Depilacja dla mężczyzn – postawmy jasno bardzo męską sprawę!

time for wax depilacja meska

Depilacja to norma, standard, oczywista oczywistość i generalnie mało kto ma odmienne zdanie na ten temat… jeżeli mowa o kobietach i ich niechcianych włosach. Od jakiegoś czasu trend to także pięknie wydepilowane męskie ciało – panowie zawitali do salonów, by na salonach prezentować się gładko. Mało kto wie, że podobnie jak z owłosieniem u kobiet, tak i depilacja dla mężczyzn woskiem to rewelacyjne rozwiązanie. Wosk jest po prostu na wszystko i dla wszystkich – dlaczego? Poczytajcie!

Nowa moda na gładkie ciało

Natura obdarzyła panów mocnym, często ciemnym i twardym owłosieniem. Pachy, tors, plecy, nogi, ręce, twarz – a tu brwi jako centralna oprawa oczu – są u większości mężczyzn widocznie owłosione i nie zawsze wygląda to estetycznie – powiedzmy sobie szczerze – nie jest ładne i seksowne. Wielu panów usuwa włosy metodą “na żyletkę”, tradycjonaliści trzymają się metody “na brzytwę” a wielu podkrada swoim kobietom kremy do depilacji, by osiągnąć estetyczny efekt gładkości tu i ówdzie. Oczywiście depilacja takimi sposobami to jak trud Syzyfa, bo po kilku dniach cały zabieg trzeba powtarzać, ale… dobre i to, bo najważniejsze są chęci.

Mocne włosy to gratka dla naszego wosku

Depilacja dla mężczyzn? Mocne włosy, które ekspresowo odrastają to idealny materiał dla naszych kosmetyczek Time for Wax. Wosk ze swojej natury jest najlepszym sposobem usunięcia owłosienia zewsząd, a nasze pakiety z pewnością przypadną do gustu i tym, którzy pozbywają się tylko zarostu na torsie i plecach, tym którzy chcą odświeżyć wygląd brwi, pozbyć się włosów z okolicy pach, ale także i takich odważnych, którzy pozbywają się owłosienia z rąk i nóg – tych panów jest naprawdę wielu, szczególnie uprawiających sporty wodne, ceniących maksimum komfortu i higieny.

depilacja meska tfw

Strach ma wielkie oczy

Kiedy nasi męscy Klienci przychodzą do nas po raz pierwszy, bardzo często zadają pytanie: “czy depilacja woskiem musi boleć?”. Nie musi i nie boli. Dla panów dostępny jest (podobnie jak dla pań) nasz bezbolesny Magic Wax, ale nawet bez niego zabieg nie wymaga zaciskania zębów na kołku, albo nadludzkiego trudu i cierpienia 🙂 Wykonują go wykwalifikowane kosmetyczki z doświadczeniem przy nie jednym takim zabiegu. Pomogą, doradzą, odwrócą uwagę 🙂 Poza tym zadajmy jedno, kluczowe pytanie: dla kogo to robicie, drodzy panowie?” – ano, dla swoich żon, partnerek, a przede wszystkim dla siebie. Dla urody, komfortu, higieny i spektakularnej gładkości 🙂

Depilacja intymna – no, no, no

W naszych salonach nie wykonujemy depilacji miejsc intymnych u panów – przyczyn obiektywnych i subiektywnych jest wiele, ale tą część zabiegu zostawiamy w spokoju. Nie chcemy ingerować w Waszą prywatność, naruszać jej i bardzo sobie cenimy Wasze zaufanie do nas w kwestii depilacji innych miejsc.

Promocje i atrakcje nie tylko dla dam

Ale, ale, ale… karty stałego klienta, bonusy, pakiety i programy lojalnościowe oferujemy każdemu bez względu na płeć. Szata graficzna naszych kart stałego klienta mówi sama za siebie – parytety to podstawa, bo i coś dla pań i coś dla panów.
Od dziś woskowanie nie musi się kojarzyć tylko z car serwisami i myjniami samochodowymi. Pod krawatem i w sportowej koszulce, w lato i w zimę zapraszamy panów na wosk do Time for Wax!

Close Menu