Nowość! Opcja od 3 do 50 rat z OneyRaty dla pakietów epilacji laserowej!

Wiele z Was marzy o gładkiej skórze bez niechcianego owłosienia. Często jednak koszty związane z epilacją laserową mogą stanowić przeszkodę. Ale teraz masz świetną okazję, aby spełnić swoje marzenia o pięknej skórze dzięki nowej ofercie rat w sklepie Time for Wax!

Ciesz się gładką skórą w łatwy sposób, dzięki naszym pakietom epilacji laserowej! Pamiętaj tylko, że raty naliczają się od ceny bez promocji! Decydując się na współpracę z operatorem płatności OneyRaty, możemy zaoferować Ci rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojego budżetu.

Kim jest operator płatności?

OneyRaty to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, która zapewnia szybki i łatwy proces weryfikacji rat. Co najlepsze, cały proces jest w pełni online, co oznacza, że nie musisz dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów i zaświadczeń. To naprawdę proste i wygodne!

Chcemy, aby każdy mógł skorzystać z naszych usług, dlatego oferujemy elastyczność w wyborze rat. Możesz wybrać pakiet epilacji laserowej i rozłożyć jego koszt na okres od 3 do 50 rat! Teraz możesz zapomnieć o dużych jednorazowych płatnościach i skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – pięknej i gładkiej skórze.

W jakich salonach zrealizuję wykupione pakiety epilacji laserowej?

Epilację laserową wykonasz w wybranych salonach: w Warszawie na ul. Grójeckiej 5, al. Niepodległości 18, ul. Słomińskiego 17/4, w Krakowie na ul. Pawiej 7 oraz w Katowicach w Galerii Katowickiej.

Nie zwlekaj! Kup pakiet epilacji laserowej i odkryj, jak łatwo możesz osiągnąć swoje cele w dziedzinie piękna i pielęgnacji skóry dzięki Time for Wax i OneyRaty!
Close Menu