Produkt miesiąca: depilacja bikini brazylijskiego lub epilacja bikini brazylijskiego bez tyłu

Po ogromnym odzewie i zainteresowaniu październikowym produktem miesiąca, uznałyśmy, że w listopadzie kontynuujemy z bikini jako produktem miesiąca!

W te deszczowe jesienne dni pojawiamy się z małym promykiem słońca! Zastanawiacie się co to takiego? Uznałyśmy, że najlepszym sposobem na poprawę jesiennego nastroju jest nasz bestseller! Bikini brazylijskie to jednoznaczny faworyt w naszych salonach. Gładkie bikini to dokładnie to, czego większość z nas pragnie!

W listopadzie mamy dla Ciebie dwie propozycje:

Depilacja woskiem w cenie 159 zł ( cena regularna 169 zł)

Pojedynczy zabieg epilacji laserowej w cenie 195 zł
(cena regularna 279 zł)

Do depilacji bikini zalecamy wosk Magic Wax, czyli nasz autorski wosk, który przywiera wyłącznie do włosa, a nie bezpośrednio do całej skóry. Depilacja woskiem pozostawia gładką skórę nawet do 4 tygodni. Dodatkowo z każdą wizytą depilacji woskiem, włoski na depilowanym obszarze stają się coraz słabsze i rzadsze.

Jesień to doskonały moment na rozpoczęcie przygody z epilacją laserową! Skóra nie jest już tak narażona na intensywne promienie słoneczne jak latem, dlatego w szczególności teraz zapraszamy Was do skorzystania z naszej specjalnej oferty. Sprawdź działanie lasera na swojej skórze, dzięki pojedynczemu zabiegowi epilacji laserowej i zdecyduj się na cały pakiet żeby być przygotowaną na sezon letni!

 

Wybrany zabieg możesz kupić w sklepie online do 30.11.2023 r. Będzie on ważny przez 30 dni od daty zakupu.

Nie zwlekaj! Wybierz ulubiony zabieg i ciesz się gładką skórą!

Close Menu