Majówkowy wpis, z którego dowiesz się jaka depilacja bikini jest ;)

Najdłuższy weekend trwa, majówka nadal w rozkwicie. O czym tu pisać, gdy grille płonął, brzuchy skierowane do słońca, a plecy przekręcają się to w jedną to w drugą, żeby równo opalić boczki. Czy kogoś interesuje depilacja bikini? Czy Magic Wax przyśpiesza czyjeś bicie serca?

Ale przecież każda majówka ma swój koniec. Nawet najdłuższy weekend (swoją drogą nazwa weekend jest tu mocno naciągana) musi mieć swój poniedziałek. Tak jak każdy wosk musi mieć swój podgrzewacz 😀

No i o czym mam tu Wam pisać? Co chciałybyście przeczytać łapiąc piękne promienie słońca, jedząc kiełbasę lub szparagi, pijąc Aperol Spritz lub patrząc w dal mazurskiego jeziora?

To ja sobie też zrobię majówkę na blogu, a co i napiszę Wam czy są 3 rodzaje bikini i czym się różni depilacja Hollywood od brazyliany.

Time for Wax - rodzaje depilacji intymnej

Depilacja bikini klasyczne

Tak naprawdę to depilacja samych pachwin. Jeśli bardzo się wstydzisz albo wcale nie masz ochoty na pozbywanie się włosów to jest to depilacja dla Ciebie.

Z ciekawostek: to najmniej popularny zabieg depilacji bikini 😉

 

Depilacja bikini french ( bikini francuskie)

Depilacja gdzieś pomiędzy klasykiem a brazylianą.

Depilowane są pachwiny, wzgórek łonowy i wargi. Ale nie całkiem, ponieważ wzdłuż bikini zostaje pasek, czyli pisząc inaczej – nie jest to depilacja głęboka. Nasze kosmetyczki zawsze żartują, że “dwa ruchy więcej i byłaby brazyliana”. Jednak to najlepszy start do pełnego bikini w przyszłości. Dlaczego? Przekonasz się jak to wygląda, czy odpowiada Ci taka depilacja, jak znosisz sam zabieg.

 

Depilacja bikini brazylijskie (brazyliana)

Zwane inaczej bikini pełnym. Tu idziemy na całość 😉 Depilowane są pachwiny, wzgórek łonowy, wargi sromowe większe (z zewnątrz i wewnątrz) oraz okolica między pośladkami (w naszym cenniku opisujemy to jako ½ pośladków 😉 ).

Wbrew pozorom ta depilacja nie boli bardziej niż inne. Trwa niewiele dłużej niż french, więc zastanów się czy nie lepiej od razu złapać byka za rogi 😉

Ciekawostki: to najpopularniejszy zabieg depilacji bikini. Jeśli chcesz zostawić pasek to powiedz o tym kosmetyczce 🙂

 

Depilacja brazylijska a depilacja Hollywood

To już w ramach ciekawostek. Nieraz pojawia się takie pytanie czym się różnią te dwie depilacje, czy są takie same i na czym polega różnica.

Otóż to co w Polsce przyjęło nazywać się brazylianą to co jest w istocie depilacją hollywood, czyli pełną i bez jednego włoska. W samej Brazylii zawsze zostawia się fryzurę intymną. W salonach depilacji pokazują jaki kształt chcesz i możesz sobie wybrać czy ma być to pasek, trójkąt lub inny wzór 😉

I taki to majówkowy wpis. Wpadajcie do Time for Wax, bo depilacja bikini u nas fajna jest… ZAWSZE 😀

Close Menu