Akcja pielęgnacja! Produkt miesiąca: Świeca Brownie

Kolejny miesiąc, kolejny produkt miesiąca! Naszym grudniowym bestsellerem jest świeca o nieziemskim zapachu czekoladowego brownie. Jej zapach w połączeniu z naturalnym składem i nietuzinkowym wyglądem sprawi, że zakochasz się w niej od pierwszego wejrzenia!

Dlaczego właśnie świeca brownie stała się naszym bestsellerem miesiąca? Jej wspaniały, mocno czekoladowy zapach nastraja na grudniowy czas przed świętami! Po pracy uwielbiamy odprężyć się przy zapachu tej świecy. W końcu wszystkie kochamy czekoladę. Uwaga – ten zapach naprawdę uzależnia 😉

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskich ta świeca sprawdzi się idealnie! Kto nie uwielbia zapachu czekolady? Świetnie sprawdzi się również do wieczorów SPA z ukochanym jak i sam na sam ze sobą. Świece brownie są limitowane, do wykończenia zapasów.

Kilka słów o świecy:

Surowce użyte do produkcji świecy pozyskane są z odnawialnych zasobów oraz nadwyżek produkcyjnych pszczelich pasiek. Natomiast jej kompozycja zapachowa jest dziełem wybitnych perfumiarzy z francuskiego Grasse.

Za każdym razem, przed rozpaleniem świecy przytnij knot do długości 4-5 mm, aby zapewnić wolne i równe spalanie wolne od dymu. Przycinaj knot kiedy świeca zastygnie, aby nie ubrudzić płynnego wosku. Dla zachowania trwałej kompozycji zapachowej zaleca się, aby nie palić świecy dłużej niż 4/5 h.

Pamiętaj! Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru dorosłych w obecności dzieci i zwierząt domowych. Świecę stawiaj daleko od łatwopalnych przedmiotów. Nie przestawiaj palącej się świecy z uwagi na gorący, płynny wosk.

Świece możesz kupić również stacjonarnie w naszych salonach Time for Wax. 😉

OPINIE O PRODUKCIE:

Close Menu