Produkt miesiąca: depilacja oraz epilacja całych nóg

Marzenie o gładkich, jedwabistych nogach to marzenie wielu z nas, zwłaszcza gdy zbliża się sezon letni. Dwie popularne metody, które umożliwiają osiągnięcie tego celu, to depilacja woskiem i epilacja laserowa.

W styczniu mamy dla Ciebie dwie propozycje:

Depilacja woskiem w cenie 149 zł ( cena regularna 169 zł)

Pojedynczy zabieg epilacji laserowej w cenie 430 zł
(cena regularna 609 zł)

Depilacja nóg woskiem to skuteczna metoda usuwania niechcianych włosków, zapewniająca gładkość skóry na dłuższy czas. Choć depilacja woskiem może być bolesna, wielu decyduje się na nią ze względu na długotrwały efekt, a także fakt, że włoski odrastają znacznie delikatniejsze.

Epilacja laserowa nóg w styczniu to doskonały sposób na przygotowanie skóry na nadchodzący sezon letni, nawet jeśli obecnie nosimy więcej warstw odzieży. Styczniowe dni mogą być idealnym momentem na rozpoczęcie serii zabiegów epilacji laserowej nóg, z myślą o osiągnięciu efektu i zapomnieniu o codziennym goleniu. Epilacja laserowa zimą ma dodatkową zaletę, gdyż unika się ekspozycji na słońce, co jest zalecane po tego rodzaju zabiegach. Osoby decydujące się na epilację laserową w tym momencie mogą cieszyć się efektem gładszych nóg przez długi okres, gdy tylko nadejdą cieplejsze dni.

Wybrany zabieg możesz kupić w sklepie online do 31.01.2024 r. Będzie on ważny przez 30 dni od daty zakupu.

Ciesz się z długotrwałych efektów!

Close Menu