Time For Wax poleca, czyli kilka słów o HUSH WARSAW

W ostatnią niedzielę miało miejsce pewne szczególne wydarzenie, do niedawna znane pod nazwą Ściegi, w tym roku odbywające się już jako HUSH WARSAW. Stadion Narodowy na jeden dzień przemienił się w mekkę projektantów, designerów, a przede wszystkim miłośników mody. Byliśmy tam i my!

hush_wrsw_logo-800x361

HUSH WARSAW to połączenie dwóch wydarzeń i pierwsze na taką skalę targi niezależnych marek i projektantów mody. Tak o wydarzeniu mówią jego  organizatorzy:

To przestrzeń dla spotkań projektantów i klientów, a także przedstawicieli lokalnych manufaktur. Dwa razy w roku HUSH WARSAW daje możliwość zakupu rzeczy tworzonych na małą skalę, które są mądrą i ciekawą alternatywą dla masowej produkcji. HUSH WARSAW chce promować marki i projektantów, którzy dbając o dobrą jakość materiałów, świetne  wykonanie i ciekawe formy odpowiadają na indywidualne potrzeby poszukujących  klientów. Wybór projektów biorących udział w HUSH WARSAW to próba pokazania różnorodności rynku, wskazania nowych zjawisk i podkreślenia pozycji już istniejących marek.

Naszym celem jest łączenie potrzeb i możliwości wszystkich osób zainteresowanych tematem mody w szerszym kontekście, osób, które wybierają świadomie i swoim indywidualnym działaniem chcą wpływać na kształt rynku mody w Polsce.

Time For Wax, podążając nie tylko za tym co modne, ale przede wszystkim za tym, co ciekawe, niebanalne i godne uwagi – także chce przyłączyć się do  promowania polskich marek i projektantów. W czasie HUSH WARSAW udało nam się upolować mnóstwo inspiracji, którymi zamierzamy się z Wami podzielić! Zaglądajcie do nas regularnie, naprawdę będzie na co popatrzeć! 🙂

Hush_blog_small

Close Menu