Depilacja brazylijska vs hollywoodzka – w czym tkwi różnica?

Zapewne nie jedna z Was zastanawia się, czym tak naprawdę różnią się te dwie odmiany depilacji woskiem. W sieci można znaleźć bardzo różne definicje i opinie na ich temat. Pokażemy Wam jak wygląda to z naszej perspektywy. W dzisiejszym artykule postaramy się przybliżyć Wam ten temat.

Depilacja brazylijska vs hollywoodzka – w czym tkwi różnica?

Brazyliana

Zacznijmy więc od bikini brazylijskiego, które jest współcześnie najczęściej wybieraną odmianą depilacji u kobiet.

Według niektórych spotykanych w Internecie definicji polega ona na pozbyciu się włosków z okolic bikini, jednak bez szpary pośladkowej, a często również z pozostawieniem cienkiego paseczka z przodu. Jeszcze inne źródła twierdzą, że jeśli chcecie pozbyć się włosków również z tylnych okolic intymnych, będzie to pełna depilacja brazylijska lub depilacją hollywoodzka. Jak widzicie, w nazewnictwie panuje pewne zamieszanie, spróbujmy więc opanować ten chaos 😀

Brazyliana w wydaniu TFW

Bikini brazylijskie w Time for Wax

W Time for Wax całkowita depilacja bikini, nazywana też często depilacją pełną lub głęboką, nosi miano depilacji brazylijskiej. Jest to idealna opcja nie tylko na lato, kiedy nadchodzi czas bikini, wakacji i skąpych kostiumów (dzięki brazylianie nie musicie się martwić, że część włosków będzie wyglądać spod dolnej partii bikini), ale też przez cały rok, jeśli stawiacie na wygodę, higienę i gładkość. Wiele pań wybiera także pośrednią formę depilacji bikini, polegającą na depilacji samego wzgórka łonowego i z pozostawieniem wąskiego paseczka włosów z przodu na całej długości, taką odmianę według nomenklatury Time for Wax nazwiemy bikini frencz.

Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z woskowaniem i nie jesteście pewne swojej reakcji, na pierwszy raz polecamy Wam depilację klasyczną lub bikini frencz.
Kiedy już przyzwyczaicie się do depilacji okolic intymnych woskiem, zapraszamy Was do wypróbowania metody brazylijskiej. Jeśli zaś macie ochotę zdecydować się od razu na pełną depilację, wtedy polecamy nasz unikalny Magic Waxbezbolesny i bezwzględny dla włosów! Nie zapomnijcie też o atrakcyjnych pakietach depilacji nóg+bikini, dostępnych w Time for Wax 🙂

Do Was należy wybór, czy zależy Wam na całkowitej depilacji okolic intymnych, czy raczej pozostaniecie przy depilacji klasycznej? Którą wersję preferujecie?

Podzielcie się z nami Waszymi opiniami w komentarzu!

Gotowa wypróbować Time for Wax? Odbierz 10% zniżki na pierwszą wizytę 

Close Menu