będzie odrastać coraz wolniej i bez skrępowania będziesz mogła wybiec na basen nawet w skąpym stroju.

Czy warto tak traktować owłosienie na ciele? Wybór należy do Ciebie 😀

 

 1. Nie będziesz mogła co rano korzystać z maszynki 🙁

Twoja piękna, cukierkowa maszynka leży bezużytecznie odkąd chodzisz do Time for Wax. Aż żal zbiera, jak pokrywa ją kurz, a ostrza z wolna pokrywają się patyną. Niestety już nie chwytasz jej co rano pod prysznicem by pozbyć się włosków pod pachami. No i nie masz szansy zaciąć się i powiedzieć kilku szpetnych słów.

Twój mężczyzna nie ma już do Ciebie żalu, że jego pianka znikła albo nożyki do jego ukochanej maszynki nagle wyparowały.

Nie musisz co wieczór zmagać się włoskami na łydkach, które dziwnym trafem odrosły choć dopiero co je goliłaś.

No i co najgorsze! Nic Cię nie swędzi w okolicach bikini. Nie masz ochoty drapać  się i skrobać co chwila 😉

Ech Twoje życie stało się takie proste odkąd korzystasz z depilacji woskiem w Time for Wax 😀

 

 1. Szybko i na długo zapomnisz o włoskach 🙁Tak jak wyżej wspomnieliśmy – prysznic, czy też wanna, od tej pory będą Ci służyły wyłącznie do kąpieli (nie wnikamy w inne zastosowania, chyba wiesz co mamy na myśli, a jeśli nie wiesz to może lepiej, bo to znaczy, że mamy kosmate [czyt. niewydepilowane] myśli 😉 ). Koniec z goleniem się, bo niestety, ale depilacja woskiem sprawi, że problem z włosami masz z głowy nawet na 4 tygodnie.

Słabo? To przeczytaj to 😉

Oszczędzasz mnóstwo czasu. Choć w salonie spędzić możesz nawet godzinę, to jednak jest to jednorazowo czas poświęcony na miesiąc. A jakbyś policzyła to na golenie schodzi Ci tygodniowo ok. godziny. Fatalnie, c’nie? 😀

 

No dobra, pożartowałyśmy, a teraz serio 😉 Serio to sama widzisz, że wosk ma więcej zalet niż wad:

 1. Spowalnia i osłabia te niechciane włoski
 2. Oszczędza czas
 3. Jest naturalną metodą usuwania owłosienia
 4. Jest o wiele mniej kłopotliwe niż codzienne golenie
 5. Bezpieczniejsze niż depilacja laserowa

 

A jak jeszcze nie byłaś na depilacji w Time for Wax to świetnie – mamy dla Ciebie rabat -30% na pierwszą wizytę. Kliknij TU i zapisz się 🙂

Close Menu