Filmowa Łódź, hoolywodzka depilacja, czyli Time for Wax podbija Łódź!

Już 8 maja Łódź będzie miała coś wspólnego z Wrocławiem, Krakowem oraz Poznaniem. Co takiego? Nie, nie zamierzamy zamienić biegu rzek, zapędzić koziołków do Łodzi, przenieść panoramy Racławickiej czy wpleść sukiennice w krajobraz ul. Piotrkowskiej 😉 Cóż to za wspólny element, spoiwo, które połączy te 4 miasta? Oczywiście Time for Wax do kwadratu, czyli 2 salony i 2 razy więcej powodów do gładkości także w Łodzi!

Łodzianki i Łodzianie, od teraz wyrywamy na większą skalę!

Znacie nas już, cenicie i lubicie wracać. A my chcemy być coraz bliżej Was – dlatego też po licznych wiadomość na Facebooku, Instagramie czy mailach pomyślałyśmy ok., czas znaleźć super miejsce. W końcu to Wy, nasze Klientki jesteście dla nas motorem do działania i sprawiacie, że nasza praca ma sens!

Chciałyśmy, abyście mogły do nas szybko dotrzeć, wpadać w przerwie na lunch i wracać do pięknego architektonicznie budynku. I wtedy w naszej głowie pojawił się ekstra pomysł – TfW w budynku Ogrodowa Office, to strzał w dziesiątkę! Punkt ten jest świetnie skomunikowany z niemalże wszystkimi częściami miasta, a bliskość dworców kolejowych sprawia, że dziewczyny z pobliskich miejscowości będą mogły wpadać bez najmniejszych komplikacji J A dodatkowo te z Was, które pracują w budynku lub pobliżu mogą wpaść na szybką depilację, bez umawiania w przerwie na lunch. Mamy to pomyślałyśmy!

Depilacja woskiem w Łodzi

Uwierzycie, że drugi, łódzki salon będzie już 23 lokalizacją Time for Wax? Kobiety w Polsce pokochały gładkość i nasze rwanie na wielką skalę 😉 Dlaczego? Wymieniamy kilka z wielu powodów:

– Można do nas wpaść bez umawiania – uwielbiacie nasz system bez rezerwowania wizyt, a my uwielbiamy, gdy nas odwiedzacie,

– Mamy wąską specjalizację, a co za tym idzie o depilacji woskiem wiemy wszystko,

– Dbamy o komfort Klientek – z salonu zawsze wychodzicie zadowolone,

– Jesteśmy super precyzyjne, ale również bardzo szybkie – jeżeli chociaż raz u nas byłyście, wiecie, że to prawda,

– Nasze kosmetyczki to specjalistki w swojej dziedzinie, ale też super dziewczyny – z nimi już nigdy nie będziecie obawiały się depilacji,

– Dzięki Magic Wax zapomnicie o bólu – nasz autorski wosk pokochały setki tysięcy kobiet, Wy też pokochacie jego magiczne właściwości!

Czujecie się przekonane? To ekstra, bo mamy dla Was coś jeszcze – wielki rabat 50% na całą pierwszą wizytę w salonie Time for Wax na Ogrodowej 8 od 8 do 15 maja! Co trzeba zrobić? Wystarczy, że wejdziecie na: https://timeforwax.pl/lodz-50/ zarejestrujecie się i wpadniecie do nowego, łódzkiego salonu.

P.S. Oprócz ekstra zniżki na wieeelkim otwarciu będzie moc atrakcji, przemiłe kosmetyczki i super atmosfera. Wpadnijcie i przekonajcie się na własnej skórze, że na Ogrodowej wyrywamy bez ogródek! 😉 Do zobaczenia!

Close Menu